Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Sędziowie NL6

Lista sędziów, którzy prowadzą mecze NL6 w sezonie WIOSNA 2018:


 

Adam Czyż

 

Bartłomiej Behmke

 

Radosław Mordaka

 

Leszek Wnuk

 

Zygmunt Zaborowski

 

 

Damian Kucharski

 

Mateusz Zieliński

 

 

Adrian Wesserling

 

 

Tomasz Konkol 

 

 

Kuba Piaskowski

 

 

Mateusz Opielewicz

 

 

Adam Stenka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - HG Solutions

g.20.00 III Liga: AGSP - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Alexander

g.18.30 III Liga: JIM-DRUK - Progress Team

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Maximus24

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

20

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Awaria

g.20.00 II Liga: Ejsmond Club - VGL Group

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - SPS Limonka

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Sporting Orłowo

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: PROMOTION-PL.COM - WS Stumet

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Śledzie - JNT

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Dziki West - DT City

21

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: Invest Klima - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: dmuchane.pl - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: Progress Team - SPS Limonka II

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Dellner Components - Classic

g.21.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.18.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Bracia

g.19.30 I Liga: Koneser - My Na Sianie

g.20.30 I Liga; Baza - ZIP Gdynia

22

11-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Bastion - JNT

g.19.00 II Liga: Bękarty - WS Stumet

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Śledzie

g.21.00 II Liga: Studio Prime JBG - PROMOTION 360*

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - FC Babilon United

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze - FC Chylonia

23

11-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Dellner Components - Arex Gdynia

g.20.00 III Liga: EPO - Iskra Gdynia

g.19.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Chłopcy z Ferajny

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - FC Nankatsu

g.21.30 Puchar NL6 1 runda: Rol Ryż - Salos Rumia

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: VGL Group - TRANS NAUTA

g.21.00 Puchar NL6 1 runda: Corona 1999 - JR Pogórze

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Koneser Gdynia - JIM DRUK

24

11-2018

sobota

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 301, wczoraj: 842
ogółem: 3 006 987

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6