Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TERMINARZ

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-20 Jastrzębie Gdynia 3:8 dmuchane.pl relacja ›
2018-08-20 Invest Klima 4:0 HG Solutions relacja ›
2018-08-20 #poprostu bistro 2:3 Progress Team relacja ›
2018-08-22 JIM-DRUK 2:6 Arex Gdynia relacja ›
2018-08-22 Alexander 6:4 TRANS-NAUTA relacja ›
2018-08-24 SPS Limonka II 3:5 Rebels AiC relacja ›
2018-08-24 Dellner Components 5:2 EPO relacja ›
2018-08-31 AGSP 9:7 Iskra Gdynia relacja ›
2018-08-27 Jastrzębie Gdynia 6:6 Invest Klima relacja ›
2018-08-27 dmuchane.pl 2:4 Progress Team relacja ›
2018-08-27 EPO 8:1 #poprostu bistro relacja ›
2018-08-29 Arex Gdynia 8:3 TRANS-NAUTA relacja ›
2018-08-29 HG Solutions 5:11 JIM-DRUK relacja ›
2018-08-29 AGSP 8:0 Rebels AiC relacja ›
2018-08-31 SPS Limonka II 3:9 Dellner Components relacja ›
2018-09-12 Alexander 4:8 Iskra Gdynia relacja ›
2018-08-31 Invest Klima 11:0 Progress Team relacja ›
2018-08-31 EPO 3:8 dmuchane.pl relacja ›
2018-09-03 Iskra Gdynia 10:4 Rebels AiC relacja ›
2018-09-03 Alexander 2:3 Arex Gdynia relacja ›
2018-09-05 Jastrzębie Gdynia 2:9 JIM-DRUK relacja ›
2018-09-05 HG Solutions 7:5 TRANS-NAUTA relacja ›
2018-09-10 Dellner Components 4:8 AGSP relacja ›
2018-09-14 #poprostu bistro 3:2 SPS Limonka II relacja ›
2018-09-17 Alexander 15:9 HG Solutions relacja ›
2018-09-17 AGSP 19:1 #poprostu bistro relacja ›
2018-09-19 Jastrzębie Gdynia 3:3 TRANS-NAUTA relacja ›
2018-09-19 SPS Limonka II 1:7 dmuchane.pl relacja ›
2018-09-19 EPO 0:4 Invest Klima relacja ›
2018-09-25 Iskra Gdynia 2:3 Arex Gdynia relacja ›
2018-11-19 JIM-DRUK Progress Team 18:30
2018-12-06 Rebels AiC Dellner Components 18:30
2018-09-24 Jastrzębie Gdynia 2:7 Alexander relacja ›
2018-09-26 Progress Team 5:2 TRANS-NAUTA relacja ›
2018-09-26 JIM-DRUK 2:7 EPO relacja ›
2018-09-26 Invest Klima 5:6 SPS Limonka II relacja ›
2018-09-28 #poprostu bistro 3:4 Rebels AiC relacja ›
2018-09-28 Iskra Gdynia 5:3 Dellner Components relacja ›
2018-12-05 dmuchane.pl AGSP 21:00
2018-12-05 Arex Gdynia HG Solutions 18:00
2018-10-01 Progress Team 10:8 Alexander relacja ›
2018-10-02 dmuchane.pl 7:3 Rebels AiC relacja ›
2018-10-03 JIM-DRUK 12:2 SPS Limonka II relacja ›
2018-10-03 EPO 7:5 TRANS-NAUTA relacja ›
2018-10-03 AGSP 13:2 Invest Klima relacja ›
2018-10-05 #poprostu bistro 3:9 Dellner Components relacja ›
2018-10-05 Iskra Gdynia 17:1 HG Solutions relacja ›
2018-10-22 Jastrzębie Gdynia 3:4 Arex Gdynia relacja ›
2018-10-08 #poprostu bistro 2:10 Iskra Gdynia relacja ›
2018-10-08 Alexander 5:10 EPO relacja ›
2018-10-10 TRANS-NAUTA 3:3 SPS Limonka II relacja ›
2018-10-10 JIM-DRUK 1:6 AGSP relacja ›
2018-10-12 Dellner Components 3:7 dmuchane.pl relacja ›
2018-10-12 Invest Klima 2:1 Rebels AiC relacja ›
2018-10-12 Arex Gdynia 6:6 Progress Team relacja ›
2018-11-20 HG Solutions Jastrzębie Gdynia 18:30
2018-10-15 Iskra Gdynia 8:5 Jastrzębie Gdynia relacja ›
2018-10-15 Arex Gdynia 5:7 EPO relacja ›
2018-10-17 JIM-DRUK 5:1 Rebels AiC relacja ›
2018-10-17 Alexander 8:6 SPS Limonka II relacja ›
2018-10-18 Dellner Components 2:3 Invest Klima relacja ›
2018-10-19 dmuchane.pl 9:9 #poprostu bistro relacja ›
2018-12-12 TRANS-NAUTA AGSP 19:30
2018-12-12 Progress Team HG Solutions 19:00
2018-10-23 EPO 6:5 HG Solutions relacja ›
2018-10-24 JIM-DRUK 5:3 Dellner Components relacja ›
2018-10-24 TRANS-NAUTA 1:5 Rebels AiC relacja ›
2018-10-24 Arex Gdynia 12:5 SPS Limonka II relacja ›
2018-10-24 Alexander 8:9 AGSP relacja ›
2018-10-26 Invest Klima 20:3 #poprostu bistro relacja ›
2018-10-26 Jastrzębie Gdynia 3:6 Progress Team relacja ›
2018-12-12 Iskra Gdynia dmuchane.pl 21:30
10  2018-11-05 EPO 7:2 Jastrzębie Gdynia relacja ›
10  2018-11-05 AGSP 9:1 Arex Gdynia relacja ›
10  2018-11-05 dmuchane.pl 7:2 Invest Klima relacja ›
10  2018-11-07 #poprostu bistro 1:20 JIM-DRUK relacja ›
10  2018-11-07 TRANS-NAUTA 5:8 Dellner Components relacja ›
