Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

I Runda

I runda Pucharu NL6:

termin: 


 

I runda:
termin: 29 września oraz 1 października 
uczestnicy: III Liga, lista rezerwowa, zespoły niezrzeszone 
Losowanie par: 28 sierpnia podczas nagrywania Magazynu Ligowego NL6

 

Zestaw par I rundy Pucharu NL6: + TERMINARZ

Sztywny Skład (niezrzeszony) - Baza (29 września - piątek - g.18.00)
Orange (niezrzeszony) - Dellner (29 września - piątek - g.18.00)
Awaria - Castorama (29 września - piątek - g.19.00)
HG Solutions - ZIP Gdynia (29 września - piątek - g.19.00)
Młody JR Pogórze - Jastrzębie Gdynia (1 października - niedziela - g.16.00)
Trefl - Rebels AiC (1 października - niedziela - g.16.30)
VGL Group - Bękarty (1 października - niedziela - g.17.00)
TOMLEC - Saturn Gdynia (1 października - niedziela - g.17.30)
Chłopcy z Ferajny - SKM Gdynia (1 października - niedziela - g.18.00)
Plate Armur - LENMAR (1 października - niedziela - g.18.30)

 

 

 

 

Kalendarium

25

09-2017

pon.

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Baza

g.20.00 III Liga: Młody JR Pogórze - Castorama Rumia

g.21.00 III Liga: TOMLEC - Dellner Components

g.18.30 I Liga: Rol Ryż - Koneser Gdynia

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - MAR PACK

g.20.30 I Liga: Dziki West - Ultramaryna

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

26

09-2017

wtorek

g.18.00 II Liga: Bracia - Nevada Gdynia

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - DTR Gdynia

g.20.00 II Liga: WS Stumet - EPO

g.21.00 II Liga: Tawerna - Studio Prime JBG

g.18.30 II Liga: LUX TAP - Drink Team

g.19.30 II Liga: Sealand Team - Salos Rumia

g.20.30 Ekstraklasa: Obłuże - Enerpol Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - Joga Bonito

27

09-2017

środa

g.19.00 III Liga: Trefl - HG Solutions

g.20.00 III Liga: Rebels AiC - Saturn Gdynia

g.21.00 III Liga: VGL Group - Bękarty

g.18.30 III Liga: SKM Gdynia - Chłopcy z ferajny

g.19.30 III Liga: ZIP Gdynia - Plate Armur

g.20.30 Ekstraklasa: Orion Gdynia - Ejsmond Club

g.21.30 Ekstraklasa: Instalserwis Emeryci - KP Grabówek

28

09-2017

czwartek

g.18.30 II Liga: KM PSP Gdynia - Bastion Gdynia

g.19.00 II Liga: Alexander - PROMOTION-PL.COM

g.19.30 I Liga: Maximus24 - My Na Sianie

g.20.00 I Liga; Casuals - FC Nancatsu

g.21.00 I Liga; Sporting Orłowo - United

g.20.30 Ekstraklasa: DT City - JR Pogórze

g.21.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - Matematyczne Szanse

29

09-2017

piątek

g.18.00 PUCHAR NL6: Sztywny Skład (niezrzeszony) - Baza

g.18.00 PUCHAR NL6: Orange (niezrzeszony) - Dellner

g.19.00 PUCHAR NL6: Awaria - Castorama

g.19.00 PUCHAR NL6: HG Solutions - ZIP Gdynia

30

09-2017

sobota

01

10-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 37, wczoraj: 511
ogółem: 2 714 089

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!