Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Klasyfikacja strzelców

Klasyfikacja strzelców:

41-Marek Liszewski (Alexander),
32-Łukasz Borkowski (AGSP), 
18-Artur Zieliński (Iskra Gdynia)
17-Krzysztof Teodorczyk (EPO),
16-Maciej Kiciński (Alexander), 
15-Rafał Mitianiec (Arex), Marek Krześniak (dmuchane.pl), Krystian Pobłocki (Rebels AiC), 
14-Mateusz Chwyć (Iskra), Bartek Małyszczycki JIM DRUK),
13-Piotr Zawadzki (HG Solutions), 
11-Jurek Ćwirko (Invest Klima), Rafał Bogdański (EPO), 
10-Gracjan Hebel (Dellner Components)
9-Mateusz Filipski (AGSP), 
8-Andrzej Jarosz (Arex), Krzysztof Kwidziński (#poprostu bistro)
7-Artur Okruciński (Dellner Components)
6-Mateusz Rathenow (JIM DRUK), Klaudiusz Zapora (Iskra Gdynia), 
5-Mariusz Ursel (Alexander), Tomasz Staszewski, 

 

 


Klasyfikacja według drużyn:

DMUCHANE.PL - 15-Marek Krześniak, 8-Kuba Narloch, 7-Dawid Hańczuk, 5-Kamil Garbacik, Mateusz Sieniak, 4-Wojciech Wąsik, 3-Adam Drzewiecki, Adrian Pioch, 2-Maciej Plata, 1-Wojciech Niesiołowski, Karol Lewkowicz, Marcin Sawicki,

REBELS AiC - 15-Krystian Pobłocki 3-Grzegorz Żyrek, Jakub Szymkowiak 2-Piotr Papis,Andrii Brichenko,  1-Aleksander Ksantopulos, Listecki, Szymon Skiba

DELLNER COMPONENTS - 10-Gracjan Hebel 8-Patryk Opaliński, 7-Artur Okruciński, 5-Michał Gojke, 4-Dominik Szarowski 3-Antoni Kreft, Jakub Skiba, 2-Rafał Gniadecki, Daniel Elwart, Bartłomiej Drespa, Mikołaj Wilk 1-Paweł Tyszko, Wojciech Jedlikowski, Mateusz Sobolak

AGSP - 32-Łukasz Borkowski, 18-Rafał Murawski, 9-Mateusz Filipski, 8-Piotr Wilk, 5-Marcin Rumian, Krystian Czerwionka,  Maciej Dąbrowski, 4-Damian Kucharski, Adam Mackiewicz, 3-Daniel Błaszkowski, 2-Tomasz Lisowski, 1-Przemysław Pek, 

EPO - 17-Krzysztof Teodorczyk, 11-Rafał Bogdański, 10-Grzegorz Witkowski, 3-Marcin Mirosław, Sylwester Ostrowski, 2-Jarosław Lupa 1-Dawid Budziński, Mirosław Jankowski,

HG SOLUTIONS - 13-Piotr Zawadzki 5-Aram Grigorian 3-Patryk Kurleto, Mateusz Bieszke 2-Jakub Kowalczyk, Michał Jasiński 1-Mateusz Rycerz, Piotr Majewski

JASTRZĘBIE GDYNIA - 6-Łukasz Juszczyk, 4-Waldek Kownacki, 3-Tomasz Tatara, Adrian Dworakowski, Bartek Supiński 2-Michał Jakubowski, Radek Dobrowolski, 1-Bartek Bralski, Maciek Gałda, Patryk Hewuk, Łukasz Małek, Adam Wilczewski, 

#poprostu BISTRO - 9-Krzysztof Kwidziński, 8-Krzysztof Darga, 3-Dariusz Nizioł 2-Michał Czerwiński, 1-Maciej Bartke, Marek Wilczewski,  Jarosław Czaja, Grzegorz Andrzejczyk, Dawid Frączek,

