Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Klasyfikacja strzelców

Klasyfikacja strzelców:


31-Michał Kajak (Drink Team), 
28-
Oskar Bohm (Salos Rumia)
24-Maciek Kiciński (Alexander), 
22-
Grzegorz Skwarek (EPO), Patryk Tomczak (Nevada Gdynia), Arkadiusz Krynicki (Bracia),  
19-Allan Janocha (Nevada), Marcin Kośnik (Studio PRIME JBG), 
Michał Kutyłowski  (Prawie Jak Piłkarze), 
17-Tomasz Lewańczyk (KM PSP Gdynia), 
16-Tomasz Radtke  (Bracia), Maciej Rutkowski  (Bracia),  
15-Daniel Wójcik (LUX TAP)
14-Krzysztof Teodorczyk (EPO),  
13-Michał Molęda (Tawerna), Piotr Ciulkiewicz  (Nevada),

12-Piotr Zabłotny (Drink Team), Marek Korzeniowski (KM PSP Gdynia), 
11-Wojciech Gałązka (KM PSP Gdynia), Paweł Szejko (Salos Rumia), Maciej Dzwonkowski (Ultramaryna)
10-Sebastian Nagel (Alexander), Krystian Pobłocki (Studio Prime JBG), 
9- Adam Myszk (PROMOTION-PL.COM), Maciej Blok (Bastion)
8-
Marcel Brodnicki (PROMOTION-PL.COM), Radek Smulski (Orange Team),
7- Piotr Górak (PROMOTION-PL.COM),
6-Kuba Narloch (KM PSP Gdynia),  

5-Tomasz Badźmierowski (Nevada), Michał Piechocinski (Drink Team), 
4- Ireneusz Klinkusz (Bastion Gdynia)  Damian Pobłocki, Gracjan Hebel (Studio Prime JBG), Adam Wesołowski (Sealand Team), Arkadiusz Szymanowski (WS Stumet)

 


Strzelcy według drużyn:

WS STUMET - 4-Arkadiusz Szymanowski, 3-Jacek Radomski, Maciej Kurek, Maciej Orlikowski 2-Karpiński, Krystian Zysko, Tomasz Karwowski, Michał Gliszczyński, 1-Klimkiewicz, Arkadiusz Rycerz 1-Tomasz Zysko 

STUDIO PRIME JBG GDYNIA - 19-Marcin Kośnik, 10-Krystian Pobłocki, 6-Damian Pobłocki, Adam Mackiewicz,  5-Gracjan Hebel, Aleks Fiognostov, 2-Daniel Elwart, Wojciech Chojke, Paweł Hryckowian

PRAWIE JAK PIŁKARZE - 19-Michał Kutyłowski 11-Maciej Dzwonkowski, 5-Maciej Babski, Patryk Gajda, Szymon Pacyk,  Tomasz Bączkowski, 3-Marcin Ciuchnicki, 1-Bartek Tuz, Maciej Bolski, Bartek Żołnowski, Jarosław Smużyński 

KM PSP GDYNIA - 17-Tomasz Lewańczyk, 12-Marek Korzeniowski, 11-Wojciech Gałązka, 9-Marcin Nowak, 6-Kuba Narloch, 4-Gracjan Szutenberg, Adam Ulan, 3-Arkadiusz Ruszewski, Krzysztof Guz, Paweł Landowski, Krzysztof Grablowski,  2-Sebastian Jarosz, Bartek Siemczyk, 1-Michał Labuhn, Damian Szreder,

PROMOTION-PL.COM - 9-Adam Myszk, 8-Marcel Brodnicki, 7-Piotr Górak, Robert Małycha, 3-Sławomir Rompski, 2-Michał  Nanaszko, Adrian Klimowicz, 1-Szymon Pudło, Mateusz Domaros, Arkadiusz Urbaniak, Tomasz Konkol

NEVADA GDYNIA - 22-Patryk Tomczak, 19-Allan Janocha, 13-Piotr Ciulkiewicz, 8-Rafał Bach, 7-Marco Cybulski 5-Tomasz Badźmierowski,   4-Rafał Śmiatek, 2-Patryk Jagodziński, Zdzisław Kamiński, 1-Mateusz Duliasz, Krzysztof Cwalina, Antoni Ogrodowicz, Adrian Mazurek, Sebastian Kotłowski, Marek Walasiak, Gracjan Szutenberg, Bartek Siemczyk

EPO - 22- Grzegorz Skwarek, 14-Krzysztof Teodorczyk, 7-Grzegorz Witkowski, 6-Mateusz Czerniawski, 5-Wojciech Grabowski, 4-Marcin Detlaf, Jacek Wasilewski, 3-Sylwester Ostrowski, 2-Maciej Kazimierczak, Martosz Kizior 1-Jarosław Stępnowski, Rafał Król, Mirosław Jankowski

DRINK TEAM - 31-Michał Kajak 13-Piotr Zabłotny, 7-Michał Piechocinski, Paweł Małek  4-Krzysztof Dopke, Przemysław Binięda, Krzysztof Darga, 2-Sławomir Michalski 1-Tomasz Lewandowski, Piotr Ciekliński, Łukasz Dopke

