Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Żółte kartki

WS STUMET - 2-Klimkiewicz 1-Michał Gilszczyński,  Tomasz Zysko, Jacek Radomski, Maciej Kurek 

STUDIO PRIME JBG GDYNIA - Kamil Sauter, Piotr Kotowski

PRAWIE JAK PIŁKARZE - 2-Maciej Dzwonkowski, 1-Patryk Gajda, Maciej Babski

KM PSP GDYNIA - Adam Ulan, Krzysztof Guz

PROMOTION-PL.COM - 2-Andrzej Ilczuk , Arkadiusz Kotowicz, Adrian Klimowicz, 1-Szymon Pudło, Robert Małycha, Adam Myszk, Tomasz Ferenc, Wojciech Froelich, Arkadiusz Urbanik

NEVADA GDYNIA - 2-Sebastian Kotłowski, 1-Patryk Skowera,  Patryk Tomczak,  Rafał Bach

EPO - 2-Mirosław Jankowski, Grzegorz Skwarek, 1-Marcin Detlaf, Damian Jastrzębski, Jacek Wasilewski, Mateusz Czerniawski   

DRINK TEAM - 3-Michał Kajak,  2-Jacek Małek, Piotr Ciekliński 1-Piotr Zabłotny, Paweł Małek 

SALOS RUMIA  -  Filip Robakowski, Karol Kornatowski

SEALAND TEAM - 

TAWERNA - 4-Damian Miernik 1-Robert Braszka, Tomasz Staszewski

BASTION GDYNIA - 3-Sebastian Lewandowski, Maciej Blok, 2-Arkadiusz Malinowski, 1-Jarosław Rogożeński, Mateusz Detlaf, Daniel Pawłowski, Maksymilian Baranowski  

DTR GDYNIA - Jarosław Marczak , Tomasz Janzen, Jarosław Walukowicz

BRACIA - 2-Adrian Szewczyk, Filip Borek 1-Grzegorz Grzelka, Kamil Janatowski, Grzegorz Węcławski, Maciej Rutkowski, Michał Pietkiewicz, Adam Komorowski

ALEXANDER - 

LUX TAP -  Jarek Tarnecki, Patryk Kacprzycki 

ORANGE TEAM Marcin Saworski

 

 

 

 

Kalendarium

20

11-2017

pon.

g.19.00 III Liga: Młody JR Pogórze - SKM Gdynia

g.20.00 III Liga: VGL Group - Chłopcy z ferajny

g.21.00 III Liga: Bękarty - ZIP Gdynia

g.19.30 I Liga: Rol Ryż - Casuals

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Ultramaryna

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Bad Boys

g.18.30 Puchar NL6 II runda: LENMAR - KM PSP Gdynia

g.18.00 I Liga: My Na Sianie - MAR PACK

21

11-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: EPO - Nevada Gdynia

g.19.00 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Alexander - Bastion Gdynia

g.21.00 II Liga: Salos Rumia - Drink Team

g.19.30 I Liga: FC Limonka - Koneser Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Matematyczne Szanse - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Classic - Enerpol Gdynia

g.18.00 III Liga: Plate Armur - HG Solutions

22

11-2017

środa

g.19.00 III Liga: LENMAR - Jastrzębie Gdynia

g.20.00 III Liga: Trefl - Awaria

g.21.00 III Liga: Rebels AiC - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: Saturn Gdynia - Baza

g.19.30 I Liga: MAR PACK - FC Nancatsu

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Orion Gdynia - DT City

g.18.30 I Liga: Bad Boys - United

23

11-2017

czwartek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - LUX TAP

g.20.00 II Liga: KM PSP Gdynia - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: Bracia - Tawerna

g.19.30 II Liga: WS Stumet - Promil Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Instalserwis Emeryci - JR Pogórze

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Obłuże - FC Chylonia

24

11-2017

piątek

g.18.30 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: VGL Group - Trefl

g.19.00 III Liga: HG Solutions - TOMLEC

g.20.00 III Liga: Baza - Plate Armur

g.21.00 III Liga: Dellner - Saturn Gdynia

g.19.30 I Liga: Sporting Orłowo - Rukola

g.21.30 I Liga: My Na Sianie - Dziki West

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 564, wczoraj: 571
ogółem: 2 757 752

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!