Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TERMINARZ

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-03-05 Prawie Jak Piłkarze 7:3 Promil Gdynia relacja ›
2018-03-06 Baza 7:2 Gałgany relacja ›
2018-03-06 Trefl 3:5 VGL Group relacja ›
2018-03-06 Tawerna 2:6 Młody JR Pogórze relacja ›
2018-03-08 SPS Limonka 6:4 Orange Team Gdynia relacja ›
2018-03-08 Studio Prime JBG 2:1 PROMOTION-PL.COM relacja ›
2018-03-08 Bastion 2:6 Chłopcy z Ferajny relacja ›
2018-03-08 ZIP Skład 3:1 Corona 1999 relacja ›
2018-03-13 Prawie Jak Piłkarze 7:8 Baza relacja ›
2018-03-13 Gałgany 4:3 Trefl relacja ›
2018-03-13 VGL Group 5:8 Tawerna relacja ›
2018-03-13 Orange Team Gdynia 1:2 Studio Prime JBG relacja ›
2018-03-14 Młody JR Pogórze 2:8 SPS Limonka relacja ›
2018-03-15 PROMOTION-PL.COM 3:7 Bastion relacja ›
2018-03-15 Corona 1999 8:4 Promil Gdynia relacja ›
2018-03-15 Chłopcy z Ferajny 8:5 ZIP Skład relacja ›
2018-03-20 Tawerna 2:3 Gałgany relacja ›
2018-03-20 Młody JR Pogórze 4:3 Studio Prime JBG relacja ›
2018-03-20 Bastion 11:3 Orange Team Gdynia relacja ›
2018-03-22 Baza 11:2 Promil Gdynia relacja ›
2018-03-22 SPS Limonka 5:14 VGL Group relacja ›
2018-03-22 ZIP Skład 6:4 PROMOTION-PL.COM relacja ›
2018-04-03 Corona 1999 4:8 Chłopcy z Ferajny relacja ›
2018-05-29 Trefl Prawie Jak Piłkarze 18:00
2018-03-27 Młody JR Pogórze 5:4 Bastion relacja ›
2018-03-27 Tawerna 3:7 Prawie Jak Piłkarze relacja ›
2018-03-27 Chłopcy z Ferajny 15:4 Promil Gdynia relacja ›
2018-04-12 PROMOTION-PL.COM 4:10 Corona 1999 relacja ›
2018-04-12 ZIP Skład 6:3 Orange Team Gdynia relacja ›
2018-04-16 Baza 10:5 Trefl relacja ›
2018-05-21 Gałgany SPS Limonka 20:30
2018-05-30 VGL Group Studio Prime JBG 21:00
2018-04-03 Bastion 5:4 VGL Group relacja ›
2018-04-03 ZIP Skład 4:6 Młody JR Pogórze relacja ›
2018-04-03 Studio Prime JBG 1:2 Gałgany relacja ›
2018-04-03 Trefl 9:3 Promil Gdynia relacja ›
2018-04-05 Baza 4:2 Tawerna relacja ›
2018-04-05 SPS Limonka 3:10 Prawie Jak Piłkarze relacja ›
2018-04-05 Chłopcy z Ferajny 10:5 PROMOTION-PL.COM relacja ›
2018-05-29 Corona 1999 Orange Team Gdynia 18:30
2018-04-10 Orange Team Gdynia 4:11 Chłopcy z Ferajny relacja ›
2018-04-10 Gałgany 4:2 Bastion relacja ›
2018-04-10 Młody JR Pogórze 8:4 Corona 1999 relacja ›
2018-04-10 Trefl 4:5 Tawerna relacja ›
2018-04-10 Prawie Jak Piłkarze 6:2 Studio Prime JBG relacja ›
2018-04-12 Baza 4:2 SPS Limonka relacja ›
2018-05-18 PROMOTION-PL.COM Promil Gdynia 18:30
2018-06-12 VGL Group ZIP Skład 19:00
2018-04-19 Bastion 2:1 Prawie Jak Piłkarze relacja ›
2018-04-19 Orange Team Gdynia 1:9 PROMOTION-PL.COM relacja ›
2018-04-19 SPS Limonka 10:3 Trefl relacja ›
2018-04-19 ZIP Skład 7:4 Gałgany relacja ›
2018-04-20 Baza 4:4 Studio Prime JBG relacja ›
2018-05-18 Chłopcy z Ferajny Młody JR Pogórze 21:30
2018-06-07 VGL Group Corona 1999 20:00
2018-06-08 Tawerna Promil Gdynia 21:00
2018-04-24 Młody JR Pogórze 4:3 PROMOTION-PL.COM relacja ›
2018-04-24 VGL Group 3:15 Chłopcy z Ferajny relacja ›
2018-04-24 Trefl 0:3 Studio Prime JBG relacja ›
2018-04-24 Promil Gdynia Orange Team Gdynia 21:00
2018-04-24 Gałgany 9:6 Corona 1999 relacja ›
2018-04-26 Baza Bastion 19:00
2018-04-26 Tawerna SPS Limonka 20:00
2018-04-26 ZIP Skład Prawie Jak Piłkarze 21:00
2018-05-08 Corona 1999 7:4 Prawie Jak Piłkarze relacja ›
2018-05-08 Studio Prime JBG Tawerna 19:00
2018-05-08 Bastion Trefl 19:00
2018-05-09 Orange Team Gdynia Młody JR Pogórze 18:30
2018-05-10 Baza ZIP Skład 20:00