SALOS RUMIA  - 28-Oskar Bohm  11-Paweł Szejko, 8-Karol Kornatowski, 5-Krzysztof Milewczyk, Kamil Życzyński, 4-Radosław Opieszyński 3-Łukasz Denkiewicz, Grzegorz Piątkowski, 2-Jakub Duda, 1-Filip Robakowski, Maciej Kaczanowski, Mateusz Zieliński

SEALAND TEAM - 4-Adam Wesołowski, 3-Łukasz Korczyński, Paweł Kowalewski 2-Sławomir Olczyk, Robert Masowa 1-Marcin Dziecielski, Paweł Kęska

TAWERNA - 13-Michał Molęda, 7-Damian Miernik, 6-Paweł Łączny, 5-Jakub Cybulski,  4-Łukasz Krzemiński, 3-Tomasz Staszewski, Artur Gruba, 1-Robert Braszka, Mateusz Wawrzyńczak, Jerzy Ćwirko, 

BASTION GDYNIA - 9-Maciej Blok, 7-Arkadiusz Malinowski 6-Maksymilian Baranowski, Krzysztof Lewandowski, 4-Ireneusz Klinkusz, Damian Jeżewski, 3-Sebastian Momot, 2-Mateusz Lewandowski, 1-Grzegorz Licbarski, Daniel Pawłowski

DTR GDYNIA - 3-Arkadiusz Gołuński, Dawid Kunikowski, Jarosław Walukowicz, 2-Tomasz Janzen, Seweryn Słowik 1-Hubert Tucki, Tomasz Brzózka, Jarosław Marczak, Mateusz Derdowski, Paweł Opala

BRACIA - 22- Arkadiusz Krynicki, 16-Maciej Rutkowski, Tomasz Radtke 9-Łukasz Radtke 7-Michał Pietkiewicz, 6-Adrian Szewczyk, 2-Sebastian Milewski, Adam Komorowski, Filip Borek

ALEXANDER - 24-Maciek Kiciński, 10-Sebastian Nagel, 8-Kamil Nagel, 6-Daniel Nagel, 2-Bartłomiej Plichta, Mariusz Wowa, Patryk Nagel 1-Mariusz Wowa, Piotr Kaziemierczak, Grzegorz Sikorski, Marek Iwaniec,

LUX TAP -  17-Daniel Wójcik 5-Kacper Kupc, 4-Sebastian Barzowski, 3- Łukasz Morawski, 2-Daniel Szelbracikowski, Krzysztof Rzymek, Bartosz Dampc, Tarnecki Jacek 1-Mateusz Chrapkowski, Mariusz Gajda, Zbigniew Figura, Piotr Rybicki, Karol Herman, Tarnecki Jacek

ORANGE TEAM GDYNIA - 8-Radek Smulski 4-Mateusz Ciechanowski 2-Jerzy Bober, 1-Piotr Kaczmarczyk, Mateusz Łydka, Marcin Saworski,

PROMIL GDYNIA: 1- Artur Purcel, Arkadiusz Kamiński, Robert Liberadzki

 

 

 

 

 

Kalendarium

20

11-2017

pon.

g.19.00 III Liga: Młody JR Pogórze - SKM Gdynia

g.20.00 III Liga: VGL Group - Chłopcy z ferajny

g.21.00 III Liga: Bękarty - ZIP Gdynia

g.19.30 I Liga: Rol Ryż - Casuals

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Ultramaryna

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Bad Boys

g.18.30 Puchar NL6 II runda: LENMAR - KM PSP Gdynia

g.18.00 I Liga: My Na Sianie - MAR PACK

21

11-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: EPO - Nevada Gdynia

g.19.00 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Alexander - Bastion Gdynia

g.21.00 II Liga: Salos Rumia - Drink Team

g.19.30 I Liga: FC Limonka - Koneser Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Matematyczne Szanse - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Classic - Enerpol Gdynia

g.18.00 III Liga: Plate Armur - HG Solutions

22

11-2017

środa

g.19.00 III Liga: LENMAR - Jastrzębie Gdynia

g.20.00 III Liga: Trefl - Awaria

g.21.00 III Liga: Rebels AiC - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: Saturn Gdynia - Baza

g.19.30 I Liga: MAR PACK - FC Nancatsu

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Orion Gdynia - DT City

g.18.30 I Liga: Bad Boys - United

23

11-2017

czwartek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - LUX TAP

g.20.00 II Liga: KM PSP Gdynia - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: Bracia - Tawerna

g.19.30 II Liga: WS Stumet - Promil Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Instalserwis Emeryci - JR Pogórze

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Obłuże - FC Chylonia

24

11-2017

piątek

g.18.30 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: VGL Group - Trefl

g.19.00 III Liga: HG Solutions - TOMLEC

g.20.00 III Liga: Baza - Plate Armur

g.21.00 III Liga: Dellner - Saturn Gdynia

g.19.30 I Liga: Sporting Orłowo - Rukola

g.21.30 I Liga: My Na Sianie - Dziki West

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 568, wczoraj: 571
ogółem: 2 757 756

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!