Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TABELA

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 5 15 5 0 0 51 - 16 +35
2. bz 4 12 4 0 0 36 - 18 +18
3. plus 5 9 3 0 2 26 - 33 -7
4. plus 4 9 3 0 1 28 - 27 +1
5. minus 5 9 3 0 2 33 - 27 +6
6. minus 4 9 3 0 1 17 - 15 +2
7. minus 4 9 3 0 1 19 - 11 +8
8. plus 5 6 2 0 3 31 - 33 -2
9. plus 4 6 2 0 2 15 - 19 -4
10. plus 5 6 2 0 3 16 - 24 -8
11. minus 4 5 1 2 1 21 - 16 +5
12. plus 5 4 1 1 3 20 - 20 0
13. minus 4 4 1 1 2 10 - 15 -5
14. plus 4 3 1 0 3 7 - 18 -11
15. minus 4 3 1 0 3 21 - 21 0
16. minus 4 3 1 0 3 13 - 27 -14
17. minus 4 3 1 0 3 16 - 23 -7
18. bz 4 0 0 0 4 12 - 29 -17

Kalendarium

25

09-2017

pon.

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Baza

g.20.00 III Liga: Młody JR Pogórze - Castorama Rumia

g.21.00 III Liga: TOMLEC - Dellner Components

g.18.30 I Liga: Rol Ryż - Koneser Gdynia

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - MAR PACK

g.20.30 I Liga: Dziki West - Ultramaryna

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

26

09-2017

wtorek

g.18.00 II Liga: Bracia - Nevada Gdynia

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - DTR Gdynia

g.20.00 II Liga: WS Stumet - EPO

g.21.00 II Liga: Tawerna - Studio Prime JBG

g.18.30 II Liga: LUX TAP - Drink Team

g.19.30 II Liga: Sealand Team - Salos Rumia

g.20.30 Ekstraklasa: Obłuże - Enerpol Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - Joga Bonito

27

09-2017

środa

g.19.00 III Liga: Trefl - HG Solutions

g.20.00 III Liga: Rebels AiC - Saturn Gdynia

g.21.00 III Liga: VGL Group - Bękarty

g.18.30 III Liga: SKM Gdynia - Chłopcy z ferajny

g.19.30 III Liga: ZIP Gdynia - Plate Armur

g.20.30 Ekstraklasa: Orion Gdynia - Ejsmond Club

g.21.30 Ekstraklasa: Instalserwis Emeryci - KP Grabówek

28

09-2017

czwartek

g.18.30 II Liga: KM PSP Gdynia - Bastion Gdynia

g.19.00 II Liga: Alexander - PROMOTION-PL.COM

g.19.30 I Liga: Maximus24 - My Na Sianie

g.20.00 I Liga; Casuals - FC Nancatsu

g.21.00 I Liga; Sporting Orłowo - United

g.20.30 Ekstraklasa: DT City - JR Pogórze

g.21.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - Matematyczne Szanse

29

09-2017

piątek

g.18.00 PUCHAR NL6: Sztywny Skład (niezrzeszony) - Baza

g.18.00 PUCHAR NL6: Orange (niezrzeszony) - Dellner

g.19.00 PUCHAR NL6: Awaria - Castorama

g.19.00 PUCHAR NL6: HG Solutions - ZIP Gdynia

30

09-2017

sobota

01

10-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 12, wczoraj: 511
ogółem: 2 714 064

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!