Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TYPER - NL6

ZASADY: 

Zapraszamy do wspólnej zabawy w typowanie wyników meczów Nadmorskiej Ligi 6 !!! W każdym tygodniu do wytypowania będzie pięć wyników meczów, ale do zabawy można włączyć się w każdej chwili! Nie ważne ile meczów w danym tygodniu już się odbyło! 

> Za poprawnie wskazane rozstrzygnięcie w meczu przyznajemy: 5 pkt.
> dodatkowo za poprawnie wskazany dokładny wynik nagroda w postaci: 10 pkt.

Typować wyniki meczów można za pomocą kliknięcia w specjalny formularz kontaktowy (dostępny w zakładce kontakt z organizatorem/ w miejsce 'wiadomość' wpisujemy mecze, których wyniki typujemy), gdzie wpisujemy mecze oraz proponowane wyniki. Natomiast na naszej stronie będziemy przedstawiać aktualną klasyfikację. 

 

Mecze do typowania w 1 kolejce: 

1. Salos Rumia - Koneser Gdynia (I Liga)
2. Enerpol Gdynia - Rol Ryż (Ekstraklasa)
3. Dellner Components - WS Stumet (III Liga)
4. ZIP Skład - Corona 1999 (II Liga)
5. Orion Gdynia - Dziki West (Ekstraklasa)
6. Studio Prime JBG - PROMOTION-PL.COM
7. JNT - FC Babilon United

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

11

12-2018

wtorek

g.19.00 III Liga: Alexander - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: AGSP - SPS Limonka II

g.18.30 III Liga: Progress Team - Dellner Components

g.19.30 III Liga: #poprostu bistro - Jastrzębie Gdynia

g.20.30 III Liga: dmuchane.pl - HG Solutions

g.21.30 III Liga: Arex Gdynia - Invest Klima

12

12-2018

środa

g.20.30 I Liga: My Na Sianie - Maximus24

g.21.00 II Liga: JNT - VGL Group

g.20.00 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.30 II Liga: SPS Limonka - Prawie Jak Piłkarze

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Orange Team - Bastion Gdynia

g.19.00 II Liga: Ejsmond Club - SKM Gdynia

13

12-2018

czwartek

19.00 I Liga: Młody JR Pogórze - Chłopcy z Ferajny

g.18.30 III Liga: Progress Team - HG Solutions

g.19.30 III Liga: TRANS-NAUTA - AGSP

g.21.30 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.20.30 III Liga: EPO - Rebels AiC

14

12-2018

piątek

g.18.30 III Liga: HG Solutions - Jastrzębie Gdynia

g.19.30: BARAŻ o EKSTRAKLASĘ: KP GRABÓWEK (8 miejsce Ekstraklasa) - Baza (5 miejsce I Liga)

g.20.30: BARAŻ o EKSTRAKLASĘ: SALOS RUMIA (9 miejsce Ekstraklasa) - Rukola (4 miejsce I Liga)

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1397, wczoraj: 521
ogółem: 3 047 926

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6