Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

klasyfikacja strzelców

Klasyfikacja strzelców:

46-Paweł Rasmus (DT City)
35-
Krzysztof Idzi (FC Chylonia), 
24-Michał Skwiercz (Classic),
20-
Arkadiusz Proena (DT City)
16-Patryk Wychnowski (JR Pogórze), 
15-Kacper Kiełb (Rol Ryż), 

14-Krzysztof Klukowski (KP Grabówek), Artur Domeradzki (Babilon), 
13-Daniel Lisowski (Dziki West),
12-Borys Kuźmin (Dziki West), 10-Łukasz Krzemiński (KP Grabówek), 

11-Kacper Ickiewicz (Dziki West),  
10-Adam Dmochowski (Rol Ryż), Ivan Nesteriuk (FC Chylonia), Marcin Dampc (DT City), Wojtek Szreder (Classic),

9-Paweł Balbier (JR Pogórze), Tomasz Gródek (DT City)
8--Patryk Kiełb (Rol Ryż), 
7- Aleksander Litwin (DT City)
6- Dawid Szołomicki (FC Chylonia), Michał Freiberg (Joga Bonito), 

5-Kamil Życzyński (Salos), 

 

 


Strzelcy według drużyn:

FC CHYLONIA - 35-Krzysztof Idzi 10-Ivan Nesteriuk 8-Dawid Szołomicki, 4-Karol Idzi, Daniel Sikora, Bartek Trocki, 2-Jan Świątek, Sergey Shkurin, Robert Chałaszczyk, 1-Dariusz Kasprzyk, 

CLASSIC - 24-Michał Skwiercz  10-Wojtek Szreder, Marek Kwaśnik, 6-Michał Janiak, 5-Maciej Draber  4-Przemek Szymański, Michał Więcek, 3-Błażej Bonk, 2-Tomasz Czapliński, Krzysztof Łagowski, Jarek Gołdyn 1-Michał Filipkowski, 

DZIKI WEST - 13-Daniel Lisowski, 12-Borys Kuźmin, 11-Kacper Ickiewicz, 8-Jakub Ambrosiewicz, 6-Igor Kuźmin, 2-Michał Fierka, Szymon Domachowski, Oskar Miotk, Adam Rogala, Wojciech Grabowski, Mateusz Palczewski, 1-Łukasz Bąk, Mateusz Szeliga

ROL RYŻ - 15-Kacper Kiełb, 12-Tomasz Stępień,10-Adam Dmochowski 8-Patryk Kiełb,  5-Paweł Fopka, Adrian Bukowski, Rafał Krauze, 4-Michał Kozieł, Kajetan Taube, 1-Dawid Zybert, Daniel Piątkowski,

JOGA BONITO - 6-Michał Freiberg, Marek Lewandowski, Marcin Radzewicz 5-Adam Burkacki, 4-Paweł Mitrosz, 3-Przemysław Kuss 2-Mariusz Karnat, Dominik Socha, 1-Robert Koch, Patryk Kamola, 

JR POGÓRZE - 16-Patryk Wychnowski 9-Paweł Balbier, 6-Krzysztof Kijanka, Daniel Wójcik, Mateusz Kozerkiewicz, 5-Bartek Kultys, 4-Piotr Lisowski, 3-Przemysław Wiszniewski, 2-Dominik Wiśniewski, 1-Łukasz Dąbrowski, Łukasz Knioch, Vladimir Mobilinyj,

KP GRABÓWEK -  14-Krzysztof Klukowski, 12-Łukasz Krzemiński 6-Paweł Reda, 3-Ireneusz Hintz,  2-Piotr Kołeczek, Mariusz Popielski, Tomasz Adamski 1-Sławomir Hermanowski

 

SALOS RUMIA - 6-Kamil Życzyński, Oskar Bohm, Karol Kornatowski,  Marcel Brodnicki 4-Paweł Szejko, Damian Wojda 1-Jakub Bartlewski, Mateusz Michniewicz,

FC BABILON UNITED -  14-Artur Domeradzki, 13-Jakub Krefft, 7-Maciej Tomaszewski, 6-Oskar Kępczyński, 5-Filip Żelezik, 4-Jakub Izdebski, Patryk Fetta, 3-Adrian Romanowski 1-Bartłomiej Behmke, Marek Cecot, 

DT CITY - 46-Paweł Rasmus 20-Arkadiusz Proena, 10-Marcin Dampc, 9-Tomasz Gródek, 7-Aleksander Litwin, 5-Jakub Wróblewski, 3-Paweł Śmigielski, 1-Karol Szumotalski, 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - HG Solutions

g.20.00 III Liga: AGSP - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Alexander

g.18.30 III Liga: JIM-DRUK - Progress Team

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Maximus24

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

20

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Awaria

g.20.00 II Liga: Ejsmond Club - VGL Group

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - SPS Limonka

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Sporting Orłowo

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: PROMOTION-PL.COM - WS Stumet

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Śledzie - JNT

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Dziki West - DT City

21

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: Invest Klima - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: dmuchane.pl - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: Progress Team - SPS Limonka II

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Dellner Components - Classic

g.21.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.18.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Bracia

g.19.30 I Liga: Koneser - My Na Sianie

g.20.30 I Liga; Baza - ZIP Gdynia

22

11-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Bastion - JNT

g.19.00 II Liga: Bękarty - WS Stumet

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Śledzie

g.21.00 II Liga: Studio Prime JBG - PROMOTION 360*

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - FC Babilon United

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze - FC Chylonia

23

11-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Dellner Components - Arex Gdynia

g.20.00 III Liga: EPO - Iskra Gdynia

g.19.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Chłopcy z Ferajny

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - FC Nankatsu

g.21.30 Puchar NL6 1 runda: Rol Ryż - Salos Rumia

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: VGL Group - TRANS NAUTA

g.21.00 Puchar NL6 1 runda: Corona 1999 - JR Pogórze

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Koneser Gdynia - JIM DRUK

24

11-2018

sobota

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 298, wczoraj: 842
ogółem: 3 006 984

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6