Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TYPER - NL6

ZASADY: 

Zapraszamy do wspólnej zabawy w typowanie wyników meczów Nadmorskiej Ligi 6 !!! W każdym tygodniu do wytypowania będzie pięć wyników meczów, ale do zabawy można włączyć się w każdej chwili! Nie ważne ile meczów w danym tygodniu już się odbyło! 

> Za poprawnie wskazane rozstrzygnięcie w meczu przyznajemy: 5 pkt.
> dodatkowo za poprawnie wskazany dokładny wynik nagroda w postaci: 10 pkt.

Typować wyniki meczów można za pomocą kliknięcia w specjalny formularz kontaktowy (dostępny w zakładce kontakt z organizatorem/ w miejsce 'wiadomość' wpisujemy mecze, których wyniki typujemy), gdzie wpisujemy mecze oraz proponowane wyniki. Natomiast na naszej stronie będziemy przedstawiać aktualną klasyfikację. 

 

NAGRODY:
Dla najlepszych TYPERÓW przygotowaliśmy:
- koszulkę kadry NL6 z Pucharu Poslki
- statuetkę
- karnet na Arkę Gdynia lub Bałtyk Gdynia na sezon Wiosna 2018
- "ekstremalną przygodę podniebną" jako nagrodę niespodziankę !!! 

 

>> SERIA nr 7: (tydzień 5 grudnia - 12 grudnia)

1. JR Pogórze - KP Grabówek
2. Orion Gdynia - Classic Gdynia
3. Joga Bonito - Instalserwis Emeryci
4. My Na Sianie - Koneser Gdynia
5. Latarnik Choczewo - Sporting Orłowo (Puchar NL6 - tylko wynik po 50 minutach)
6. United - Tawerna (Puchar NL6 - tylko wynik po 50 minutach)
7. Alexander - Orange Team Gdynia
8. WS Stumet - Bastion
9. Młody JR Pogórze - Dellner
10.Trefl - LENMAR

+ Ultramaryna - MARPACK (z poprzedniego typowania - tego meczu nie obstawiamy, zachowujemy typy z serii nr 6!)

 


>> SERIA nr 6: (tydzień 27 listopada - 1 grudnia)

1. Orion Gdynia - Enerpol Gdynia 9:7
2. Joga Bonito - KP Grabówek 1:2
3. DT City - Obłuże 6:13
4. Ultramaryna - MAR PACK przeł.
5. Casuals - FC Limonka 5:3 
6. Salos Rumia - EPO  12:3
7. Studio Prime JBG - Nevada Gdynia 4:4
8. VGL Group - Dellner  10:3
9. Awaria - Baza 5:8 

 

> typujący: 

1.Mateusz - mateuszboyke@op.pl

1. Orion Gdynia - Enerpol Gdynia 6:4 (5 pkt)

2. Joga Bonito - KP Grabówek 4:3 (0 pkt)

3. DT City - Obłuże 8:4 (0 pkt)

4. Ultramaryna - MAR PACK 5:6 

5. Casuals - FC Limonka 7:3 (5 pkt)

6. Salos Rumia - EPO 6:3 (5 pkt)

7. Studio Prime JBG - Nevada Gdynia 4:5 (0 pkt)

8. VGL Group - Dellner  5:3 (5 pkt)

9. Awaria - Baza 2:9 (5 pkt)
łącznie: 25 pkt

 

 

2.Michał - sobal94@wp.pl

1. Orion Gdynia - Enerpol Gdynia    9-3 (5 pkt)

2. Joga Bonito - KP Grabówek    7-4 (0 pkt)

3. DT City - Obłuże    8-5 (0 pkt)

4. Ultramaryna - MAR PACK    11 - 7

5. Casuals - FC Limonka        9-5 (5 pkt)

6. Salos Rumia - EPO    7 - 4 (5 pkt)

7. Studio Prime JBG - Nevada Gdynia 6 - 9 (0 pkt)

8. VGL Group - Dellner         6 - 4 (5 pkt)

9. Awaria - Baza        4 - 11 (5 pkt)
łącznie: 25 pkt

 

 

