Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

żółte kartki

FC CHYLONIA - 3-Robert Chałaszczyk,  2-Krzysztof Idzi, 1-Jan Świątek, Dawid Szołomicki, 

CLASSIC -  2-Krzysztof Rocławski, Michał Janiak,  1-Michał Skwiercz, Paweł Gniewkowski, Jarek Gołdyn, Darek Piesik

DZIKI WEST - 5-Daniel Lisowski, 4-Igor Kuźmin, 2-Michał Fierka, Szymon Domachowski,  2-Wojciech Grabowski, 1-Mateusz Szeliga, Jakub Ambrosiewicz, Kacper Ickiewicz, Łukasz Bąk

ROL RYŻ - 3-Tomasz Stępień, Patryk Kiełb 1- Adam Dmochowski,  Paweł Fopka, 

JOGA BONITO - 2-Michał Freiberg, 1-Marek Lewandowski, Adam Burkacki, Sebastian Karnat

JR POGÓRZE - Łukasz Knioch,  Piotr Lisowski, Przemysław Wiszniewski

KP GRABÓWEK - 3-Paweł Reda,  1- Marek Plicht, Łukasz Krzemiński, Piotr Borek, Krzysztof Klukowski

SALOS RUMIA - 

FC BABILON UNITED - Maciej Tomaszewski, Oskar Kępczyński 

DT CITY - 3-Paweł Rasmus 1-Tomasz Gródek, 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

11

12-2018

wtorek

g.19.00 III Liga: Alexander - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: AGSP - SPS Limonka II

g.18.30 III Liga: Progress Team - Dellner Components

g.19.30 III Liga: #poprostu bistro - Jastrzębie Gdynia

g.20.30 III Liga: dmuchane.pl - HG Solutions

g.21.30 III Liga: Arex Gdynia - Invest Klima

12

12-2018

środa

g.20.30 I Liga: My Na Sianie - Maximus24

g.21.00 II Liga: JNT - VGL Group

g.20.00 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.30 II Liga: SPS Limonka - Prawie Jak Piłkarze

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Orange Team - Bastion Gdynia

g.19.00 II Liga: Ejsmond Club - SKM Gdynia

13

12-2018

czwartek

19.00 I Liga: Młody JR Pogórze - Chłopcy z Ferajny

g.18.30 III Liga: Progress Team - HG Solutions

g.19.30 III Liga: TRANS-NAUTA - AGSP

g.21.30 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.20.30 III Liga: EPO - Rebels AiC

14

12-2018

piątek

g.18.30 III Liga: HG Solutions - Jastrzębie Gdynia

g.19.30: BARAŻ o EKSTRAKLASĘ: KP GRABÓWEK (8 miejsce Ekstraklasa) - Baza (5 miejsce I Liga)

g.20.30: BARAŻ o EKSTRAKLASĘ: SALOS RUMIA (9 miejsce Ekstraklasa) - Rukola (4 miejsce I Liga)

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1382, wczoraj: 521
ogółem: 3 047 911

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6