Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

kontakt z drużynami

KONTAKT Z DRUŻYNAMI

WIOSNA 2018


nazwa drużyny                                                                           

przedstawiciel zespołu              

numer     telefonu                      adres e-mail          

przełożony mecz   

EKSTRAKLASA        
CLASSIC Jarosław Gołdyn 505-341-445    
INSTALSERVIS EMERYCI Marek Liszewski 880-661-271 marekliszewski@interia.pl  
LUX MEBLE TEAM Adam Bloch 501-695-680 wszeborowskipatryk@wp.pl  
JOGA BONITO Marek Lewandowski 606-984-807    
JR POGÓRZE Janusz Rodziewicz 605-046-276    
ORION GDYNIA Jerzy Kania 530-751-808    
ROL-RYŻ Bartosz Miller 691-973-607 bartosz.miller@ryz.pl  
FC CHYLONIA Krzysztof Idzi 511-059-137    
DZIKI WEST Borys Kuźmin 880-697-768 boss_1994@wp.pl  
KP GRABÓWEK Piotr Kołeczek 507409314    
DT CITY Ireneusz Ciecierski 601-662-907    
ENERPOL GDYNIA Piotr Ciulkiewicz 724-122-560    
         
I LIGA        
JNT Krzysztof Rzymek 602248638    
MAXIMUS24 Radosław Talaśka 607-234-591    
BRACIA Marcin Radtke 695-597-198 inter_lukas@interia.pl  
NEVADA GDYNIA Krzysztof Duliasz 600 295 785    
FC NANCATSU Kacper Wantoła 697-765-796 kacper.wantola@gmail.com  
KONESER GDYNIA Mateusz Śrubka 509-203-541 mateuszsrubka@gmail.com  
ULTRAMARYNA SzymonAugustjański 661-969-336    
SPORTING ORŁOWO Darek Deinrych 502-986-795    
LATARNIK CHOCZEWO Daniel Kochański 512-156-717    
Salos Rumia Karol Kornatowski 500142997    
RUKOLA Robert Walkusz 883-999-108    
MY NA SIANIE Kornel Wysocki 506-689-034 kornel.wys@gmail.com  
DRINK TEAM Piotr Ciekliński 574-362-180    
KM PSP GDYNIA Marcin Nowak 668-486-898    
FC Babilon United Marek Cecot 784-553-358    
BAD BOYS  Norbert Mikołajka 505-329-390    
         
II LIGA        
PROMOTION-PL.COM Arkadiusz Urbanik 600-961-036    
Orange Team Gdynia   506-229-806    
Studio Prime JBG GDYNIA Damian Pobłocki 517-467-365    
FC LIMONKA Wojciech Grzeszczak 665-250-005 wojciech.grzeszczak@elitakupcow.pl  
PRAWIE JAK PIŁKARZE Michał Kutyłowski 884-791-248    
BAZA   501-478-501    
Corona 1999 Paweł Filoda 501-501-848    
TAWERNA Robert Braszka 513-318-685    
BASTION GDYNIA Tomasz Tomczyk 697-393-002    
GAŁGANY Piotr Wypijewski 603 426 089    
Młody JR Pogórze Mateusz Tararuj 518738667    
ZIP Gdynia Tomasz Pałasz 600366580    
Promil Gdynia   506-323-369    
TREFL Adam Zdrojewski 572-454-253    
CHŁOPAKI z FERAJNY Arek Byczkowski 537-838-759    
VGL GRUP Mateusz Szerechan 606-215-951    
         
III LIGA        
JASTRZĘBIE GDYNIA Łukasz Malak 530-230-225    
REBELS AIC Piotr Papis 693-511-671    
BĘKARTY  Maciej Nowak 509-836-669    
CASTORAMA RUMIA Michał Petkiewicz 669-690-089    
Dellner Jakub Skiba / Artur Okrucińsk 518714095/ 508325994    
SKM GDYNIA Robert Dettlaff 607192876    
AWARIA Zbigniew Sadowski 508-320-692    
WS STUMET Krystian Zysko 721-509-519 opel_iv@wp.pl  
HG SOLUTIONS Mateusz Rycerz 791-554-341 paanda1989@gmail.com  
ALEXANDER   515-390-993    
SATURN GDYNIA Piotr Woźniak 531-910-604    
KONKOL TEAM   512-904-898    
EJSMOND CLUB Błażej Niciński 535-599-929    
ŻÓŁTO-NIEBIESCY Tomasz Brumka 732-791-109    
ŚLEDZIE   506-083-930    
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ   668-033-168    
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

 

 

Kalendarium

26

04-2018

czwartek

g.19.00 II Liga: Baza - Bastion

g.20.00 II Liga: Tawerna - SPS Limonka

g.21.00 II Liga: ZIP Skład - Prawie Jak Piłkarze

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: KP Grabówek - FC Chylonia

g.19.30 I Liga: KM PSP Gdynia - JNT

27

04-2018

piątek

g.18.30 III Liga: Saturn Gdynia - HG Solutions

g.19.30 III Liga: SKM Gdynia - WS Stumet

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

30

04-2018

pon.

g.18.30 I Liga: My Na Sianie - KM PSP Gdynia

g.19.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - Orion Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Dziki West - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - Enerpol Gdynia

g.19.00 Ekstraklasa: Instalserwis Emeryci - JR Pogórze

g.20.00 Ekstraklasa: KP Grabówek - LUX MEBLE Team

g.21.00 Ekstraklasa: DT City - Rol Ryż

01

05-2018

wtorek

02

05-2018

środa

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 88, wczoraj: 822
ogółem: 2 850 586

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

Reklama

NL6 - TV - WIOSNA 18

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!