3. Piotrek Ciulkiewicz

1. Orion Gdynia - Enerpol Gdynia 7:2 (5 pkt)

2. Joga Bonito - KP Grabówek 8:4 (0 pkt)

3. DT City - Obłuże 8:3 (0 pkt)

4. Ultramaryna - MAR PACK 6:1

5. Casuals - Limonka 7:2 (5 pkt)

6. Salos Rumia - EPO 9:3 (5 pkt)

7. Studia Prime JBG - Nevada Gdynia 3:10 (0 pkt)

8. VGL Group - Dellner 6:5 (5 pkt)

9. Awaria - Baza 3:11 (5 pkt)
łącznie: 25 pkt

 

 

4.Patryk - patryk1gajda@gmail.com

1. Orion Gdynia - Enerpol Gdynia 4-7 (0 pkt)

2. Joga Bonito - KP Grabówek 5-6 (5 pkt)

3. DT City - Obłuże 6-3 (0 pkt)

4. Ultramaryna - MAR PACK 7-3 

5. Casuals - FC Limonka 6-3(5 pkt)

6. Salos Rumia - EPO 7-3 (5 pkt)

7. Studio Prime JBG - Nevada Gdynia 5-7 (0 pkt)

8. VGL Group - Dellner 8-3 (5 pkt)

9. Awaria - Baza 3-8 (5 pkt)
łącznie: 25 pkt

 

 

5. Damian Pobłocki

1. Orion Gdynia 8-3 Enerpol Gdynia  (5 pkt)

2. Joga Bonito 6-4 KP Grabówek (0 pkt)

3. DT City 10-3 Obłuże (0 pkt)

4. Ultramaryna 7-2 MAR PACK

5. Casuals 12-4 FC Limonka (5 pkt)

6. Salos Rumia 3-7 EPO(0 pkt)

7. Studio Prime JBG 4-5 Nevada Gdynia (0 pkt)

8. VGL Group 4-3 Dellner (5 pkt)

9. Awaria 3-8 Baza (5 pkt)
łącznie: 20 pkt

 

 


>> SERIA nr 5: (tydzień 20-26 listopada)

1. Classic - Enerpol Gdynia 12:6
2. Orion Gdynia - DT City 7:8
3. Obłuże - FC Chylonia 6:10
4. HG Solutions - TOMLEC  przeł.
5. Rebels AiC - Castorama 5:4
6. Prawie Jak Piłkarze - Lux Tap 10:2
7. Bracia - Tawerna 4:5
8. Sporting Orłowo - Rukola 3:10
9. My Na Sianie - Dziki West 2:9

 

> typujący: 

1.Patryk patryk1gajda@gmail.com
Classic - Enerpol Gdynia 5-3 (5 pkt)
Orion Gdynia - DT City 7-3 (0 pkt)
Obłuże - FC Chylonia 2-6 (5 pkt)
HG Solutions - TOMLEC 8-4
Rebels AiC - Castorama 7-3 (5 pkt)
Prawie Jak Piłkarze - Lux Tap 6-3 (5 pkt)
Bracia - Tawerna 7-4 (5 pkt)
Sporting Orłowo - Rukola 2-7 (5 pkt)
My Na Sianie - Dziki West 6-5 (0 pkt)
Łącznie: 30 pkt

 

2.Piotrek Ciulkiewicz

Classic - Enerpol 7:3  (5 pkt)
Orion - DT City 6:2  (0 pkt)
Obłuże - FC Chylonia 5:4 (0 pkt)
HG - TOMLEC 4:8 
Rebels AiC - Castorama 9:4 (5 pkt)
PJP - LUX TAP 4:7 (0 pkt)
Bracia - Tawerna 6:5 (5 pkt)
Sporting - Rukola 3:9 (5 pkt)
MNS - Dziki West 5:11 (5 pkt)
Łącznie: 25 pkt


3.Orion jurek.k@poczta.onet.pl

1) Classic- Enerpol 3:6 (0 pkt)
2) Orion- DT City 4:2 (0 pkt)
3) Obłuże- Chylonia 5:8 (5 pkt)
4) HG- Tomlec 1:7 
5) AiC- Castorama 5:9 (0 pkt)
6) PJP- LUX 3: 7 (0 pkt)
7) Bracia- Tawerna 4:5 (0 pkt)
8) Sporting- Rukola 2:9 (0 pkt)
9) MNS- Dziki West 5:7 (5 pkt)
Łącznie: 10 pkt


