Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

kontakt z drużynami

KONTAKT Z DRUŻYNAMI


nazwa drużyny                                                                           

przedstawiciel zespołu              

numer     telefonu                      adres e-mail          

przełożony mecz    

EKSTRAKLASA        
CLASSIC Maciej Draber 502-504-433 m.draber@promocjepiekna.pl  
INSTALSERVIS EMERYCI Marek Liszewski 880-661-271 marekliszewski@interia.pl  
MATEMATYCZNE SZANSE Adam Bloch 501-695-680 wszeborowskipatryk@wp.pl  
JOGA BONITO Marek Lewandowski 606-984-807    
JR POGÓRZE Janusz Rodziewicz 605-046-276    
ORION GDYNIA Jerzy Kania 530-751-808    
OBŁUŻE Adam Stempka 888-426-971    
FC CHYLONIA Krzysztof Idzi 511-059-137    
KP GRABÓWEK Piotr Kołeczek 507409314    
EJSMOND CLUB Łukasz Krzemiński 883-934-110 biuro@checzgdynia.pl  
DT CITY Ireneusz Ciecierski 601-662-907    
ENERPOL GDYNIA Zbigniew Jantowski 502-758-524    
         
I LIGA        
UNITED Kamil Żelewski 514-449-159    
MAXIMUS24 Radosław Talaśka 607-234-591    
ROL-RYŻ Bartosz Miller 691-973-607 bartosz.miller@ryz.pl  
BAD BOYS  Norbert Mikołajka 505-329-390    
FC NANCATSU Kacper Wantoła 697-765-796 kacper.wantola@gmail.com  
KONESER GDYNIA Mateusz Śrubka 509-203-541 mateuszsrubka@gmail.com  
ULTRAMARYNA SzymonAugustjański 661-969-336    
SPORTING ORŁOWO Darek Deinrych 502-986-795    
LATARNIK CHOCZEWO Daniel Kochański 512-156-717    
MAR PACK Kamil Dziełyński 533-882817    
RUKOLA Robert Walkusz 883-999-108    
MY NA SIANIE Kornel Wysocki 506-689-034 kornel.wys@gmail.com  
DZIKI WEST Borys Kuźmin 880-697-768 boss_1994@wp.pl  
FC LIMONKA Wojciech Grzeszczak 665-250-005 wojciech.grzeszczak@elitakupcow.pl  
CASUALS Przemysław Pek 503-125-955    
         
II LIGA        
BRACIA Marcin Radtke 695-597-198 inter_lukas@interia.pl  
PROMOTION-PL.COM Arkadiusz Urbanik 600-961-036    
WS STUMET Krystian Zysko 721-509-519 opel_iv@wp.pl  
Studio Prime JBG GDYNIA Damian Pobłocki 517-467-365    
Salos Rumia Karol Kornatowski 500142997    
PRAWIE JAK PIŁKARZE Michał Kutyłowski 884-791-248    
DRINK TEAM Piotr Ciekliński 693360903    
EPO Adam Pacuła 517-800-876    
TAWERNA Robert Braszka 513-318-685    
BASTION GDYNIA Tomasz Tomczyk 697-393-002    
ALEXANDER Sebastian Nagel 509562389    
Orange Team Gdynia   506-229-806    
Promil Gdynia   506-323-369    
LUX TAP Krzysztof Rzymek 602248638    
NEVADA GDYNIA Krzysztof Duliasz 600 295 785    
KM PSP GDYNIA Marcin Nowak 668-486-898    
         
III LIGA        
JASTRZĘBIE GDYNIA Łukasz Malak 530-230-225    
BAZA   501-478-501    
REBELS AIC Piotr Papis 693-511-671    
BĘKARTY  Maciej Nowak 509-836-669    
CASTORAMA RUMIA Michał Petkiewicz 669-690-089    
TOMLEC Krystian Lewinski 505-320-912    
VGL GRUP Mateusz Szerechan 606-215-951    
AWARIA Zbigniew Sadowski 508-320-692    
TREFL Adam Zdrojewski 572-454-253    
HG SOLUTIONS Mateusz Rycerz 791-554-341 paanda1989@gmail.com  
LENMAR Mirosław Zagalski 512424244    
SATURN GDYNIA Piotr Woźniak 531-910-604    
CHŁOPAKI z FERAJNY Krystian Aniołowski 793-443-915    
Plate Armur Piotr Wypijewski 603 426 089    
Młody JR Pogórze Mateusz Tararuj 518738667    
SKM GDYNIA Robert Dettlaff 607192876    
Dellner Jakub Skiba / Artur Okrucińsk 518714095/ 508325994    
ZIP Gdynia Tomasz Pałasz 600366580    
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

20

11-2017

pon.

g.19.00 III Liga: Młody JR Pogórze - SKM Gdynia

g.20.00 III Liga: VGL Group - Chłopcy z ferajny

g.21.00 III Liga: Bękarty - ZIP Gdynia

g.19.30 I Liga: Rol Ryż - Casuals

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Ultramaryna

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Bad Boys

g.18.30 Puchar NL6 II runda: LENMAR - KM PSP Gdynia

g.18.00 I Liga: My Na Sianie - MAR PACK

21

11-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: EPO - Nevada Gdynia

g.19.00 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Alexander - Bastion Gdynia

g.21.00 II Liga: Salos Rumia - Drink Team

g.19.30 I Liga: FC Limonka - Koneser Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Matematyczne Szanse - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Classic - Enerpol Gdynia

g.18.00 III Liga: Plate Armur - HG Solutions

22

11-2017

środa

g.19.00 III Liga: LENMAR - Jastrzębie Gdynia

g.20.00 III Liga: Trefl - Awaria

g.21.00 III Liga: Rebels AiC - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: Saturn Gdynia - Baza

g.19.30 I Liga: MAR PACK - FC Nancatsu

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Orion Gdynia - DT City

g.18.30 I Liga: Bad Boys - United

23

11-2017

czwartek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - LUX TAP

g.20.00 II Liga: KM PSP Gdynia - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: Bracia - Tawerna

g.19.30 II Liga: WS Stumet - Promil Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Instalserwis Emeryci - JR Pogórze

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Obłuże - FC Chylonia

24

11-2017

piątek

g.18.30 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: VGL Group - Trefl

g.19.00 III Liga: HG Solutions - TOMLEC

g.20.00 III Liga: Baza - Plate Armur

g.21.00 III Liga: Dellner - Saturn Gdynia

g.19.30 I Liga: Sporting Orłowo - Rukola

g.21.30 I Liga: My Na Sianie - Dziki West

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 551, wczoraj: 571
ogółem: 2 757 739

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!