10  2018-11-07 SPS Limonka II 6:5 HG Solutions relacja ›
10  2018-11-07 Rebels AiC 5:11 Alexander relacja ›
10  2018-11-09 Iskra Gdynia 6:7 Progress Team relacja ›
11  2018-11-14 JIM-DRUK 3:6 dmuchane.pl relacja ›
11  2018-11-14 #poprostu bistro 2:16 TRANS-NAUTA relacja ›
11  2018-11-14 Alexander 11:8 Dellner Components relacja ›
11  2018-11-14 AGSP 16:4 HG Solutions relacja ›
11  2018-11-16 Jastrzębie Gdynia 3:5 SPS Limonka II relacja ›
11  2018-11-16 Arex Gdynia 9:2 Rebels AiC relacja ›
11  2018-11-16 Iskra Gdynia 5:8 Invest Klima relacja ›
11  2018-11-16 Progress Team 2:2 EPO relacja ›
12  2018-11-19 Rebels AiC HG Solutions 19:00
12  2018-11-19 AGSP Jastrzębie Gdynia 20:00
12  2018-11-19 #poprostu bistro Alexander 21:00
12  2018-11-21 Invest Klima JIM-DRUK 19:00
12  2018-11-21 dmuchane.pl TRANS-NAUTA 20:00
12  2018-11-21 Progress Team SPS Limonka II 21:00
12  2018-11-23 Dellner Components Arex Gdynia 19:00
12  2018-11-23 EPO Iskra Gdynia 20:00
13  2018-11-28 HG Solutions Dellner Components 18:00
13  2018-11-28 Alexander dmuchane.pl 21:00
13  2018-11-28 Jastrzębie Gdynia Rebels AiC 18:30
13  2018-11-28 Invest Klima TRANS-NAUTA 19:00
13  2018-11-28 Iskra Gdynia JIM-DRUK 20:00
13  2018-11-30 Progress Team AGSP 21:00
13  2018-11-30 EPO SPS Limonka II 19:00
13  2018-11-30 Arex Gdynia #poprostu bistro 20:00
14  2018-12-03 Dellner Components Jastrzębie Gdynia 18:00
14  2018-12-03 JIM-DRUK TRANS-NAUTA 19:00
14  2018-12-03 dmuchane.pl Arex Gdynia 20:00
14  2018-12-03 Invest Klima Alexander 21:00
14  2018-12-03 Rebels AiC Progress Team 18:30
14  2018-12-03 #poprostu bistro HG Solutions 19:30
14  2018-12-03 AGSP EPO 20:30
14  2018-12-03 Iskra Gdynia SPS Limonka II 21:30
15  2018-12-11 EPO Rebels AiC 18:00
15  2018-12-11 Alexander JIM-DRUK 19:00
15  2018-12-11 Iskra Gdynia TRANS-NAUTA 20:00
15  2018-12-11 AGSP SPS Limonka II 21:00
15  2018-12-11 Progress Team Dellner Components 18:30
15  2018-12-11 #poprostu bistro Jastrzębie Gdynia 19:30
15  2018-12-11 Arex Gdynia Invest Klima 21:30
15  2018-12-11 dmuchane.pl HG Solutions 20:30

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - HG Solutions

g.20.00 III Liga: AGSP - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Alexander

g.18.30 III Liga: JIM-DRUK - Progress Team

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Maximus24

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

20

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Awaria

g.20.00 II Liga: Ejsmond Club - VGL Group

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - SPS Limonka

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Sporting Orłowo

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: PROMOTION-PL.COM - WS Stumet

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Śledzie - JNT

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Dziki West - DT City

21

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: Invest Klima - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: dmuchane.pl - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: Progress Team - SPS Limonka II

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Dellner Components - Classic

g.21.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.18.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Bracia

g.19.30 I Liga: Koneser - My Na Sianie

g.20.30 I Liga; Baza - ZIP Gdynia

22

11-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Bastion - JNT

g.19.00 II Liga: Bękarty - WS Stumet

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Śledzie

g.21.00 II Liga: Studio Prime JBG - PROMOTION 360*

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - FC Babilon United

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze - FC Chylonia

23

11-2018

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 338, wczoraj: 873
ogółem: 3 006 182

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6