Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

V Runda

V runda Pucharu NL6:

ZAGRAJĄ:

FC Nankatsu, Salos RumiaKM PSP GdyniaClassic Gdynia, Orion Gdynia, Dziki West, Enerpol Gdynia , KP Grabówek, Nevada Gdynia, JR Pogórze

Spotkania IV rundy:

FC Chylonia - Trefl 14:6 (7:5)  AWANS: FC CHYLONIA
Chylonia: Bartek Trocki, Patryk Melzer, Kamil Trocki-2, Dawid Szołomicki-2, Krzysztof Idzi-8
Trefl: Tomasz Czapliński, Patryk Augustowski, Michał Talarczyk, Kamil Kiełk, Michał Ozyga-2


Instalserwis Emeryci-LUX MEBLE Team 0:3 wo.

 

 

ZESTAW PAR: 

FC Chylonia - JR Pogórze (18.06 poniedziałek g.21.30)
Dziki West - Salos Rumia (14.06 czwartek g.19.30)
Classic Gdynia - Orion Gdynia 3:0 wo. AWANS CLASSIC
LUX MEBLE - KM PSP Gdynia (14.06 czwartek g.18.30)

Nevada Gdynia - KP Grabówek 3:4 (1:2)  AWANS: KP GRABÓWEK
Nevada Gdynia: Rafał Malanowski-3
KP Grabówek: Łukasz Krzemiński-2, Ireneusz Hintz, Piotr Borek

FC Nankatsu - Enerpol Gdynia 10:4 (2:1) AWANS: FC NANKATSU
FC Nankatsu: Wojciech Sankowski-3, Marek Skowyrski-3, Andrzej Szpyrko-2, Artur Ryś,
Rafał Szymeczko
Enerpol Gdynia: Patryk Tomczak-3, Michał Janiak

 

KM PSP Gdynia - LUX MEBLE Team 6:5 (4:2) AWANS: KM PSP Gdynia

KM PSP: Sebastian Jarosz, Marek Korzeniowski, Wojciech Gałązka, Tomasz Lewańczyk-3
LUX MEBLE: Kamil Lewandowski, Michał Trepkowski, Mateusz Jaworowski, Adam Bloch-2
Zawodnik meczu: Tomasz Lewańczyk (KM PSP)

 

Dziki West - Salos Rumia 5:3 (1:2) AWANS: Dziki West

Dziki: Borys Kuźmin, Jakub Ambrosiewicz, Mateusz Szeliga, Daniel Lisowski-2
Salos: Damian Wojda
Zawodnik meczu: Daniel Lisowski (Dziki West)

 

 

*po rozstrzygnięciach z IV rundy dopasujemy terminy dla dwóch ostatnich spotkań V rundy, tak, aby odpowiednio nie obciążały terminarza żadnej z ekip.

** LOSOWANIE par półfinałowych odbędzie się w piątek 8 czerwca ok. godz. 20.00

*** TURNIEJ FINAŁOWY PUCHARU NL6 odbędzie się w piątek 22 czerwca od godz.20.00
(jeśli jednak wynik uzyskane we wcześniejszych rundach nie pozwolą na rozegranie pucharu tego dnia, to zostanie on przeniesiony na środę 27 czerwca)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 321, wczoraj: 1079
ogółem: 2 977 230

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6