Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Partnerzy

Kalendarium

29

03-2015

niedziela

30

03-2015

pon.

g.19.30 I Liga: Bad Boys - IPA Gdynia

g.20.30 I Liga: FC Babilon United - Spartakus

g.21.30 I Liga: FC Dębogórze Wybudowanie - PAJPLU LTD Team

g.19.00 III Liga: KS Łężyce - PFG

g.20.00 III Liga: SMOK United - Sporting Orłowo

g.21.00 III Liga: JG Team - FC Limonka

31

03-2015

wtorek

g.19.30 Ekstraklasa: Classic - Joga Bonito

g.20.30 Ekstraklasa: Ejsmond Club - Cobis Rydlex.pl

g.21.30 Ekstraklasa: FC Grabówek Dąbrowa - Northpol Wejherowo

g.18.30 II Liga: Enerpol Gdynia - Vikingowie

g.19.00 II Liga: Saga Dinozaury - Sztywny Skład

g.20.00 II Liga: Arus Lombard - JBG Gdynia

g.21.00 II Liga: WS Stumet - ForFun

01

04-2015

środa

g.19.30 I Liga: Obłuże - JJInstal

g.20.30 I Liga: Turbinki.com.pl - AB Polszy

g.21.30 I Liga: Santos - Blokersi

g.19.00 III Liga: Łelo Łelo - Bastion Gdynia

g.20.00 III Liga: Dellner - Działki Leśne

g.21.00 II Liga: Galwa Radmor Team - Amatorzy

02

04-2015

czwartek

g.19.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - FT Spartans Golden Fenix

g.20.30 Ekstraklasa: JR Pogórze - Skok Stefczyka

g.21.30 I Liga: Restauracja Łóżko - PROMOTION-PL.COM

g.18.30 I Liga: Łuktel - KP Grabówek

g.20.00 II Liga: Ref-con Gdynia - Zmiennicy

g.21.00 II Liga: The Corn\'s - Rock Shox

g.19.00 II Liga: Uzurpatorzy - Corona 1999

03

04-2015

piątek

04

04-2015

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 812, wczoraj: 1156
ogółem: 1 484 053

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

WAŻNE !

e-mail: biuro@checzgdynia.pl
 


 

Aktualności

Piątkowe wyniki NL6

  • autor: Ł.Krzemiński, 2015-03-27 22:40

Poniżej wyniki piątkowych meczów Nadmorskiej Ligi 6, natomiast w rozwinięciu wiadomości aktualna sytuacja w tabelach wszystkich lig.

 

Wyniki 27 marca:

FC DĘBOGÓRZE WYBUDOWANIE -JJINSTAL 5-3
FC
-Tomek Lewańczyk -2,Marcin Nowak-1,Sebastian Momot-1,Krystian Lewańczyk-1
JJINSTAL -Maciej Kraiński-1,Przemysław Pek-1,Maksymilian Treder-1
Zawodnik Meczu -Mariusz Kwidziński (FC Dębogórze Wybudowanie)

DELLNER -FC LIMONKA 3-9
DELLNER
-Piotr Grubecki-1,Wojciech Truszkowski-1,Przemysław Wilczyński-1
FC LIMONKA -Wojciech Grzeszczak-1,Bartek Grzeszczak-1,Piotr Karpiński-1,Kamil Gulbertowicz-3,Mariusz Brucki-2,Jarosław Mikołajewski-1
Zawodnik Meczu -Gulbertowicz Kamil (FC Limonka)

RESTAURACJA ŁÓŻKO -OBŁUŻE 4-4
RESTAURACJA
–Grzegorz Skwarek-4
OBŁUŻE -Sebastian Strugała-1,Daniel Kolenda-1,Adam Stempka-2
Zawodnik Meczu -Mateusz Ciosek (Restauracja Łóżko)

SAGA -VIKINGOWIE 4-5
SAGA
-Robert Rynkowski-1,Andrzej Śmiałek-1,Marcin Wąsik-2
VIKINGOWIE -Marcin Poręba-2,Oskar Sikorski-1,Mateusz Młynarczyk-2
Zawodnik Meczu -Paczkowski Bartosz


Emocjonujący czwartek w NL6

  • autor: Ł.Krzemiński, 2015-03-27 12:14

To był na prawdę dobry dzień w rozgrywkach Nadmorskiej Ligi 6. Dwa świetne mecze w Ekstraklasie zobaczyli zgromadzeni na Checzy kibice, a i w II Lidze nie zabrakło emocji, szczególnie w meczu beniaminków The Corn's (na zdjęciu) ze Zmiennikami. 

W rozwinięciu wiadomości wyniki, bramki  i relacja.


Uwaga! Piątek 3 kwietnia bez meczów przełożonych!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2015-03-27 10:27

Po konsultacjach z przedstawicielami zespołów, których mecze przełożone wyznaczyliśmy na piątek 3 kwietnia postanowiliśmy, że wyznaczymy nowe terminy tych pojedynków. Powodem jest fakt, iż jest to okres przedświąteczny i duża grupa osób wyjeżdża, a nie chcemy, aby mecze tylko się odbywały, ale aby każdy zespół mógł przystąpić do rywalizacji w miarę optymalnym składzie.

Wyznaczyliśmy już nowe terminy tych pojedynków, a daty możecie znaleźć oczywiście w terminarzach. publikujemy je także w rozwinięciu wiadomości. 


Mateusz Bieszke kandydatem na Radnego Chyloni

  • autor: Ł.Krzemiński, 2015-03-27 09:33

Sędziujący mecze Nadmorskiej Ligi 6 Mateusz Bieszke jest kandydatem na Radnego Dzielnicy Chylonia i uważamy, że na tę kandydaturę warto zwrócić uwagę. Mateusz to młody, prężnie działający pasjonat sportu, który ma wiele interesujących pomysłów i może wiele zrobić dla dzielnicy, na której znajdują się nasze obiekty. 

Wybory do Rady Dzielnicy już na najbliższą niedzielę 29 czerwca. 


Puchar Nl6: Działki Leśne uzupełniają stawkę II rundy

  • autor: Ł.Krzemiński, 2015-03-27 08:49

Znamy już wszystkie drużyny, które awansowały do II rundy Pucharu NL6. Ostatnim zespołem, który uzupełnił stawkę są Działki Leśne. W czwartkowy wieczór ekipa ta pokonała Drink Team i może teraz oczekiwać losowania par II rundy. 

Przypomnijmy, że na tym etapie do rywalizacji przystąpią także zespoły z II ligi. 

W rozwinięciu wiadomości wszystkie wyniki meczów I rundy Pucharu NL6.


Archiwum aktualności


PATRONI NL6

GŁÓWNY PATRON NL6

 

HONOROWY PATRONAT PREZYDENTA GDYNI

PATRONI MEDIALNI NL6
 

  

Partnerzy

Najnowsza galeria

Zdjęcia drużynowe - WIOSNA 2015
Ładowanie...

NL6 - TV

NL6 na Facebooku!

Logowanie

Strony internetowe naszych drużyn