Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TERMINARZ

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-03-05 Wybrzeże Klatki Schodowej 4:5 Aleksander relacja ›
2018-03-05 Jastrzębie Gdynia 5:7 Konkol Team relacja ›
2018-03-07 Dellner Components 4:4 WS Stumet relacja ›
2018-03-07 Śledzie 7:2 Bękarty relacja ›
2018-03-07 Ejsmond Club 9:2 Żółto-niebiescy relacja ›
2018-03-09 Castorama 3:12 HG Solutions relacja ›
2018-03-09 Awaria 5:1 Saturn Gdynia relacja ›
2018-03-09 Rebels AiC 1:8 SKM Gdynia relacja ›
2018-03-12 WS Stumet 3:9 Śledzie relacja ›
2018-03-12 SKM Gdynia 9:10 Aleksander relacja ›
2018-03-12 Konkol Team 11:1 Dellner Components relacja ›
2018-03-12 Wybrzeże Klatki Schodowej 2:2 Jastrzębie Gdynia relacja ›
2018-03-14 Bękarty 5:4 Castorama relacja ›
2018-03-15 HG Solutions 6:9 Awaria relacja ›
2018-03-16 Saturn Gdynia 0:4 Ejsmond Club relacja ›
2018-03-21 Żółto-niebiescy 8:6 Rebels AiC relacja ›
2018-03-19 Wybrzeże Klatki Schodowej 2:0 Dellner Components relacja ›
2018-03-19 Śledzie 11:0 Konkol Team relacja ›
2018-03-20 HG Solutions 2:9 Ejsmond Club relacja ›
2018-03-21 Awaria 2:3 Bękarty relacja ›
2018-03-21 WS Stumet 8:3 Castorama relacja ›
2018-03-23 Jastrzębie Gdynia 6:5 Aleksander relacja ›
2018-03-23 SKM Gdynia 8:7 Żółto-niebiescy relacja ›
2018-03-23 Saturn Gdynia 2:5 Rebels AiC relacja ›
2018-03-26 Wybrzeże Klatki Schodowej 3:13 Śledzie relacja ›
2018-03-26 Żółto-niebiescy 10:6 Aleksander relacja ›
2018-03-26 WS Stumet 3:3 Awaria relacja ›
2018-03-27 Jastrzębie Gdynia 13:2 Dellner Components relacja ›
2018-03-28 Konkol Team 10:2 Castorama relacja ›
2018-03-28 Ejsmond Club 2:2 Bękarty relacja ›
2018-03-28 HG Solutions 5:12 Rebels AiC relacja ›
2018-04-06 SKM Gdynia 3:8 Saturn Gdynia relacja ›
2018-04-09 Dellner Components 14:6 Aleksander relacja ›
2018-04-09 Śledzie 5:6 Jastrzębie Gdynia relacja ›
2018-04-09 Wybrzeże Klatki Schodowej 5:9 Castorama relacja ›
2018-04-09 Żółto-niebiescy 12:2 Saturn Gdynia relacja ›
2018-04-11 Ejsmond Club 8:1 WS Stumet relacja ›
2018-04-11 Rebels AiC 1:2 Bękarty relacja ›
2018-04-13 Awaria 4:2 Konkol Team relacja ›
2018-05-25 SKM Gdynia HG Solutions 19:00
2018-04-16 Awaria 9:0 Wybrzeże Klatki Schodowej relacja ›
2018-04-16 WS Stumet 6:3 Rebels AiC relacja ›
2018-04-16 Konkol Team 3:16 Ejsmond Club relacja ›
2018-04-20 Dellner Components 2:3 Śledzie relacja ›
2018-04-20 Jastrzębie Gdynia 8:4 Castorama relacja ›
2018-04-20 Saturn Gdynia 7:6 Aleksander relacja ›
2018-04-20 Bękarty 8:6 SKM Gdynia relacja ›
2018-06-06 HG Solutions Żółto-niebiescy 20:30
2018-04-23 Rebels AiC 5:6 Konkol Team relacja ›
2018-04-23 Wybrzeże Klatki Schodowej 2:12 Ejsmond Club relacja ›
2018-04-25 Awaria 4:3 Jastrzębie Gdynia relacja ›
2018-04-25 Śledzie 17:1 Aleksander relacja ›
2018-04-25 Żółto-niebiescy 5:5 Bękarty relacja ›
2018-04-27 Saturn Gdynia 6:6 HG Solutions relacja ›
2018-04-27 SKM Gdynia 5:9 WS Stumet relacja ›
2018-06-13 Castorama Dellner Components 19:30
2018-05-07 Wybrzeże Klatki Schodowej 4:9 Rebels AiC relacja ›
2018-05-07 Jastrzębie Gdynia 3:7 Ejsmond Club relacja ›
2018-05-09 HG Solutions 9:3 Aleksander relacja ›
2018-05-09 Bękarty 8:0 Saturn Gdynia relacja ›
2018-05-11 WS Stumet 3:0 Żółto-niebiescy relacja ›
2018-05-11 Awaria 4:5 Dellner Components relacja ›
2018-05-11 Śledzie 9:4 Castorama relacja ›
2018-05-11 SKM Gdynia 10:8 Konkol Team relacja ›
2018-05-14 Rebels AiC 3:3 Jastrzębie Gdynia relacja ›
2018-05-15 Dellner Components Ejsmond Club 20:00
2018-05-16 Żółto-niebiescy 6:7 Konkol Team relacja ›
2018-05-16 HG Solutions 1:11 Bękarty relacja ›
2018-05-16 WS Stumet 5:2 Saturn Gdynia relacja ›
2018-05-18 Awaria 1:4 Śledzie relacja ›
2018-05-18 Wybrzeże Klatki Schodowej SKM Gdynia 20:30
2018-05-24 Castorama Aleksander 19:00
10  2018-05-21 Dellner Components 2:6 Rebels AiC relacja ›
10  2018-05-21 Aleksander 4:14 Bękarty relacja ›
10  2018-05-21 Wybrzeże Klatki Schodowej 3:0 Żółto-niebiescy relacja ›
10  2018-05-28 Awaria Castorama 19:00
10  2018-05-28 Jastrzębie Gdynia SKM Gdynia 20:00
10  2018-05-28 Śledzie Ejsmond Club 21:00
10  2018-05-30 WS Stumet HG Solutions 18:30
10  2018-05-30 Konkol Team Saturn Gdynia 20:00
11  2018-06-04 HG Solutions Konkol Team 19:00
11  2018-06-04 Żółto-niebiescy Jastrzębie Gdynia 20:00
11  2018-06-04 Wybrzeże Klatki Schodowej Saturn Gdynia 21:00
11  2018-06-06 Rebels AiC Śledzie 18:30
11  2018-06-06 Ejsmond Club Castorama 20:00
11  2018-06-06 Bękarty 10:4 WS Stumet relacja ›
11  2018-06-06 Awaria Aleksander 21:00
11  2018-06-08 SKM Gdynia Dellner Components 19:00
12  2018-04-04 Awaria 2:9 Ejsmond Club relacja ›
12  2018-04-06 Wybrzeże Klatki Schodowej 5:16 HG Solutions relacja ›
12  2018-05-25 Konkol Team Bękarty 21:00
12  2018-05-25 Dellner Components Żółto-niebiescy 20:00
12  2018-06-04 WS Stumet Aleksander 18:30
12  2018-06-08 Jastrzębie Gdynia Saturn Gdynia 20:00
12  2018-06-08 Castorama 0:3 Rebels AiC relacja ›
12  2018-06-11 Śledzie SKM Gdynia 21:00
13  2018-06-13 HG Solutions Jastrzębie Gdynia 18:30
13  2018-06-13 Bękarty Wybrzeże Klatki Schodowej 20:00
13  2018-06-13 Ejsmond Club Aleksander 21:00
13  2018-06-15 Rebels AiC Awaria 18:30
13  2018-06-15 Dellner Components Saturn Gdynia 19:00
13  2018-06-15 WS Stumet Konkol Team 21:30
13  2018-06-15 Żółto-niebiescy Śledzie 20:00
13  2018-06-15 SKM Gdynia Castorama 21:00
14  2018-06-18 Wybrzeże Klatki Schodowej WS Stumet 20:00
14  2018-06-18 Ejsmond Club Rebels AiC 19:00
14  2018-06-18 Aleksander Konkol Team 21:00
14  2018-06-19 Dellner Components HG Solutions 18:30
14  2018-06-20 Jastrzębie Gdynia Bękarty 20:00
14  2018-06-20 Śledzie Saturn Gdynia 21:00
14  2018-06-21 Castorama Żółto-niebiescy 19:00
14  2018-06-22 Awaria SKM Gdynia 20:30
15  2018-06-25 Jastrzębie Gdynia WS Stumet 18:00
15  2018-06-25 Rebels AiC Aleksander 19:00
15  2018-06-25 Awaria Żółto-niebiescy 20:00
15  2018-06-25 SKM Gdynia Ejsmond Club 21:00
15  2018-06-25 HG Solutions Śledzie 18:30
15  2018-06-25 Saturn Gdynia Castorama 19:30
15  2018-06-25 Dellner Components Bękarty 20:30
15  2018-06-25 Konkol Team Wybrzeże Klatki Schodowej 21:30

