Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

najlepszy zawodnik ligi

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK LIGI:

5
Michał Kajak (Śledzie)

4
Mariusz Bieszke (Sporting)
 

3
Mateusz Szerechan (VGL)
Grzegorz Marzejon (SKM)
Patryk Melzer (Ejsmond)
 

2
Artur Glanowski (Awaria)
Patryk Suworow (JNT)
Radek Gzela (Sporting)
Radosław Smulski (Orange)
Fabian Niciński (Ejsmond)

Mirek Meller (PROMOTION)
 

1
Jakub Czaja (JBG)
Mateusz Łydka (Orange)

Artur Glanowski (Awaria)
Dominik Klecha (JNT)
Marcin Jędrzejewski (SKM)

Michał Piechocki (SPS Limonka)
Patryk Hałburda (Awaria)
 Przemysław Leszczyński (Bastion)
Kacper Kupc (JNT)

Tomasz Janzen (PJP)
Igor Dawidowski (Ejsmond)

Paweł Bach (Orange)
Bartłomiej Decyk (Śledze)
Paweł Krepel (SKM)
Krzysztof Podczaski (Bękarty)

Sebastian Barzowski (JNT)
Damian Pobłocki (JBG)
Łukasz Rankiewicz (SKM)
Maciej Wałdowski (Bękarty)
Przemek Śliwiński (Awaria)
Krystian Zysko (Stumet)
Bartosz Grzeszczak (Limonka)
Oleksandr Fiognostov (JBG)
Mateusz Jaworowski (Stumet)
Patryk Grzeszczak (Limonka)


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

g.21.30 I runda Pucharu NL6: Bękarty - FC Chylonia

g.19.30 I runda Pucharu NL6: KP Grabówek - SPS Limonka II

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 616, wczoraj: 903
ogółem: 2 979 408

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6