Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

strefa SPARINGOWA

Wiele drużyn szuka sparingpartnerów w odpowiednich dla nich terminach. Za pomocą tej zakładniki możecie sprawdzić czy jakiś zespół nie potrzebuje aktualnie rywala, aby sprawdzić swoją dyspozycję.

Zamieszczać będziemy także GRAFIK, które terminy wynajmów są już zarezerwowane w najbliższym czasie i tak aż do rozpoczęcia sezonu WIOSNA 2018! 

Zgłoszenia zespołów do strefy SPARINGOWEJ przyjmujemy na e-maila: biuro@checzgdynia.pl. Dodatkowo w lutym zagramy tradycyjny turniej sparingowy. Informacje o zapisach pod koniec stycznia. 

PS !! NAJWAŻNIEJSZE - po ustaleniu między zespołami terminu sparingu KONIECZNE jest poinformowanie organizatorów i ostateczne potwierdzenie terminu! (tel.883-934-110_



DRUŻYNY 
poszukujące sparingpartnerów:

> VGL GROUP: "możemy praktycznie codziennie - prosimy tylko o wcześniejszy kontakt"
> AWARIA: "szukamy sparingpartnerów - możemy grać w czwartki o godz.20.30 do 21.30"
> BĘKARTY: "jesteśmy chętni na sparingi we wtorki, środy i czwartki po godz.19.00"
> ORANGE TEAM: "szukamy sparingpartnera w tygodniu lub w weekend" 
> DRINK TEAM: "po wcześniejszych ustaleniach możemy grać od poniedziałku do piątku i ew w weekendy wieczorami" 
> SATURN GDYNIA: "chętni do rozgrywania sparingów"

 


TERMINY ZAREZERWOWANE:

> czwartek g.19.30 - cały styczeń i luty: AWARIA
> środy g.19.30 - styczeń od 17.01 i cały luty: BĘKARTY
> wtorki 13.02, 20,.02, 27.02 g.19.00 - wynajem Prawie Jak Piłkarze
> czwartek 1.02 g.20.30 - sparing 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

g.21.30 I runda Pucharu NL6: Bękarty - FC Chylonia

g.19.30 I runda Pucharu NL6: KP Grabówek - SPS Limonka II

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 606, wczoraj: 903
ogółem: 2 979 398

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6