2018-05-10 SPS Limonka Promil Gdynia 19:00
2018-05-10 PROMOTION-PL.COM VGL Group 21:00
2018-05-11 Chłopcy z Ferajny Gałgany 21:00
10  2018-05-15 Młody JR Pogórze Promil Gdynia 18:30
10  2018-05-15 Prawie Jak Piłkarze Chłopcy z Ferajny 19:00
10  2018-05-15 Gałgany PROMOTION-PL.COM 18:00
10  2018-05-16 Tawerna Bastion 20:30
10  2018-05-16 VGL Group Orange Team Gdynia 18:30
10  2018-05-17 SPS Limonka Studio Prime JBG 20:00
10  2018-05-17 Trefl ZIP Skład 21:00
10  2018-05-18 Baza Corona 1999 21:00
11  2018-05-22 Corona 1999 Trefl 18:30
11  2018-05-22 Młody JR Pogórze VGL Group 18:00
11  2018-05-23 Bastion SPS Limonka 20:00
11  2018-05-23 ZIP Skład Tawerna 21:00
11  2018-05-23 Orange Team Gdynia Gałgany 18:30
11  2018-05-25 Baza Chłopcy z Ferajny 18:30
11  2018-05-25 PROMOTION-PL.COM Prawie Jak Piłkarze 20:30
11  2018-05-25 Promil Gdynia Studio Prime JBG 21:30
12  2018-06-05 Gałgany Młody JR Pogórze 18:00
12  2018-06-05 Prawie Jak Piłkarze Orange Team Gdynia 18:30
12  2018-06-05 VGL Group Promil Gdynia 19:00
12  2018-06-05 Tawerna Corona 1999 20:00
12  2018-06-05 Studio Prime JBG Bastion 21:00
12  2018-06-07 PROMOTION-PL.COM Baza 19:00
12  2018-06-07 Trefl 2:5 Chłopcy z Ferajny relacja ›
12  2018-06-07 ZIP Skład SPS Limonka 21:00
13  2018-06-12 Prawie Jak Piłkarze Młody JR Pogórze 18:30
13  2018-06-12 Chłopcy z Ferajny Tawerna 20:00
13  2018-06-12 Bastion Promil Gdynia 21:00
13  2018-06-13 Baza Orange Team Gdynia 21:30
13  2018-06-14 Corona 1999 SPS Limonka 19:00
13  2018-06-14 PROMOTION-PL.COM Trefl 20:00
13  2018-06-14 ZIP Skład Studio Prime JBG 21:00
13  2018-06-15 VGL Group Gałgany 21:30
14  2018-06-19 Trefl Orange Team Gdynia 19:00
14  2018-06-19 Prawie Jak Piłkarze VGL Group 20:00
14  2018-06-19 Gałgany Promil Gdynia 21:00
14  2018-06-19 SPS Limonka Chłopcy z Ferajny 19:30
14  2018-06-21 Baza Młody JR Pogórze 19:30
14  2018-06-21 PROMOTION-PL.COM Tawerna 20:30
14  2018-06-21 Corona 1999 Studio Prime JBG 20:00
14  2018-06-21 ZIP Skład Bastion 21:00
15  2018-06-26 Młody JR Pogórze Trefl 19:00
15  2018-06-26 Gałgany Prawie Jak Piłkarze 20:00
15  2018-06-26 Orange Team Gdynia Tawerna 21:00
15  2018-06-26 PROMOTION-PL.COM SPS Limonka 18:30
15  2018-06-26 VGL Group Baza 18:00
15  2018-06-26 Corona 1999 Bastion 19:30
15  2018-06-26 Studio Prime JBG Chłopcy z Ferajny 20:30
15  2018-06-26 ZIP Skład Promil Gdynia 21:30

Kalendarium

26

04-2018

czwartek

g.19.00 II Liga: Baza - Bastion

g.20.00 II Liga: Tawerna - SPS Limonka

g.21.00 II Liga: ZIP Skład - Prawie Jak Piłkarze

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: KP Grabówek - FC Chylonia

g.19.30 I Liga: KM PSP Gdynia - JNT

27

04-2018

piątek

g.18.30 III Liga: Saturn Gdynia - HG Solutions

g.19.30 III Liga: SKM Gdynia - WS Stumet

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

30

04-2018

pon.

g.18.30 I Liga: My Na Sianie - KM PSP Gdynia

g.19.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - Orion Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Dziki West - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - Enerpol Gdynia

g.19.00 Ekstraklasa: Instalserwis Emeryci - JR Pogórze

g.20.00 Ekstraklasa: KP Grabówek - LUX MEBLE Team

g.21.00 Ekstraklasa: DT City - Rol Ryż

01

05-2018

wtorek

02

05-2018

środa

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 71, wczoraj: 822
ogółem: 2 850 569

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

Reklama

NL6 - TV - WIOSNA 18

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!