4.Mateusz Śrubka
1. Classic - Enerpol Gdynia 6;2 (5 pkt)
2. Orion Gdynia - DT City 6;2 (0 pkt)
3. Obłuże - FC Chylonia 5;3 (0 pkt)
4. HG Solutions - TOMLEC 4;2 
5. Rebels AiC - Castorama 7;3 (5 pkt)
6. Prawie Jak Piłkarze - Lux Tap 5;4 (5 pkt)
7. Bracia - Tawerna 8;2 (5 pkt)
8. Sporting Orłowo - Rukola 4;9 (5 pkt)
9. My Na Sianie - Dziki West 4;6 (5 pkt)
Łącznie: 30 pkt


5.Michał sobal94@wp.pl

1. Classic - Enerpol Gdynia 4-2 (5 pkt)
2. Orion Gdynia - DT City 9-3 (0 pkt)
3. Obłuże - FC Chylonia 5 - 6 (5 pkt)
4. HG Solutions - TOMLEC 6 - 9 
5. Rebels AiC - Castorama 9 - 6 (5 pkt)
6. Prawie Jak Piłkarze - Lux Tap 8 - 6 (5 pkt)
7. Bracia - Tawerna 8 - 5 (5 pkt)
8. Sporting Orłowo - Rukola 5 - 8 (5 pkt)
9. My Na Sianie - Dziki West 3 - 5 (5 pkt)
Łącznie: 35 pkt


6.Damian Pobłocki
1. Classic 5-3 Enerpol Gdynia (5 pkt)
2. Orion Gdynia 9-5 DT City (0 pkt)
3. Obłuże 4-3 FC Chylonia (0 pkt)
4. HG Solutions 8-2 TOMLEC
5. Rebels AiC 7-3 Castorama (5 pkt) 
6. Prawie Jak Piłkarze 2-5 Lux Tap (0 pkt)
7. Bracia 7-2 Tawerna (5 pkt)
8. Sporting Orłowo 3-6 Rukola (5 pkt)
9. My Na Sianie 3-4 Dziki West (5 pkt)
Łącznie: 25 punktów


7.Mateusz Boyke
1. Classic - Enerpol Gdynia 4:2 (5 pkt)
2. Orion Gdynia - DT City 7:4 (0 pkt)
3. Obłuże - FC Chylonia 3:4 (5 pkt)
4. HG Solutions - TOMLEC 4:7 
5. Rebels AiC - Castorama 6:3 (5 pkt)
6. Prawie Jak Piłkarze - Lux Tap 5:2 (5 pkt)
7. Bracia - Tawerna 6:3 (5 pkt)
8. Sporting Orłowo - Rukola 4:7 (5 pkt)
9. My Na Sianie - Dziki West 5:8 (5 pkt)
Łącznie: 35 pkt

 


>> SERIA nr 4: (tydzień 23-29 października)

1. Enerpol Gdynia - Orion Gdynia 4:5
2. JR Pogórze - Matematyczne Szanse 6:7
3. Nevada - KM PSP Gdynia 3:5
4. Latarnik Choczewo - FC Limonka 5:6
5. Koneser Gdynia - MAR PACK 11:0
6. Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z Ferajny 6:9
7. Bastion Gdynia - Studio Prime JBG 4:5

 

> typujący: 

1)Orion - jurek.k@poczta.onet.pl

1]  Enerpol- Orion 4 : 6 (5 pkt)

2]  JR - Matematyczne 4: 9 (5 pkt)

3]  Nevada-KM PSP  8:3 (0 pkt)

4] Latarnik- FC Limonka 11:5 (0 pkt)

5] Koneser - Mar Pack  7:2 (5 pkt)

6] Jastrzebie- ChŁopcy z Ferajny 4 :12 (5 pkt)

7] Bastion - Studio  6:2 (0 pkt)
łącznie: 20 pkt.

 

 

2) Mateusz Śrubka

1. Enerpol Gdynia - Orion Gdynia 3:7 (5 pkt)

2. JR Pogórze - Matematyczne Szanse 2:8 (5 pkt)

3. Nevada - KM PSP Gdynia 5:3 (0 pkt)

4. Latarnik Choczewo - FC Limonka 6:2 (0 pkt)

5. Koneser Gdynia - MAR PACK 7:1 (5 pkt)

6. Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z Ferajny 4:5 (5 pkt)

7. Bastion Gdynia - Studio Prime JBG 2:5 (5 pkt) 

łącznie: 25 pkt.