JIM DRUNK - 15-Radosław Kmiecik, 14-Bartek Małyszczycki 8-Jakub Jabłoński 6-Mateusz Rathenow, Aleksander Drozdowicz 5-Patryk Mróz, Mateusz Karpiński, 4-Adrian Potrykus, 3-Kamil Formala  1-Piotr Wyszyński, Staniszewski, Karol Złonkiewicz, Paweł Janta

TRANS NAUTA - 6-Kacper Gębski, Szymon Biadała, Patryk Adamczyk,  4-Piotr Błażewicz, Miłosz Ćwikła, 3-Jakub Michniewicz, 2-Kamil Świderski, Smorongiewicz, Oskar Nasierowski, Jakub Byzdra, 1-Sebastian Małolski, Łukasz Pułtorak, Jakub Jarmolik, Paweł Józefczak

PROGRES TEAM - 16-Adrian Mikulski, 8-Adrian Majchrzak, 6-Marcin Mikulski, 5-Marcin Garstka, Paweł Lewańczyk 1-Piotr Gościniak, Radosław Wiechowski, Krystian Frankowski

ALEXANDER - 41-Marek Liszewski, 16-Maciej Kiciński, 11-Mariusz Ursel, 7-Sebastian Nagel, 6-Łukasz Krześniak 3- Tomasz Miotke 1-Adrian Lenart, Piotr Kazimierczak,

SPS LIMONKA II - 9-Michał Piechocki, 6-Sebastian Kawczak, Jędrzej Bernaciak 3-Paweł Malek, Damian Walkowiak, Emil Świtalski,  2-Przemysław Klamrowski, Adam Soszyński, 

INVEST KLIMA - 11-Jurek Ćwirko, 9-Paweł Łączny, Sebastian Brunath, Damian Miernik, 6-Tomasz Staszewski, Artur Gruba, 4-Adam Struś, 3-Mateusz Wawrzyniak 1-Maciej Kraiński, Jakub Cybulski, 

ISKRA GDYNIA - 18-Artur Zieliński, 14-Mateusz Chwyć, 12-Klaudiusz Zapora, 6-Pieczyński Filip, 4-Konrad Marcholewski, Bryan Tomczak, 3-Jakub Nowak, Popiel Jakub, 2-Natan Hejmoński, Jarosław Bebko, 

AREX GDYNIA - 15-Rafał Mitianiec 8-Andrzej Jarosz, 7-Maciej Cichy, 6-Miłosz Becker, 4-Rafał Malinowski, Rafał Zdziobek, 3-Marcin Popek, 1-Albert Ciężkowski, Waldemar Felisiak
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - HG Solutions

g.20.00 III Liga: AGSP - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Alexander

g.18.30 III Liga: JIM-DRUK - Progress Team

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Maximus24

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

20

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Awaria

g.20.00 II Liga: Ejsmond Club - VGL Group

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - SPS Limonka

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Sporting Orłowo

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: PROMOTION-PL.COM - WS Stumet

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Śledzie - JNT

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Dziki West - DT City

21

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: Invest Klima - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: dmuchane.pl - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: Progress Team - SPS Limonka II

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Dellner Components - Classic

g.21.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.18.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Bracia

g.19.30 I Liga: Koneser - My Na Sianie

g.20.30 I Liga; Baza - ZIP Gdynia

22

11-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Bastion - JNT

g.19.00 II Liga: Bękarty - WS Stumet

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Śledzie

g.21.00 II Liga: Studio Prime JBG - PROMOTION 360*

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - FC Babilon United

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze - FC Chylonia

23

11-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Dellner Components - Arex Gdynia

g.20.00 III Liga: EPO - Iskra Gdynia

g.19.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Chłopcy z Ferajny

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - FC Nankatsu

g.21.30 Puchar NL6 1 runda: Rol Ryż - Salos Rumia

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: VGL Group - TRANS NAUTA

g.21.00 Puchar NL6 1 runda: Corona 1999 - JR Pogórze

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Koneser Gdynia - JIM DRUK

24

11-2018

sobota

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 300, wczoraj: 842
ogółem: 3 006 986

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6