Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TERMINARZ

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-21 WS Stumet 1:5 Sporting Orłowo relacja ›
2018-08-21 Promil Gdynia 2:10 Ejsmond Club relacja ›
2018-08-21 SPS Limonka 2:2 Studio Prime JBG relacja ›
2018-08-21 Orange Team Gdynia 5:2 Bastion relacja ›
2018-08-23 Awaria 8:1 PROMOTION 360* relacja ›
2018-08-23 JNT 9:5 Bękarty relacja ›
2018-08-23 VGL Group 2:15 SKM Gdynia relacja ›
2018-08-23 Prawie Jak Piłkarze 2:9 Śledzie relacja ›
2018-08-28 WS Stumet 2:3 SPS Limonka relacja ›
2018-08-28 Bękarty 6:6 VGL Group relacja ›
2018-08-28 Studio Prime JBG 2:6 Awaria relacja ›
2018-08-28 Sporting Orłowo 2:7 Ejsmond Club relacja ›
2018-08-30 Prawie Jak Piłkarze 8:7 Orange Team Gdynia relacja ›
2018-08-30 Bastion 7:2 Promil Gdynia relacja ›
2018-08-30 SKM Gdynia 7:8 Śledzie relacja ›
2018-08-30 PROMOTION 360* 3:14 JNT relacja ›
2018-09-04 Promil Gdynia 1:5 Prawie Jak Piłkarze relacja ›
2018-09-04 SPS Limonka 5:6 Sporting Orłowo relacja ›
2018-09-04 Śledzie 6:0 Bękarty relacja ›
2018-09-04 Ejsmond Club 4:1 Bastion relacja ›
2018-09-06 Awaria 4:1 WS Stumet relacja ›
2018-09-06 Orange Team Gdynia 3:8 SKM Gdynia relacja ›
2018-09-06 JNT 11:2 Studio Prime JBG relacja ›
2018-11-06 VGL Group PROMOTION 360* 18:30
2018-09-10 Prawie Jak Piłkarze 7:7 Ejsmond Club relacja ›
2018-09-12 VGL Group 6:5 Studio Prime JBG relacja ›
2018-09-13 Bastion 3:8 Sporting Orłowo relacja ›
2018-09-13 Bękarty 6:7 Orange Team Gdynia relacja ›
2018-09-14 SPS Limonka 8:2 Awaria relacja ›
2018-09-14 SKM Gdynia 11:5 Promil Gdynia relacja ›
2018-09-14 WS Stumet 3:4 JNT relacja ›
2018-09-14 PROMOTION 360* 1:14 Śledzie relacja ›
2018-09-18 Awaria 4:6 Sporting Orłowo relacja ›
2018-09-18 VGL Group WS Stumet 19:00
2018-09-18 Bękarty 9:1 Promil Gdynia relacja ›
2018-09-18 Śledzie 12:1 Studio Prime JBG relacja ›
2018-09-20 Orange Team Gdynia PROMOTION 360* 18:30
2018-09-20 Bastion Prawie Jak Piłkarze 19:00
2018-09-20 JNT SPS Limonka 20:00
2018-09-20 Ejsmond Club SKM Gdynia 21:00
2018-09-25 Sporting Orłowo Prawie Jak Piłkarze 19:00
2018-09-25 WS Stumet Śledzie 20:00
2018-09-25 Bękarty Ejsmond Club 21:00
2018-09-27 SPS Limonka VGL Group 18:30
2018-09-27 Awaria JNT 19:00
2018-09-27 PROMOTION 360* Promil Gdynia 19:30
2018-09-27 SKM Gdynia Bastion 20:00
2018-09-27 Orange Team Gdynia Studio Prime JBG 21:00
2018-10-02 JNT Sporting Orłowo 19:00
2018-10-02 Bastion Bękarty 20:00
2018-10-02 Ejsmond Club PROMOTION 360* 21:00
2018-10-04 VGL Group Awaria 18:30
2018-10-04 Prawie Jak Piłkarze SKM Gdynia 19:30
2018-10-04 Orange Team Gdynia WS Stumet 19:00
2018-10-04 Śledzie SPS Limonka 20:00
2018-10-04 Studio Prime JBG Promil Gdynia 21:00
2018-10-09 WS Stumet Promil Gdynia 18:30
2018-10-09 SPS Limonka Orange Team Gdynia 19:00
2018-10-10 Ejsmond Club Studio Prime JBG 21:00
2018-10-31 PROMOTION 360* Bastion 19:30
2018-10-31 Awaria Śledzie 20:30
2018-10-31 JNT VGL Group 21:30
2018-10-31 SKM Gdynia Sporting Orłowo 20:00
2018-10-31 Bękarty Prawie Jak Piłkarze 21:00
2018-10-16 VGL Group Sporting Orłowo 18:30
2018-10-16 WS Stumet Ejsmond Club 19:00
2018-10-18 Awaria Orange Team Gdynia 19:30
2018-10-18 Bastion Studio Prime JBG 20:30
2018-10-18 Promil Gdynia SPS Limonka 21:30
2018-10-18 Prawie Jak Piłkarze PROMOTION 360* 19:00
2018-10-18 SKM Gdynia Bękarty 20:00
2018-10-18 JNT Śledzie 21:00
10  2018-10-23 Bękarty Sporting Orłowo 19:30
10  2018-10-23 JNT Orange Team Gdynia 19:00
10  2018-10-23 Prawie Jak Piłkarze Studio Prime JBG 20:00
10  2018-10-23 SPS Limonka Ejsmond Club 21:00
10  2018-10-25 Awaria Promil Gdynia 18:30
10  2018-10-25 PROMOTION 360* SKM Gdynia 21:00
10  2018-10-25 VGL Group Śledzie 20:00
10  2018-10-25 WS Stumet Bastion 19:00
11  2018-11-06 Śledzie Sporting Orłowo 19:30
11  2018-11-06 Bastion SPS Limonka 19:00
11  2018-11-06 Awaria Ejsmond Club 20:00
11  2018-11-06 SKM Gdynia Studio Prime JBG 21:00
11  2018-11-08 Prawie Jak Piłkarze WS Stumet 18:30
11  2018-11-08 Bękarty PROMOTION 360* 19:00
11  2018-11-08 Orange Team Gdynia VGL Group 20:00
11  2018-11-08 JNT Promil Gdynia 21:00
12  2018-11-12 PROMOTION 360* Sporting Orłowo 18:30
12  2018-11-12 Awaria Bastion 18:00
12  2018-11-12 WS Stumet SKM Gdynia 19:00
12  2018-11-12 VGL Group Promil Gdynia 20:00
12  2018-11-12 JNT Ejsmond Club 21:00
12  2018-11-13 SPS Limonka Prawie Jak Piłkarze 18:00
12  2018-11-13 Śledzie Orange Team Gdynia 19:00
12  2018-11-13 Studio Prime JBG Bękarty 18:30
13  2018-11-20 Orange Team Gdynia Sporting Orłowo 19:30
13  2018-11-20 Prawie Jak Piłkarze Awaria 19:00
13  2018-11-20 Ejsmond Club VGL Group 20:00
13  2018-11-20 SKM Gdynia SPS Limonka 21:00
13  2018-11-22 Bastion JNT 18:30
13  2018-11-22 Bękarty WS Stumet 19:00
13  2018-11-22 Promil Gdynia Śledzie 20:00
13  2018-11-22 Studio Prime JBG PROMOTION 360* 21:00
14  2018-11-27 SPS Limonka Bękarty 19:30
14  2018-11-27 JNT Prawie Jak Piłkarze 19:00
14  2018-11-27 Studio Prime JBG Sporting Orłowo 20:00
14  2018-11-27 Śledzie Ejsmond Club 21:00
14  2018-11-29 WS Stumet PROMOTION 360* 18:30
14  2018-11-29 VGL Group Bastion 19:00
14  2018-11-29 Awaria SKM Gdynia 20:00
14  2018-11-29 Orange Team Gdynia Promil Gdynia 21:00
15  2018-12-04 Sporting Orłowo Promil Gdynia 19:30
15  2018-12-04 Prawie Jak Piłkarze VGL Group 18:30
15  2018-12-04 SKM Gdynia JNT 20:30
15  2018-12-04 Ejsmond Club Orange Team Gdynia 21:30
15  2018-12-04 PROMOTION 360* SPS Limonka 18:00
15  2018-12-04 Awaria Bękarty 19:00
15  2018-12-04 WS Stumet Studio Prime JBG 20:00
15  2018-12-04 Bastion Śledzie 21:00