 

 

3) Damian Pobłocki

1. Enerpol Gdynia - Orion Gdynia 4 - 6 (5 pkt)

2. JR Pogórze - Matematyczne Szanse 3-7 (5 pkt)

3. Nevada - KM PSP Gdynia 4 - 5 (5 pkt) 

4. Latarnik Choczewo - FC Limonka 6-2 (0 pkt)

5. Koneser Gdynia - MAR PACK 10 - 3 (5 pkt)

6. Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z Ferajny  3-6 (5 pkt)

7. Bastion Gdynia - Studio Prime JBG 4 - 5 (5 pkt + 10 pkt)
łącznie: 40 pkt.

 

 

4) Michał sobal94@wp.pl

1. Enerpol Gdynia - Orion Gdynia 8 - 7 (0 pkt)

2. JR Pogórze - Matematyczne Szanse 5 - 8 (5 pkt)

3. Nevada - KM PSP Gdynia 5 - 6 (5 pkt)

4. Latarnik Choczewo - FC Limonka 6 - 4 (0 pkt)

5. Koneser Gdynia - MAR PACK 9 - 2 (5 pkt)

6. Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z Ferajny 7 - 3 (0 pkt)

7. Bastion Gdynia - Studio Prime JBG 3 - 6 (5 pkt)

łącznie: 20 pkt.

 

 

5) Patryk patryk1gajda@gmail.com

1. Enerpol Gdynia - Orion Gdynia    6:4 (0 pkt)

2. JR Pogórze - Matematyczne Szanse  2:8 (5 pkt)

3. Nevada - KM PSP Gdynia  7:4 (0 pkt)

4. Latarnik Choczewo - FC Limonka  6:3 (0 pkt)

5. Koneser Gdynia - MAR PACK  6:3 (5 pkt)

6. Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z Ferajny  3:9 (5 pkt)

7. Bastion Gdynia - Studio Prime JBG 3:8 (5 pkt)
łącznie; 20 pkt.

 

 

6) Piotrek Ciulkiewicz

Enerpol Gdynia - Orion  5:3 (0 pkt)

JR Pogórze - Matematyczne Szanse 10:2 (0 pkt)

Nevada Gdynia - KM PSP Gdynia 8:4 (0 pkt)

Koneser Gdynia - MAR PACK 

Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z ferajny 8:3 (0 pkt)
łącznie: 0 pkt.

 

 

7) Mateusz - mateuszboyke@op.pl

1. Enerpol Gdynia - Orion Gdynia 4:3 (0 pkt)

2. JR Pogórze - Matematyczne Szanse 3:6 (5 pkt)

3. Nevada - KM PSP Gdynia 4:7 (5 pkt)

5. Koneser Gdynia - MAR PACK 5:7 (0 pkt)

6. Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z Ferajny 2:7 (5 pkt)
Łącznie: 15 pkt

 

 

 


>> SERIA nr 3: (tydzień 9-13 października)

1. Rol Ryż - Rukola 7:2
2. EPO - LUX TAP 4:8 
3. DT City - Obłuże 1:2
4. HG Solutions - VGL Group 4:13
5. Rebels AiC - Młody JR Pogórze przeł.
6. JR Pogórze - Joga Bonito 4:5
7. FC Limonka - United 2:5
8. WS Stumet - PROMOTION-PL.COM przeł.
9. Alexander - Drink Team 4:8 
10. Matematyczne Szanse - Classic 7:6

 

> typujący: 

 

1. Magda Langner

- EPO - LUX TAP-  8-3  (0 pkt)

- DT City - Obłuże - 6-4  (0 pkt)

- HG Solutions - VGL Group - 5-10  (5 pkt)

- Rebels AiC - Młody JR Pogórze - 7-5 

- JR Pogórze - Joga Bonito -  5-6  (5 pkt)

- FC Limonka - United - 3-7  (5 pkt)

- WS Stumet - PROMOTION-PL.COM - 6-2  

- Alexander - Drink Team - 4-11  (5 pkt)

- Matematyczne Szanse - Classic - 4-8 (0 pkt)
łącznie: 20 punktów

 

 

