Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TERMINARZ

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-21 WS Stumet 1:5 Sporting Orłowo relacja ›
2018-08-21 Promil Gdynia 2:10 Ejsmond Club relacja ›
2018-08-21 SPS Limonka 2:2 Studio Prime JBG relacja ›
2018-08-21 Orange Team Gdynia 5:2 Bastion relacja ›
2018-08-23 Awaria 8:1 PROMOTION 360* relacja ›
2018-08-23 JNT 9:5 Bękarty relacja ›
2018-08-23 VGL Group 2:15 SKM Gdynia relacja ›
2018-08-23 Prawie Jak Piłkarze 2:9 Śledzie relacja ›
2018-08-28 WS Stumet 2:3 SPS Limonka relacja ›
2018-08-28 Bękarty 6:6 VGL Group relacja ›
2018-08-28 Studio Prime JBG 2:6 Awaria relacja ›
2018-08-28 Sporting Orłowo 2:7 Ejsmond Club relacja ›
2018-08-30 Prawie Jak Piłkarze 8:7 Orange Team Gdynia relacja ›
2018-08-30 Bastion 7:2 Promil Gdynia relacja ›
2018-08-30 SKM Gdynia 7:8 Śledzie relacja ›
2018-08-30 PROMOTION 360* 3:14 JNT relacja ›
2018-09-04 Promil Gdynia 1:5 Prawie Jak Piłkarze relacja ›
2018-09-04 SPS Limonka 5:6 Sporting Orłowo relacja ›
2018-09-04 Śledzie 6:0 Bękarty relacja ›
2018-09-04 Ejsmond Club 4:1 Bastion relacja ›
2018-09-06 Awaria 4:1 WS Stumet relacja ›
2018-09-06 Orange Team Gdynia 3:8 SKM Gdynia relacja ›
2018-09-06 JNT 11:2 Studio Prime JBG relacja ›
2018-11-06 VGL Group 5:9 PROMOTION 360* relacja ›
2018-09-10 Prawie Jak Piłkarze 7:7 Ejsmond Club relacja ›
2018-09-12 VGL Group 6:5 Studio Prime JBG relacja ›
2018-09-13 Bastion 3:8 Sporting Orłowo relacja ›
2018-09-13 Bękarty 6:7 Orange Team Gdynia relacja ›
2018-09-14 SPS Limonka 8:2 Awaria relacja ›
2018-09-14 SKM Gdynia 11:5 Promil Gdynia relacja ›
2018-09-14 WS Stumet 3:4 JNT relacja ›
2018-09-14 PROMOTION 360* 1:14 Śledzie relacja ›
2018-09-18 Awaria 4:6 Sporting Orłowo relacja ›
2018-09-18 Bękarty 9:1 Promil Gdynia relacja ›
2018-09-18 Śledzie 12:1 Studio Prime JBG relacja ›
2018-09-20 Orange Team Gdynia 5:4 PROMOTION 360* relacja ›
2018-09-20 JNT 9:6 SPS Limonka relacja ›
2018-09-25 Bastion 5:9 Prawie Jak Piłkarze relacja ›
2018-12-06 VGL Group WS Stumet 19:30
2018-12-06 Ejsmond Club SKM Gdynia 20:30
2018-09-25 Sporting Orłowo 3:2 Prawie Jak Piłkarze relacja ›
2018-09-25 WS Stumet 0:6 Śledzie relacja ›
2018-09-25 Bękarty 1:5 Ejsmond Club relacja ›
2018-09-27 SPS Limonka 8:7 VGL Group relacja ›
2018-09-27 PROMOTION 360* 6:1 Promil Gdynia relacja ›
2018-09-27 SKM Gdynia 7:5 Bastion relacja ›
2018-09-27 Orange Team Gdynia 1:2 Studio Prime JBG relacja ›
2018-12-06 Awaria JNT 19:00
2018-10-02 JNT 3:10 Sporting Orłowo relacja ›
2018-10-02 Bastion 5:7 Bękarty relacja ›
2018-10-02 Ejsmond Club 20:1 PROMOTION 360* relacja ›
2018-10-04 VGL Group 4:8 Awaria relacja ›
2018-10-04 Prawie Jak Piłkarze 5:6 SKM Gdynia relacja ›
2018-10-04 Orange Team Gdynia 1:10 WS Stumet relacja ›
2018-10-04 Śledzie 3:4 SPS Limonka relacja ›
2018-10-04 Studio Prime JBG 8:1 Promil Gdynia relacja ›
2018-10-09 WS Stumet 5:2 Promil Gdynia relacja ›
2018-10-09 SPS Limonka 4:1 Orange Team Gdynia relacja ›
2018-10-10 Ejsmond Club 7:2 Studio Prime JBG relacja ›
2018-10-31 Awaria 3:3 Śledzie relacja ›
2018-10-31 SKM Gdynia 7:1 Sporting Orłowo relacja ›
2018-10-31 Bękarty 7:7 Prawie Jak Piłkarze relacja ›
2018-12-06 PROMOTION 360* Bastion 20:00
2018-12-12 JNT VGL Group 21:00
2018-10-16 VGL Group 0:3 Sporting Orłowo relacja ›
2018-10-16 WS Stumet 7:10 Ejsmond Club relacja ›
2018-10-18 Awaria 2:1 Orange Team Gdynia relacja ›
2018-10-18 Bastion 3:2 Studio Prime JBG relacja ›
2018-10-18 Promil Gdynia 2:8 SPS Limonka relacja ›
2018-10-18 Prawie Jak Piłkarze 3:2 PROMOTION 360* relacja ›
2018-10-18 SKM Gdynia 9:3 Bękarty relacja ›
2018-10-18 JNT 2:2 Śledzie relacja ›
10  2018-10-23 Bękarty 3:6 Sporting Orłowo relacja ›
10  2018-10-23 JNT 6:5 Orange Team Gdynia relacja ›
10  2018-10-23 Prawie Jak Piłkarze 7:8 Studio Prime JBG relacja ›
10  2018-10-23 SPS Limonka 7:7 Ejsmond Club relacja ›
10  2018-10-25 PROMOTION 360* 4:8 SKM Gdynia relacja ›
10  2018-10-25 VGL Group 5:15 Śledzie relacja ›
10  2018-10-25 WS Stumet 5:7 Bastion relacja ›
10  2018-12-12 Awaria Promil Gdynia 20:00
11  2018-11-06 Śledzie 7:4 Sporting Orłowo relacja ›
11  2018-11-06 Bastion 3:6 SPS Limonka relacja ›
11  2018-11-06 Awaria 2:8 Ejsmond Club relacja ›
11  2018-11-06 SKM Gdynia 6:4 Studio Prime JBG relacja ›
11  2018-11-08 Prawie Jak Piłkarze 8:4 WS Stumet relacja ›
11  2018-11-08 Bękarty 6:5 PROMOTION 360* relacja ›
11  2018-11-08 Orange Team Gdynia 7:4 VGL Group relacja ›
11  2018-11-08 JNT 19:3 Promil Gdynia relacja ›
12  2018-11-12 PROMOTION 360* 5:9 Sporting Orłowo relacja ›
12  2018-11-12 Awaria 6:3 Bastion relacja ›
12  2018-11-12 WS Stumet 1:5 SKM Gdynia relacja ›
12  2018-11-12 VGL Group 6:4 Promil Gdynia relacja ›
12  2018-11-12 JNT 6:3 Ejsmond Club relacja ›
12  2018-11-13 SPS Limonka Prawie Jak Piłkarze 18:00
12  2018-11-13 Śledzie 9:6 Orange Team Gdynia relacja ›
12  2018-11-13 Studio Prime JBG 9:5 Bękarty relacja ›
13  2018-11-20 Orange Team Gdynia Sporting Orłowo 19:30
13  2018-11-20 Prawie Jak Piłkarze Awaria 19:00
13  2018-11-20 Ejsmond Club VGL Group 20:00
13  2018-11-20 SKM Gdynia SPS Limonka 21:00
13  2018-11-22 Bastion JNT 18:30
13  2018-11-22 Bękarty WS Stumet 19:00
13  2018-11-22 Promil Gdynia Śledzie 20:00
13  2018-11-22 Studio Prime JBG PROMOTION 360* 21:00
14  2018-11-27 SPS Limonka Bękarty 19:30
14  2018-11-27 JNT Prawie Jak Piłkarze 19:00
14  2018-11-27 Studio Prime JBG Sporting Orłowo 20:00
14  2018-11-27 Śledzie Ejsmond Club 21:00
14  2018-11-29 WS Stumet PROMOTION 360* 18:30
14  2018-11-29 VGL Group Bastion 19:00
14  2018-11-29 Awaria SKM Gdynia 20:00
14  2018-11-29 Orange Team Gdynia Promil Gdynia 21:00
15  2018-12-04 Sporting Orłowo Promil Gdynia 19:30
15  2018-12-04 Prawie Jak Piłkarze VGL Group 18:30
15  2018-12-04 SKM Gdynia JNT 20:30
15  2018-12-04 Ejsmond Club Orange Team Gdynia 21:30
15  2018-12-04 PROMOTION 360* SPS Limonka 18:00
15  2018-12-04 Awaria Bękarty 19:00
15  2018-12-04 WS Stumet Studio Prime JBG 20:00
15  2018-12-04 Bastion Śledzie 21:00