Kalendarium

24

05-2018

czwartek

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: KP Grabówek (miejsce 9) - Enerpol Gdynia (miejsce 7)

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze (miejsce 10) - INSTALSERVIS EMERYCI (miejsce 11)

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: FC Chylonia (miejsce 3) - LUX MEBLE Team (miejsce 5)

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia (miejsce 1) - Dziki West (miejsce 4)

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż (miejsce 2) - Joga Bonito (miejsce 6)

25

05-2018

piątek

g.19.00 III Liga: SKM Gdynia - HG Solutions

g.20.00 III Liga: Dellner Components - Żółto-niebiescy

g.21.00 III Liga: Konkol Team - Bękarty

g.18.30 II Liga: Baza - Chłopcy z Ferajny

g.20.30 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Prawie Jak Piłkarze

g.21.30 II Liga: Promil Gdynia - Studio Prime JBG

g.19.30 I Liga: Koneser Gdynia - Maximus24

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Awaria - Castorama

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - SKM Gdynia

g.21.00 III Liga: Śledzie - Ejsmond Club

g.20.30 I Liga: Salos Rumia - My Na Sianie

g.18.30 I Liga: FC Nankatsu - Nevada Gdynia

g.19.30 I Liga: Maximus24 - Latarnik Choczewo

g.21.30 I Liga: JNT - Bad Boys

29

05-2018

wtorek

g.18.00 II Liga: Trefl - Prawie Jak Piłkarze

g.18.30 II Liga: Corona 1999 - Orange Team Gdynia

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: LUX MEBLE Team - Joga Bonito

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Dziki West

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia - FC Chylonia

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: KP Grabówek - Instalserwis Emeryci

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: DT City - Enerpol Gdynia

30

05-2018

środa

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 387, wczoraj: 1043
ogółem: 2 872 376

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6


NL6 - TV - WIOSNA 18

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!