2.Damian Pobłocki

1. Rol Ryż 5- 2Rukola  (5 pkt)

2. EPO 8-2 LUX TAP  (0 pkt)

3. DT City 3- 3 Obłuże  (0 pkt)

4. HG Solutions 1– 11 VGL Group  (5 pkt)

5. Rebels AiC 3-4 Młody JR Pogórze

6. JR Pogórze1 -5 Joga Bonito  (5 pkt)

7. FC Limonka 2-6 United  (5 pkt)

8. WS Stumet 3 - 2PROMOTION-PL.COM

9. Alexander 1 – 6 Drink Team  (5 pkt)

10. Matematyczne Szanse 3-7 Classic  (0 pkt)
łącznie: 25 punktów

 

3.Michał

1. Rol Ryż - Rukola 8 - 3  (5 pkt)

2. EPO - LUX TAP 8 - 5 (0 pkt)

3. DT City - Obłuże 8- 5 (0 pkt)

4. HG Solutions - VGL Group 3 - 8  (5 pkt)

5. Rebels AiC - Młody JR Pogórze 8 - 3

6. JR Pogórze - Joga Bonito 3 - 5  (5 pkt) 

7. FC Limonka - United 3 - 7   (5 pkt)

8. WS Stumet - PROMOTION-PL.COM 2 - 5

9. Alexander - Drink Team 3 - 7  (5 pkt)

10. Matematyczne Szanse - Classic 3 - 6  (0 pkt)
łącznie: 25 punktów

 

4.Mateusz

mateuszboyke@op.pl

1. Rol Ryż - Rukola 7-2  (5+10 pkt)

2. EPO - LUX TAP 6-1  (0 pkt)

3. DT City - Obłuże 4-4  (0 pkt)

4. HG Solutions - VGL Group 9-3  (0 pkt)

5. Rebels AiC - Młody JR Pogórze 5-2

6. JR Pogórze - Joga Bonito 3-2  (0 pkt)

7. FC Limonka - United 4-7  (5 pkt)

8. WS Stumet - PROMOTION-PL.COM 6-3

9. Alexander - Drink Team 3-7  (5 pkt)

10. Matematyczne Szanse - Classic 2-5  (0 pkt)
łącznie:25 punktów

 

5.Mateusz Śrubka

1. Rol Ryż - Rukola 8:6  (5 pkt)

2. EPO - LUX TAP 7:3  (0 pkt)

3. DT City - Obłuże 4:3  (0 pkt)

4. HG Solutions - VGL Group 1:5  (5 pkt)

5. Rebels AiC - Młody JR Pogórze 7:5

6. JR Pogórze - Joga Bonito 7:5  (0 pkt)

7. FC Limonka - United 2:6  (5 pkt)

8. WS Stumet - PROMOTION-PL.COM 4:2 

9. Alexander - Drink Team 4:4  (0 pkt)

10. Matematyczne Szanse - Classic 2:7  (0 pkt)
łącznie: 15 punktów

 

6.Patryk

patryk1gajda@gmail.com

1. Rol Ryż - Rukola  5:2  (5 pkt)

2. EPO - LUX TAP   7:4  (0 pkt)

3. DT City - Obłuże  6:3  (0 pkt)

4. HG Solutions - VGL Group  1:9  (5 pkt)

5. Rebels AiC - Młody JR Pogórze  6:3  

6. JR Pogórze - Joga Bonito  6:3  (0 pkt)

7. FC Limonka - United  5:3  (0 pkt)

8. WS Stumet - PROMOTION-PL.COM  4:6

9. Alexander - Drink Team 2:6  (5 pkt)

10. Matematyczne Szanse - Classic  4:6  (0 pkt)
łącznie: 15 punktów

 

7.Orion

jurek.k@poczta.onet.pl

Rol Ryż - Rukola  8:4  (5 pkt)

2. EPO - LUX TAP   3:5  (5 pkt)

3. DT City - Obłuże  9:3  (0 pkt)

4. HG Solutions - VGL Group  4:4  (0 pkt)

5. Rebels AiC - Młody JR Pogórze  6:4 

6. JR Pogórze - Joga Bonito 7:5  (0 pkt)

7. FC Limonka - United  4:10  (5 pkt)

8. WS Stumet - PROMOTION-PL.COM  8:2  

9. Alexander - Drink Team 4:7  (5 pkt)

10. Matematyczne Szanse - Classic  3:9  (0 pkt)
łącznie; 20 punktów

 