Kalendarium

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - HG Solutions

g.20.00 III Liga: AGSP - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Alexander

g.18.30 III Liga: JIM-DRUK - Progress Team

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Maximus24

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

20

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Awaria

g.20.00 II Liga: Ejsmond Club - VGL Group

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - SPS Limonka

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Sporting Orłowo

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: PROMOTION-PL.COM - WS Stumet

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Śledzie - JNT

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Dziki West - DT City

21

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: Invest Klima - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: dmuchane.pl - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: Progress Team - SPS Limonka II

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Dellner Components - Classic

g.21.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.18.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Bracia

g.19.30 I Liga: Koneser - My Na Sianie

g.20.30 I Liga; Baza - ZIP Gdynia

22

11-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Bastion - JNT

g.19.00 II Liga: Bękarty - WS Stumet

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Śledzie

g.21.00 II Liga: Studio Prime JBG - PROMOTION 360*

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - FC Babilon United

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze - FC Chylonia

23

11-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Dellner Components - Arex Gdynia

g.20.00 III Liga: EPO - Iskra Gdynia

g.19.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Chłopcy z Ferajny

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - FC Nankatsu

g.21.30 Puchar NL6 1 runda: Rol Ryż - Salos Rumia

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: VGL Group - TRANS NAUTA

g.21.00 Puchar NL6 1 runda: Corona 1999 - JR Pogórze

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Koneser Gdynia - JIM DRUK

24

11-2018

sobota

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 308, wczoraj: 842
ogółem: 3 006 994

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6