Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Partnerzy

Kalendarium

21

10-2014

wtorek

g.19.00 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Galwa Radmor Team

g.20.00 II Liga: ADVA Optical Networking - Pajplu LTD Team

g.21.00 II Liga: Restauracja Łóżko - JBG Gdynia

g.19.30 Ekstraklasa: FT Spartans Golden Fenix - Classic

g.20.30 Ekstraklasa: Ejsmond Club - JR Pogórze

g.21.30 II Liga: WS Stumet - Starzy Vikingowie

22

10-2014

środa

g.19.00 III Liga: OPEC - JG Team PKA

g.20.00 III Liga: SMOK United - Dellner

g.21.00 III Liga: Enerpol - Łelo Łelo

g.19.30 I Liga: Cobis-Rydlex.pl - JJInstal&Auto-Tech

g.20.30 I Liga: Blokersi - FC Babilon United

g.21.30 I Liga: Bad Boys - FC Grabówek Dąbrowa

23

10-2014

czwartek

g.19.00 II Liga: Łuktel - Ref con Gdynia

g.20.00 II Liga: WS Stumet - Rock Shox

g.21.00 III Liga: KS Łężyce - Zmiennicy

g.19.30 I Liga: Turbinki.com.pl - Obłuże

g.20.30 Ekstraklasa: FC Dębogórze Wybudowanie - Skok Stefczyka

g.21.30 Ekstraklasa: Zmarnowane Talenty - Joga Bonito

24

10-2014

piątek

g.18.30 Puchar NL6: Bad Boys - Restauracja Łóżko

g.19.30 II Liga: Sztywny Skład - Amatorzy

g.20.30 II Liga: Starzy Vikingowie - Falanga

g.21.30 I Liga: FC Grabówek Dąbrowa - Spartakus

g.19.00 II Liga: Wilki Morskie - AB Polszy

g.20.00 III Liga: Uzurpatorzy - ForFun

g.21.00 Ekstraklasa: FT Spartans Golden Fenix - Ejsmond Club

25

10-2014

sobota

26

10-2014

niedziela

26

10-2014

niedziela

MECZE PRZEŁOŻONE

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 12, wczoraj: 1233
ogółem: 1 325 025

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

NL6 - TV

Skrót meczu

NADMORSKA LIGA 6 - STOLEM GNIEWINO

WAŻNE !

e-mail: biuro@checzgdynia.pl

GŁÓWNY PATRON NL6

 

HONOROWY PATRONAT PREZYDENTA GDYNI

PATRONI MEDIALNI NL6
 

  

Aktualności

Puchar NL6: Już po losowaniu IV rundy!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2014-10-20 21:47

W poniedziałkowe popołudnie odbyło się losowanie IV rundy Pucharu NL6. Na tym etapie rozgrywek do rywalizacji włączają się już ekipy z Ekstraklasy. Nie zabraknie, więc na pewno ciekawych i emocjonujących spotkań. 

Tak jak zapowiadaliśmy mecze IV rundy rozgrywane będą przez trzy najbliższe weekendy z wyłączeniem 1 i 2 listopada. 

Poniżej zestaw par IV rundy Pucharu NL6: 

(pozostałe terminy meczów wkrótce)

Northpol Wejherowo - Santos 

Classic - Galwa Radmor Team

Zmiennicy - FC Babilon United (26 października - niedziela godz.18.30)

Ejsmond Club - Joga Bonito

Restauracja Łóżko lub Bad Boys - FC Chylonia

MERK Team - AB Polszy (26 października - niedziela godz.18.00)

Ref-con Gdynia - JR Pogórze (26 października - niedziela godz. 17.00)

Łuktel - FT Spartans Golden Fenix

Skok Stefczyka - KP Grabówek

Sztywny Skład - FC Dębogórze Wybudowanie (26 października - niedziela godz.17.30)

JJInstal&Auto-Tech lub Spartakus - Zmarnowane Talenty


Klasyfikacja strzelców: Zmiany w II i III Lidze

  • autor: Ł.Krzemiński, 2014-10-20 08:23

W Ekstraklasie i I Lidze bez zmian. Nadal na czele zawodnicy JR Pogórze - Tomasz Stępień i Jacek Pieprzyk oraz snajper FC Chylonia - Krzysztof Idzi. 

