Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Klasyfikacja strzelców

Klasyfikacja strzelców:

32-Tomasz Zielecki (Baza), 
29-Łukasz Lewandowski (ZIP Gdynia),
25-Patryk Czabrowski  (Młody JR Pogórze), 
23-Mateusz Szerechan  (VGL Group),  
22-K
rystian Czerwionka (LENMAR), 
21-
Dawid Wańczuk (Trefl), 
20-Adam Zdrojewski (Trefl), Tomasz Mielewski (LEMNAMR), 
19-Mateusz Rolka (Chłopcy z Ferajny), Daniel Piesik (ZIP Gdynia), Tomasz Czaplicki (Trefl), 
18-Jarosław Maksyśko (Jastrzębie Gdynia)Marcin Radek (Trefl), Miłosz Bartz (Baza), 
14-Zbigniew Sadowski (Awaria),  Marcin Apostel (SKM Gdynia),

13-Przemek Paliga, (Chłopcy z Ferajny), Arkadiusz Czaja (Chłopcy z Ferajny), Jakub Wypijewski  (Plate Armur), Patryk Kurleto (HG Solutions), Łukasz Bizewski (Baza),
12-Szymon Jasiński (Dellner), Andrzej Kałdowski, (Castorama)
11-Mikołaj Machnio (Trefl), Arkadiusz Czaja (Chłopcy z ferajny)
10-Mariusz Dryja, Damian Kreft (TOMLEC), Patryk Sowul (Rebels AiC), Borucki Mateusz (Jastrzębie Gdynia), Łukasz Rentflejsz (LENMAR), Daniel Sikora (Bękarty), Marcin Mikulski (Saturn Gdynia),  Igor Dawidowski (Saturn)
9-Jarosław Maksyśko (Jastrzębie),Bartek Wronka (Plate Armur), Mateusz Taratuj (Młody JR Pogórze), 
8-Daniel Fularczyk (Rebels AiC),  Tomasz Kujawski (Bękarty), Sebastian Strugała (LENMAR),  Paweł Szymaniewski (Baza)
7-Tomasz Kujawski (Bękarty), Michał Abramowicz (Bękarty), 
6- Michał Kościelski (Bękarty),  Andrzej Kałdowski, (Castorama), Piotr Papis (Rebels AiC),  ,
5- Łukasz Kruszyński (SKM Gdynia), Rankiewicz Łukasz (SKM Gdynia),  Przemysław Śliwiński (Awaria), Skonieczny Tomasz (SKM Gdynia), Waldek Kownacki (Jastrzębie Gdynia),
3-Sobczyk Patryk (SKM Gdynia), Adrian Choromański (Awaria), 


 


Klasyfikacja według drużyn:

BĘKARTY - 10-Daniel Sikora, 9-Tomasz Kujawski, 8-Michał Kościelski 7-Michał Abramowicz, 3-Mikołaj Felski 2-Karol Cieślik, Mateusz Rompski, Adrian Płotka 1-Dawid Smarzyński, Maciej Nowak, Michał Polecki, Bartosz Kwidziński

CHŁOPCY Z FERAJNY - 19-Mateusz Rolka, 13- Przemek Paliga, 12-Mariusz Dryja, Arkadiusz Czaja, 7-Mariusz Kwidziński  5-Adam Jatczak, 4-Krystian Aniołkowski, Mateusz Czaja, Maciej Formela 3-Adam Jadtczak, Przemek Łaga, 2-Robert Czaja- 1-Mateusz Wesserling, 

MŁODY JR POGÓRZE -  25-Patryk Czabrowski  11-Michał Trocki, 9-Mateusz Taratuj, 4-Artur Zieliński  3-Kacper Wiśniewski, Kuba Dąbkowski, Patryk Kaczyński, Kacper Stec, 1-Krzysztof Pochylski, Oskar Wawrzyniak, Kuba Dąbkowski, Juliusz Goyke, Klaudiusz Zych, Dawid Mankiewicz

SATURN GDYNIA -10-Marcin Mikulski, Igor Dawidowski,  6-Marcin Garstka, 2-Paweł Pańków, Dawid Barczyński,  1-Łukasz Zieliński,  Piotr Woźniak, Grząska, Radosław Wiechowski, Maciej Mitros

HG SOLUTIONS - 13-Patryk Kurleto 5-Jurek Bober 3-Maciej Łuczkiewicz, 2-Tomasz Czachór, Michał Jasiński, Krzysztof Szyngwelski, 1-Daniel Wójcik, 

TOMLEC-  10-Damian Kreft, 5-Michał Niewiadomski, Dawid Frączek 3-Krzysztof Kwidzynski, Michał Burchacz, 2-Dominik Szarowski, Remigiusz Bona, Grzegorz Andrzejczyk 

SKM GDYNIA - 14-Marcin Apostel, 9-Patryk Kowalczyk 8-Daniel Borkowski 6-Krzysztof Kloka, Paweł Friszkemut, 6-Bartosz Kass, 5-Łukasz Kruszyński, Rankiewicz Łukasz, Szymon Drywa, Skonieczny Tomasz, Sobczyk Patryk, 3-Damian Pipke, Maciej Szlaga, 2-Robert Dettlaff, Patryk Ziarko, 1-Seweryn Worms

AWARIA -  14-Zbigniew Sadowski, 7-Przemysław Śliwiński, 6-Tomasz Federczyk, 3-Adrian Choromański, 2-Bartek Żabiński, Paweł Gostomski, Krzysztof Dywelski 1-Radosław Gołaszewski, Maciej Babski, 1-Sebastian Jettka 