Kalendarium

19

09-2018

środa

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: SPS Limonka II - dmuchane.pl

g.20.30 III Liga: EPO - Invest Klima

g.19.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Rukola - ZIP Gdynia

g.15.30 III RUNDA PUCHARU POLSKI: Nadmorska Liga Szóstek - Polonia Gdańsk

20

09-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Orange Team Gdynia - PROMOTION 360*

g.19.00 II Liga: Bastion - Prawie Jak Piłkarze

g.20.00 II Liga: JNT - SPS Limonka

g.19.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - KP Grabówek

g.20.30 Ekstraklasa: FC Babilon United - Rol Ryż

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - JR Pogórze

g.21.00 II Liga: WS Stumet - SKM Gdynia

21

09-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - Dellner Components

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Alexander

g.21.00 III Liga: dmuchane.pl - AGSP

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Bad Boys

g.20.30 I Liga: Koneser - Latarnik Choczewo

g.21.30 I Liga: ZIP Gdynia - Bracia

25

09-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Sporting Orłowo - Prawie Jak Piłkarze

g.20.00 II Liga: WS Stumet - Śledzie

g.21.00 II. Liga: Bękarty - Ejsmond Club

g.19.30 Ekstraklasa: Rol Ryż - Salos Rumia

g.20.30 Ekstraklasa: Dziki West - KP Grabówek

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Classic Gdynia

g.18.30 III Liga: Iskra Gdynia - Arex Gdynia

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 689, wczoraj: 760
ogółem: 2 950 047

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6