 

 

 


>> SERIA nr 2: (tydzień 25-29 września)

1. FC Chylonia - Matematyczne Szanse 9:8
2. Casuals - FC Nankatsu 4:3
3. SKM Gdynia - Chłopcy z Ferajny 5:22
4. Maximus24 - My Na Sianie 5:5
5. Trefl - Rebels AiC (Puchar NL6) 11:1

 

> typujący: 

1.Michał sobal94@wp.pl

1.FC Chylonia - Matematyczne Szanse    - 4-3  (5 pkt)

2. Casuals - FC Nankatsu    - 3-6 (0 pkt)

3. SKM Gdynia - Chłopcy z Ferajny    - 7-3 (0 pkt)

4. Maximus24 - My Na Sianie    - 3-5 (0 pkt)

5. Trefl - Rebels AiC (Puchar NL6)     - 8-2 (5 pkt)

łącznie: 10 pkt.

 

2.Mateusz mateuszboyke@op.pl

1. FC Chylonia - Matematyczne Szanse - 3:2 (5 pkt)

2. Casuals - FC Nankatsu - 5:3 (5 pkt)

3. SKM Gdynia - Chłopcy z Ferajny - 4:7 (5 pkt)

4. Maximus24 - My Na Sianie - 6:4 (0 pkt)

5. Trefl - Rebels AiC (Puchar NL6) - 10:4 (5 pkt)
łącznie: 20 pkt.

 

3.Patryk patryk1gajda@gmail.com

1. FC Chylonia - Matematyczne Szanse 5:6 (0 pkt)

2. Casuals - FC Nankatsu  2:5 (0 pkt)

3. SKM Gdynia - Chłopcy z Ferajny  7:4 (0 pkt)

4. Maximus24 - My Na Sianie  3:6 (0 pkt)

5. Trefl - Rebels AiC (Puchar NL6)   9:3 (5 pkt)
łącznie: 5 pkt.

 

4.Damian Pobłocki

1. FC Chylonia 10-5 Matematyczne Szanse (5 pkt)

2. Casuals 9-6 FC Nankatsu (5 pkt)

3. SKM Gdynia  5-6 Chłopcy z Ferajny (5 pkt)

4. Maximus24 3-4 My Na Sianie (0 pkt)

5. Trefl 8    - 3 Rebels AiC (Puchar NL6)  (5 pkt) 
łącznie: 20 pkt.

 

5.Mateusz Śrubka

1. FC Chylonia - Matematyczne Szanse 6:8 (0 pkt)

2. Casuals - FC Nankatsu 4:4 (0 pkt)

3. SKM Gdynia - Chłopcy z Ferajny 5:2 (0 pkt)

4. Maximus24 - My Na Sianie 5:5 ( 5 pkt + 10 pkt)

5. Trefl - Rebels AiC (Puchar NL6)  8:2 ( 5 pkt)

łącznie: 20 pkt.

 

6.Jerzy Kania

1) Chylonia - Matematyczne Szanse 5:8 (0 pkt)

2) Casuals - FC Nankatsu 2:4 (0 pkt)

3) SKM Gdynia - Chłopcy z Ferajn 3:9 (5 pkt)

4) Maximus 24 -My na Sianie 5:11 (0 pkt)

5)Trefl- Rebels AiC 12:3 (5 pkt)
łącznie: 10 pkt.

 

7.Magda Langner

1. FC Chylonia - Matematyczne Szanse  4-6 (0 pkt)

2. Casuals - FC Nankatsu 3-3 (0 pkt)

3. SKM Gdynia - Chłopcy z Ferajn  2-5 (5 pkt)

4. Maximus 24 -My na Sianie  3-7 (0 pkt)

5. Trefl- Rebels AiC  11-4 (5 pkt)
łącznie: 10 pkt.

 


>> SERIA nr 1: (tydzień 18-24 września)

1. Bad Boys - FC Limonka przeł.
2. PROMOTION-PL.COM - LUX TAP 3:4
3. Matematyczne Szanse - Orion 2:6
4. VGL Group - Młody JR Pogórze 7:5
5. Obłuże - Classic 2:3


> typujący: 

1. Mateusz Boyke
PROMOTION-PL.COM - LUX TAP - 5:2  (0 pkt.)
Bad Boys - FC Limonka - 4:2  przeł. 
Obłuże - Classic - 5:3  (0 pkt.)
łącznie: 0 pkt.


