Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najlepszy zawodnik Ligi

NAJLEPSZY ZAWODNIK LIGI:

4-Łukasz Borkowski (AGSP)

2-Filip Ziemann (Progress)
Andrzej Jarosz (Arex Gdynia)
Marek Liszewski (Alexander)
Kamil Garbacik (dmuchane.pl)
Filip Pieczyński (Iskra)

 

1-Jurek Ćwirko (Invest Klima)
Marek Krześniak (dmuchane.pl)

Bartek Małyszczycki (JIM-DRUK)
Maciej Kraiński (Invest Klima)
Rafał Bogdański (EPO)
Artur Okruciński (Dellner)
Grzegorz Żyrek (Rebels AiC)
Rafał Mitianiec (AREX)
Maciej Kiciński (Alexander)
Damian Miernik (Invest Klima)

Jarosław Chwyć (Iskra Gdynia)
Michał Zorn (Alexander)
Jakub Jabłoński (JIM DRUK)
Przemysław Pek (AGSP)

Kuba Narloch (dmuchane.pl)
Paweł Łączny (Invest Klima)
Adrian Dworakowski (Jastrzębie)

Krzysztof Kwidziński (#poprostu)
Artur Zieliński (Iskra)
Mateusz Filipski (AGSP)
Sebastian Krawczyk (Limonka II)

 Marcin Mikulski (Progress)
Grzegorz Witkowski (EPO)
Krystian Pobłocki (AIC)

Gracjan Hebel (Dellner)
Klaudiusz Zapora (Iskra)
Marek Krześniak (dmuchane.pl)

 Sebastian Brunath (Klima)
Marcin Garstka (Progress)
Adam Szopka (SPS Limonka II)
Krzysztof Teodorczyk (EPO)
Aleksander Drozdowicz (JIM-DRUK)
Grzegorz Witkowski (EPO)
Marcin Mikulski (Progres Team)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

g.21.30 I runda Pucharu NL6: Bękarty - FC Chylonia

g.19.30 I runda Pucharu NL6: KP Grabówek - SPS Limonka II

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 703, wczoraj: 903
ogółem: 2 979 495

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6