ZIP GDYNIA -  29-Łukasz Lewandowski,  19-Daniel Piesik, 8- Tomasz Pałasz, 4-Adam Czarnecki, 2-Paweł Elwart, Jakub Pałucki, Damian Dopke, Arkadiusz Klicki

REBELS AiC - 10-Patryk Sowul 9-Daniel Fularczyk, 6-Piotr Papis, Artur Prabucki, 3-Łukasz Płonka 2-Szymon Skiba, Patryk Piesio, 1-Mariusz Czaplicki, Piotr Koriat, Daniel Lidzbarski, Michał Lidzbarski, Daniel Fularczyk

JASTRZĘBIE GDYNIA -  18-Jarosław Maksyśko, 15-Borucki Mateusz,  7-Waldek Kownacki 6-Maciej Gałda, 5- Henryk Partyka, 3-Urbanowicz Sebastian Jakubowski Michał, Adrian Dworakowski, 2-Glanowski Artur, Waszak Krzysztof1-Michał Jakubowski, Juszczyk Łukasz, Łukasz Wasilewski, Grudka Karol, 

TREFL- 21-Dawid Wańczuk, 20-Adam Zdrojewski, 19-Tomasz Czaplicki, 18-Marcin Radek, 14-Mikołaj Machnio, 7-Kamil Kątny, 1- Kazimierz Wendt, 

BAZA - 32-Tomasz Zielecki, 17-Miłosz Bartz  13-Łukasz Bizewski, 9-Paweł Szymaniewski, 8-Michał Strawa, 1-Maciej Kotowicz, Roman Kuś, Robert Samborski, Jarosław Dąbrowski, 

CASTORAMA -   12-Andrzej Kałdowski, 6-Michał Petkiewicz, 3-Rafał Jarosz, Marcin Jarzyna, 2- Tomasz Kolatowski, Sławomir Okrój, Damian Tyc 1-Michał Dyoniziak, Krzysztof Laskowski, Janusz Tworek, Bartosz Bluma,  

DELLNER COMPONENTS - 13-Szymon Jasiński 7-Szymon Adamczyk 4-Dominik Szarowski  3-Wojciech Jedlikowski, Artur Okruciński 1-Tomasz Papiernik, Rafał Uzdrowski, Marcin Kozaczek, Paweł Tyszko, Stanisław Zarzycki

VGL GROUP - 23-Mateusz Szerechan 13-Jakub Jaroszyński, 7-Dawid Banaś,  6-Gabriel Ignacik, 4-Jakub Mochalski, 3-Kacper Jałowiec, 2-Kacper Szarmach, 1-Kamil Mochalski, Paweł Konieczny, Piotr Hasse, Maciej Brzostowski, Radosław Drawski

PLATE ARMUR - 13-Jakub Wypijewski  12-Bartek Wronka, 5-Konrad Ossowski, 3-Paweł Sezonienko, Piotr Wypijewski 2-Maciej Nastkiewicz, Wiśniewski Artur 1-Piotr Złoch, Tomasz Grochowski, Grzegorz Szpak, Michał Ostrowicki, Mateusz Bronowicki

LENMAR - 22-Krystian Czerwionka, 20-Tomasz Mielewski, 10-Łukasz Rentflejsz, 9-Sebastian Strugała, 8-Jarek Ekert, 7-Damian Kapica, 5-Michał Gitner, Adam Użarowski 4-Żenia Babenko, 2-Mirosław Zagalski, 1-Mariusz Miziarski, Robert Dubiel, Piotr Saj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

20

11-2017

pon.

g.19.00 III Liga: Młody JR Pogórze - SKM Gdynia

g.20.00 III Liga: VGL Group - Chłopcy z ferajny

g.21.00 III Liga: Bękarty - ZIP Gdynia

g.19.30 I Liga: Rol Ryż - Casuals

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Ultramaryna

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Bad Boys

g.18.30 Puchar NL6 II runda: LENMAR - KM PSP Gdynia

g.18.00 I Liga: My Na Sianie - MAR PACK

21

11-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: EPO - Nevada Gdynia

g.19.00 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Alexander - Bastion Gdynia

g.21.00 II Liga: Salos Rumia - Drink Team

g.19.30 I Liga: FC Limonka - Koneser Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Matematyczne Szanse - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Classic - Enerpol Gdynia

g.18.00 III Liga: Plate Armur - HG Solutions

22

11-2017

środa

g.19.00 III Liga: LENMAR - Jastrzębie Gdynia

g.20.00 III Liga: Trefl - Awaria

g.21.00 III Liga: Rebels AiC - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: Saturn Gdynia - Baza

g.19.30 I Liga: MAR PACK - FC Nancatsu

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Orion Gdynia - DT City

g.18.30 I Liga: Bad Boys - United

23

11-2017

czwartek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - LUX TAP

g.20.00 II Liga: KM PSP Gdynia - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: Bracia - Tawerna

g.19.30 II Liga: WS Stumet - Promil Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Instalserwis Emeryci - JR Pogórze

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Obłuże - FC Chylonia

24

11-2017

piątek

g.18.30 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: VGL Group - Trefl

g.19.00 III Liga: HG Solutions - TOMLEC

g.20.00 III Liga: Baza - Plate Armur

g.21.00 III Liga: Dellner - Saturn Gdynia

g.19.30 I Liga: Sporting Orłowo - Rukola

g.21.30 I Liga: My Na Sianie - Dziki West

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 547, wczoraj: 571
ogółem: 2 757 735

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!