Plate Armur - LENMAR (28 września - czwartek - g.19.00)

Plate Armur - Lenmar 1:3 ( 1:3 )

Plate Armur : Maciej Nastkiewicz - 1

Lenmar : Tomasz Mielewski - 1, Krystian Czerwionka - 1, Żenia Babienko - 1

W starciu pucharowym wynik spotkania poznaliśmy już w pierwszej połowie. Ekipa Lenmar miała zdecydowanie więcej z gry i dzięki trzem trafieniom do przerwy mogli poczuć się pewniej. Plate Armur stać było tylko na jedno trafienie, jednak w drugiej połowie postawili wszystko na jedną kartę, co spowodowało że drużyna Mirosława Zagalskiego musiała skupić się na obronie. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i to drużyna Lenmar awansowała do dalszej fazy rozgrywek.

Puchar NL6

Dellner Components - Orange 2:6 ( 1:3 )

Dellner : Sebastian Wanta - 2

Orange : Marcin Suworski - 3, Radek Smulski - 1, Mateusz Łydka - 2

Trzecioligowy Dellner podejmował nieznaną do tej pory drużynę Orange.
Jak się okazało ta niezrzeszona z nadmorską ligą szóstek ekipa ma pojęcie o grze w piłkę.
Już w pierwszej połowie po kilku składnych akcjach wyszli na prowadzenie i na przerwę schodzili przy wyniku 3:1. Po zmianie stron niewiele się zmieniło , cały czas stroną przeważającą byli chłopacy z Orange powtarzając wynik z pierwszej połowy. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:2

Puchar NL6
Dmuchane.pl - Baza 0:18 ( 0:7 )

Baza : Paweł Szymaniewski - 1, Tomasz Zielecki - 8, Łukasz Bizewski - 2, Rafał - 1, Robert Samborski - 1, Miłosz Bartz - 3, (nr16) - 2

Zawodnik meczu : Tomasz Zielecki

Początek spotkania nie zapowiadał takiego pogromu , jednak kiedy Baza wyczuła swojego rywala rozpoczęło się prawdziwe strzelanie. W bombardowaniu bramki ekipy Dmuchane.pl najlepszy był Tomasz Zielecki to on znalazł drogę do siatki aż 8 razy ! Baza strzelając w tym meczu 18 bramek pewnie melduje się w dalszej fazie rozgrywek.

Puchar NL6
HG Solutions - ZIP Gdynia 3:8

ZIP : Tomasz Pałasz - 1, Arkadiusz Klicki - 2, Daniel Piesik - 1, Dawid Marszałkowski - 1, Łukasz Lewandowski - 2, Adam Czarnecki - 1

Zawodnik meczu : Arkadiusz Klicki

W tym meczu spotkały się drużyny grające na co dzień w III lidze. Jeśli patrzeć na tabelę oba zespoły prezentują podobny poziom, jednak tego dnia zawodnicy Zipu mieli coś do udowodnienia !
Ekipa Tomasza Pałasza rozegrała bardzo pewne i równe spotkanie o czym mówi sam wynik.
Ta wygrana dała awans do kolejnej rundy.

Puchar NL6
Castorama Rumia - Awaria 6:4 ( 3:1 )

Castorama : Bartosz Bluma - 2, Damian Tync - 3, Radosław Maszota - 1

Awaria : Przemysław Śliwiński - 1, Zbigniew Sadowski - 1, Radosław Gołaszewski - 2

Zawodnik meczu : Damian Tync

Na pierwszą połwę zdecydowanie lepiej wyszli zawodnicy Castoramy , to oni strzelając trzy bramki zwycięsko schodzili na przerwę. To nie podłamało Awarii i po zmianie stron szybko doprowadzili do wyrównania. Remis utrzymywał się bardzo długo i niektórzy zawodnicy myślami byli już przy rzutach karnych ! W końcowych minutach stateczny cios należał do Castoramy i to oni zagrają dalej w pucharze NL6.

Trefl - Rebels AIC 11:1 ( 3:1 )

Trefl : Adam Zdrojewski - 4, Marcin Radek - 3, Dawid Wańczuk - 3, Kazimierz Wendt- 1
żółta kartka : Adam Zdrojewski - 1

Rebels : Piotr Koriat - 1
żółta kartka : Grzegorz Próchnicki - 1, Damian Hallmann - 1

Zawodnik meczu : Marcin Radek

Od pierwszego gwizdka drużyną lepszą byli zawodnicy Trefla , to oni mieli więcej z gry i częściej stwarzali zagrożenie pod bramką rywala. Rebelsi jednak się nie poddawali i próbowali kontrować ale nie do końca skutecznie. Na przerwę ekipy schodziły przy wyniku 3:1 dla Trefla. Po zmianie stron Adama Zdrojewski z kolegami dołożyli osiem trafień i pewnie awansowali do kolejnej rundy.

