IV runda Pucharu NL6:
Mecze IV rudny odbędą się 22 kwietnia w niedzielę
FC Nankatsu - PROMOTION-PL.COM
Salos Rumia-Bracia
Rukola-KM PSP Gdynia
Classic Gdynia-DT City
FC Chylonia-Trefl (g.19.00)
Orion Gdynia-FC Babilon United
Joga Bonito-Dziki West
Instalserwis Emeryci-LUX MEBLE Team (g.20.00)
Rol Ryż - Enerpol Gdynia
Sporting Orłowo-KP Grabówek
Nevada Gdynia-JNT
wolny los: JR Pogórze
FC Nankatsu - PROMOTION-PL.COM 8:2 (5:1)
FC Nankatsu: Wojciech Sankowski, Marek Zieliński-2, Marek Skowyrski-2, Andrzej Szpyrko-3
PROMOTION: Piotr Górak-2
Czerwone kartki: Adam Myszk (PROMOTION)
Zawodnik meczu: Andrzej Szpyrko (Nankatsu)
Awans: FC Nantkatsu
Nevada Gdynia - JNT 12:4 (5:2)
Nevada: Piotr Siudziński, Sebastian Kotłowski, Marco Cybulski, Damian Podgański-4, Allan Janocha-5
JNT: Wiesław Tomczak, Daniel Szelbracikowski, Marcin Lewańczyk, Daniel Wójcik
Zawodnik meczu: Damian Podkański (Nevada)
Awans: Nevada Gdynia
Joga Bonito - Dziki West 4:4 (1:1), karne: 1:3
Joga: Michał Freiberg, Sebastian Karnat, Marcin Radzewicz-2
Dziki: Michał Fierka, Igor Kuźmin, Borys Kuźmin-2
Żółte kartki: Michał Freiberg (Joga) - Igor Kuźmin (Dziki)
Zawodnik meczu: Marcin Radzewicz (Joga)
Awans: Dziki West
Rol Ryż - Enerpol Gdynia 9:11 (4:4)
Rol-Ryż: Rafał Krauze-4, Tomasz Stępień-5
Enerpol: Kamil Wośk, Wojtek Gapiński, Damian Jastrzębski-2, Patryk Tomczak-3, Bartek Panasiuk-4
Żółte kartki: Paweł Fopka (Rol-Ryż) - Patryk Tomczak (Enerpol)
Zawodnik meczu: Bartek Panasiuk (Enerpol)
Awans: Enerpol
Orion Gdynia - FC Babilon United 9:2 (2:1)
Orion: Marcin Dampc, Ivan Nesteryuk, Szymon Budziński-3, Arkadiusz Proena-4
Babilon: Oskar Kępczyński, Arkadiusz Szymanowski
Żółte kartki: Paweł Bergański, Marcin Dampc (obaj Orion)
Zawodnik meczu: Arkadiusz Proena (Orion)
Awans: Orion
Salos Rumia-Bracia 9:4 (3:1)
Salos: Przemysław Pek, Mateusz Zieliński, Grzegorz Piątkowski, Kamil Życzyński-2, Marcel Brodnicki-2, Oskar Bohn-2
Bracia: Grzegorz Bieszk, Łukasz Radtke, Adam Komorowski, Maciej Rutkowski
Zawodnik meczu: Mateusz Zieliński (Salos)
Awans: Salos
KP Grabówek - Sporting Orłowo 7:5 (1:2)
Grabówek: Tomasz Adamski, Ireneusz Hintz, Krzysztof Klukowski, Piotr Kołeczek-2, Łukasz Krzemiński-2
Sporting: Radosław Gzela, Krzysztof Kubiński-2, Mariusz Bieszke-2
Zawodnik meczu: Piotr Kołeczek (Grabówek)
W zaległym meczu pucharowym, Sporting mimo słabej dyspozycji w pierwszej lidze, postawił się Ekstraklasowiczowi.
Awans: Grabówek
FC Chylonia - Trefl 14:6 (7:5)
Chylonia: Bartek Trocki, Patryk Melzer, Kamil Trocki-2, Dawid Szołomicki-2, Krzysztof Idzi-8
Trefl: Tomasz Czapliński, Patryk Augustowski, Michał Talarczyk, Kamil Kiełk, Michał Ozyga-2
Zawodnik meczu: Krzysztof Idzi (Chylonia)
Awans: FC Chylonia
|
|
dzisiaj: 105, wczoraj: 114
ogółem: 4 916 560
statystyki szczegółowe