2. Magda Langner
Bad Boys - FC Limonka 7-4 przeł.
Obłuże- Classic 5-5 (0 pkt.)
Promotion-pl. com  - Lux Tap 6-5 (0 pkt.) 
łącznie: 0 pkt.


3.Jerzy Kania
Bad Boys - FC Limonka  9: 3  przeł.
Promotion-pl. com  - Lux Tap  7:2  (0 pkt.)
Obłuże - Classic 3:5 (5 pkt.)
łącznie: 5 pkt.


4.Damian Pobłocki
BAD BOYS 7-4 LIMONKA  przeł.
PROMOTION 4-5 LUX TAP  (5 pkt)
MATEMATYCZNE SZANSE 3-10 ORION (5 pkt.)
VGL 4-7 MŁODY JR (0 pkt.)
OBŁUŻE 3-4 CLASSIC (5 pkt.)
łącznie: 15 pkt.


5. Patryk
Bad Boys - FC Limonka 7-4  przeł.
PROMOTION-PL.COM - LUX TAP 3-8 (5 pkt.)
Matematyczne Szanse - Orion 4-7 (5 pkt.)
VGL Group - Młody JR Pogórze 2-9 (0 pkt.)
Obłuże - Classic 2-7 (5 pkt.)
łącznie: 15 pkt.


 

KLASYFIKACJA GENERALNA:

 

Damian Pobłocki - 145 pkt

Mateusz Boyke - 130 pkt

Mateusz Śrubka - 115 pkt
Michał sobal94@wp.pl - 115
 pkt

 

 

Patryk - 110 pkt

Jerzy Kania - 65 pkt

Piotr Ciulkiewicz - 50 pkt.
Magda Langner - 30 pkt

 

 

 

 

 

Kalendarium

11

12-2017

pon.

g.18.00 III Liga: ZIP Gdynia - Trefl

g.19.00 III Liga: Chłopcy z ferajny - Dellner Components

g.20.00 III Liga: Plate Armur - Rebels AiC

g.21.00 III Liga: TOMLEC - VGL Group

g.18.30 III Liga: SKM Gdynia - HG Solutions

g.19.30 III Liga: Saturn Gdynia - Jastrzębie Gdynia

g.20.30 III Liga: Młody JR Pogórze - Bękarty

g.21.30 III Liga: Awaria - Castorama Rumia

12

12-2017

wtorek

13

12-2017

środa

g.18.30 II Liga: LUX TAP - Promil Gdynia

g.19.30 Puchar NL6 III runda: Rukola - Alexander

g.20.30 Puchar NL6 III runda: Bracia - Castorama

g.21.30 Puchar NL6 III runda: PROMOTION-PL.COM - Saturn Gdynia

g.19.00 Puchar NL6 III runda: Bad Boys - KM PSP Gdynia

g.20.00 Puchar NL6: Salos Rumia - WS Stumet

g.21.00 Puchar NL6: Dziki West - Casuals

14

12-2017

czwartek

g.20.30 I Liga: United - Dziki West

g.21.00 III Liga: Awaria - Bękarty

g.20.00 III Liga: Trefl - Chłopcy z ferajny

g.19.30 III Liga: LENMAR - Baza

g.21.30 Puchar NL6 III runda: EPO - FC Nankatsu

15

12-2017

piątek

g.19.30: BARAŻ o I LIGĘ: (14 miejsce I Liga) FC LIMONKA - SALOS RUMIA (4 miejsce II Liga)

g.20.30: Baraż o Ekstraklasę: JOGA BONITO (9 miejsce Ekstraklasa) - RUKOLA (4 miejsce I Liga)

g.18.00 II Liga: Orange Team Gdynia - KM PSP Gdynia

g.21.00 II Liga: Promil Gdynia - Studio Prime JBG

g.20.00 III Liga: HG Solutions - TOMLEC

g.19.00 III Liga: ZIP Gdynia - Jastrzębie Gdynia

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 255, wczoraj: 573
ogółem: 2 772 886

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!