Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

zgłoszenia WIOSNA 18

ZESPOŁY ZGŁOSZONE DO ROZGRYWEK 

WIOSNA 2018
Nadmorskiej Ligi 6



EKSTRAKLASA
1. Dziki West
2. Orion Gdynia
3. JR Pogórze
4. Rol Ryż
5. Classic Gdynia
6. Instalserwis Emeryci
7. DT City
8. 
9. FC Chylonia
10. Joga Bonito
11. Enerpol Gdynia
12. KP Grabówek

 

I LIGA
1. Latarnik Choczewo
2. Drink Team
3. Nevada Gdynia
4. Bracia
5. KM PSP Gdynia
6. Bad Boys
7. Koneser Gdynia
8. My Na Sianie
9. FC Nankatsu
10. Casuals
11. Sporting Orłowo
12. Salos Rumia
13. Rukola
14. Ultramaryna
15. Maximus24
16

 

II LIGA
1. Tawerna
2. PROMOTION-PL.COM
3. ZIP Gdynia
4. Młody JR Pogórze
5. Trefl
6. Bastion Gdynia
7. Chłopcy z Ferajny
8. FC Limonka
9. JNT (zmiana nazwy z LUX TAP)
10. Baza
11. Orange Team Gdynia
12. Corona 1999 (zmiana nazwy z LENMAR)
13. Prawie Jak Piłkarze
14. VGL Group
15. Studio Prime JBG
16. Aleksander

 

III LIGA
1.Konkol Team
2.Rebel AiC
3. Saturn Gdynia
4. Awaria
5. HG Solutions
6. Dellner Components
7. Jastrzębie Gdynia
8. Castorama 
9. WS Stumet
10. Ejsmond Club
11. Bękarty
12. Gałgany
13. Żółto-niebiescy
14. Promil Gdynia
15. SKM Gdynia
16. Wybrzeże Klatki Schodowej 
17. Śledzie
 

 

 

 

 

 

Kalendarium

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

g.21.30 I runda Pucharu NL6: Bękarty - FC Chylonia

g.19.30 I runda Pucharu NL6: KP Grabówek - SPS Limonka II

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 679, wczoraj: 903
ogółem: 2 979 471

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6