Nastąpiły natomiast zmiany na prowadzeniu w niższych ligach. W II lidze na pierwszą pozycję wysunęli się zawodnicy Restauracji Łóżko Grzegorz Skwarek i Marcin Talaśka oraz Michał Kutyłowski z Galwy Radmor Team. 

W III lidze prowadzenie objął Sebastian Kozerski z Marc Kolor.


Najlepsi w 8 kolejce NL6

  • autor: Ł.Krzemiński, 2014-10-20 08:12

Tradycyjnie przedstawiamy zestawienie Najlepszych Szóstek w poszczególnych klasach rozgrywkowych. Dziś także pierwsze zestawienia ogólne Najlepszych Szóstek w każdej z Lig, gdyż czołowi zawodnicy uzbierali już sporo nominacji. 

Dziś nie prezentujemy Najlepszej Szóstki w Ekstraklasie, gdyż w 8 kolejce odbyła się tylko połowa spotkań ze względu na mecz reprezentacji Polski ze Szkocją.  


Aktualna klasyfikacja FAIR PLAY - Turbinki.com.pl liderem

  • autor: Ł.Krzemiński, 2014-10-20 08:03

Dodajemy kolejne punkty w Klasyfikacji FAIR PLAY. To pierwsza aktualizacja listy w październiku, więc niektórym zespołom przybyło sporo głosów. 

 

KLASYFIKACJA FAIR PLAY

5 głosy - Turbinki.com.pl,

4 głosy - ForFun, Ejsmond Club, 

3 głosy - Blokersi, JJInstal&Auto-Tech, Northpol Wejherowo, JBG Gdynia, Zmarnowane Talenty, 

2-Zmiennicy, JR Pogórze, JBG Gdynia, Bad Boys, FC Babilon United, Zmiennicy,  Pajplu LTD Team, Iskra Gdynia, 

1 - Cobis-Rydlex.pl, AB Polszy, Wilki Morskie, OPEC, Joga Bonito, IPA Gdynia, Santos, Uzurpatorzy, Galwa Radmor Team, FT Spartans Golden Fenix, Arus Lombard, FC Grabówek Dąbrowa, FC Chylonia, SMOK United, Saga Dinozaury, Starzy Vikingowie


Puchar NL6: Cztery kolejne drużyny z awansem

  • autor: Ł.Krzemiński, 2014-10-20 07:06

Znamy już praktycznie wszystkie drużyny, które wywalczyły awans do IV rundy Pucharu NL6. W niedzielnych meczach możliwość dalszej gry zagwarantowały sobie KP Grabówek, FC Chylonia, Galwa Radmor Team oraz Zmiennicy. 

Te cztery drużyny, podobnie jak pozostałe, które już wywalczyły awans, wezmą udział w poniedziałkowym losowaniu IV rundy Pucharu NL6. 

Mecze tej fazy rozgrywek zostaną rozłożone na trzy weekendy (z wyjątkiem 1/2 listopada), gdyż nie rozstrzygnięte są jeszcze dwa pojedynki III rundy.

W rozwinięciu wiadomości lista drużyn, które będą losowane w IV rundzie Pucharu NL6.

 

Wyniki niedzielnych meczów rewanżowych III rundy Pucharu NL6:

GALWA RADMOR TEAM – FALANGA 10:5
GALWA
– Mariusz Gajda-1, Adam Bloch-3, Marcin Ciuchnicki-1, Tadeusz Łuczak-2, Michał Kutyłowski-3
FALANGA – Daniel Ciapała-1, Marcin Kopytko-4

KP GRABÓWEK – PROMOTION-PL.COM 11:1
KP
– Ireneusz Klinkusz-1, Ireneusz Hinc-4, Krzysztof Klukowski-3, Piotr Kołeczek-2, Paweł Reda-1
PROMOTION – Tomasz Konkol-1

BLOKERSI – FC CHYLONIA 3:8
BLOKERSI
– Paweł Balbier-2, Jakub Wasilewski-1
FC – Krzysztof Idzi-1, Mikołaj Janowski-2, Przemysław Tylec-5


Archiwum aktualności


Partnerzy

Najnowsza galeria

Puchar Polski: Nadmorska Liga 6 - Stolem Gniewino
Ładowanie...

NL6 - TV

NL6 na Facebooku!

Logowanie

Strony internetowe naszych drużyn