Bękarty - VGL Group 7:6 ( 2:4 )

Bękarty : Michał Abramowicz - 1, Tomasz Kujawski - 1, Mateusz Rompski - 2, Sebastian Filipkowski - 1, Sikura Daniel - 2
żółta kartka : Mateusz Rompski - 1

VGL : Mateusz Szerechan - 1, Kamil Mochalski - 2, Jakub Mochalski - 2, Mateusz Banaś - 1

Zawodnik meczu : Jakub Mochalski

Najbardziej wyrównany pojedynek spośród niedzielnych zmagań. Początek spotkania dla zawodników VGL którzy byli częściej w posiadaniu piłki . Na przerwę schodzili zwycięsko przy wyniku 4:2 . Po zmianie stron Bękarci zdecydowanie poprawili swoją grę dzięki czemu mecz zrobił się ciekawszy. Kilka skutecznych akcji po których doprowadzili do remisu. Taki wynik utrzymywał się bardzo długo i zawodnicy obu drużyn myślami byli już przy rzutach karnych wyłaniających zwycięzcę. Na kilka chwil przed ostatnim gwizdkiem Bękarci zadali ostatni cios i zameldowali się w dalszej fazie rozgrywek.

Saturn Gdynia - Tomlec 16:3 ( 9:2 )

Saturn : Garstka Marcin - 5, Mikulski Marcin - 4, Pańków Paweł - 1, Dawidowski Igor - 4, Wojciechowski Radosław - 2
żółta kartka : Wiechowski Radosław

Tomlec : Damian Kreft - 3

Zawodnik meczu : Garstka Marcin - 5

Ostatni pojedynek to zdecydowana przewaga Saturna. Już w pierwszej połowie zdominowali rywala strzelając aż 9 bramek ! W drugiej połowie koledzy Piotrka Woźniaka dołożyli kolejnych 7 trafień i pewnie awansowali do kolejnej rundy. Ekipa Tomlec nie miała tego dnia zawodników rezerwowych co na pewno wpłynęło na losy spotkania. Wyróżniającą postacią tej drużyny był Damian Kreft który na boisku był wszędzie, swoimi akcjami straszył obronę rywala co pozwoliło  trzykrotnie znaleźć drogę do bramki.

I runda Puchar NL6
Młody JR Pogórze - Jastrzębie Gdynia 7:7 ( 4:5 )  rzuty karne 3:4

Młody JR : Mateusz Tararuj - 2, Patryk Czabrowski - 2, Michał Trocki - 1, Patryk Kaczyński - 1, Samobój
żółta kartka : Michał Trocki

Jastrzębie : Waszak Krzysztof - 2, Borucki Mateusz - 3, Gałda Maciej - 2
żółta kartka : Borucki Mateusz

Zawodnik meczu : Waszak Krzysztof

Kto by się spodziewał że obie ekipy w piątkowy wieczór zgotują nam takie emocje.
Adrian Dworakowski z Jastrzębi opowiadał przed spotkaniem jak ciężko było skompletować skład na trzeci w tym tygodniu pojedynek, jednak od początku meczu nie było ciężko zdobyć wyraźnej przewagi dzięki kilku strzelonym bramkom. Niestety dla Jastrzębi młodzi chłopacy z JR w pierwszej połowie jeszcze dali o sobie znać i mimo kilku bramek straty z początku potrafili złapać kontakt. Po zmianie stron i  kilku cennych radach od trenera Janusza Rodzewicza wznieśli się na wyżyny i odskoczyli Jastrzębiom na jedno trafienie. Tuż przed końcowym gwizdkiem przy wyniku 7:6 Krzysztof Waszak ze swojego pola bramkowego bezpośrednio wpakował piłkę do siatki czym kompletnie zaskoczył ekipę JR ponieważ był to gol na remis a ten w meczu pucharowym oznacza karne. W konkursie "11" więcej zimnej krwi mieli zawodnicy Jastrzębi i to oni meldują się w kolejnej fazie rozgrywek.