Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

informacje drabinka losowanie



1 runda:
Corona 1999 - JR Pogórze
Arex Gdynia - Progress Team 
Latarnik Choczewo - Rebels AiC ( 9 listopada, piątek g.19.00)
KP Grabówek - SPS Limonka II  
Orange Team - Bastion Gdynia
dmuchane.pl - Iskra Gdynia 
ZIP Gdynia - Babilon United
Dellner Components - Classic 
Rol Ryż - Salos Rumia
VGL Group - TRANS NAUTA 
#poprostu bistro - Dziki West
PROMOTION-PL.COM - WS Stumet  ( 6 listopada, piątek g.18.00)
My Na Sianie - DT City 
Rukola - SKM Gdynia  ( 9 listopada, piątek g.21.00)
Młody JR - Baza ( 5 listopada, poniedziałek g.18.00)  
Awaria - Sporting Orłowo 
FC Nankatsu - SPS Limonka (16 października, wtorek g.20.30)
Ejsmond Club - AGSP 
Nevada Gdynia - Joga Bonito (19 października, piątek g.21.00)
Promil Gdynia - Bad Boys 
Koneser Gdynia - JIM DRUK 
Bękarty - FC Chylonia
HG Solutions - Bracia 
Śledzie - JNT 

 

Kalendarium

19

09-2018

środa

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: SPS Limonka II - dmuchane.pl

g.20.30 III Liga: EPO - Invest Klima

g.19.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Rukola - ZIP Gdynia

g.15.30 III RUNDA PUCHARU POLSKI: Nadmorska Liga Szóstek - Polonia Gdańsk

20

09-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Orange Team Gdynia - PROMOTION 360*

g.19.00 II Liga: Bastion - Prawie Jak Piłkarze

g.20.00 II Liga: JNT - SPS Limonka

g.19.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - KP Grabówek

g.20.30 Ekstraklasa: FC Babilon United - Rol Ryż

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - JR Pogórze

g.21.00 II Liga: WS Stumet - SKM Gdynia

21

09-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - Dellner Components

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Alexander

g.21.00 III Liga: dmuchane.pl - AGSP

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Bad Boys

g.20.30 I Liga: Koneser - Latarnik Choczewo

g.21.30 I Liga: ZIP Gdynia - Bracia

25

09-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Sporting Orłowo - Prawie Jak Piłkarze

g.20.00 II Liga: WS Stumet - Śledzie

g.21.00 II. Liga: Bękarty - Ejsmond Club

g.19.30 Ekstraklasa: Rol Ryż - Salos Rumia

g.20.30 Ekstraklasa: Dziki West - KP Grabówek

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Classic Gdynia

g.18.30 III Liga: Iskra Gdynia - Arex Gdynia

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 711, wczoraj: 760
ogółem: 2 950 069

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6