Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Żółte kartki

JR POGÓRZE - 2-Patryk Wychnowski , Łukasz Knioch 1-Damian Motyl, Balbier Paweł,  Berbec Michał

CLASSIC - 3-Daniel Klebba 2-Paweł Gniewkoski, 1-Maciej Draber, Błażej Bonk, Przemek Szymański, Jarosław Gołdyn, Marcin Rumian, Krzysztof Rocławski  

JOGA BONITO- 3-Michał Freiberg 2-Marek Lewandowski  1-Łukasz Borkowski 

INSTALSERVIS EMERYCI - 2-Adrian Król, 1-Łukasz Król

ORION GDYNIA - 2-Łukasz Ostrowski, Mateusz Kozerkiewicz, 1-Piotr Lisowski, Szymon Budziński, Ivan Nesteziuk

OBŁUŻE - 4-Daniel Kolenda, 2-Michał Janiak 1-Karol Szumatalski

MATEMATYCZNE SZANSE - 2-Patryk Wszeborowski  1-Mateusz Jaworowski, Patryk Augustowski, Michał Kozieł

DT CITY -  Mateusz Mościcki,  Paweł Rasmus, Arkadiusz Proena, Mikołaj Ciecierski, Tomasz Gródek

FC CHYLONIA - 2-Dawid Szołomicki, Robert Chałaszczyk, Karol Idzi, 1-Krzysztof Idzi, Kamil Kaczeniewski

EJSMOND CLUB -  Łukasz Krzemiński,  Adrian Balbier

KP GRABÓWEK -

ENERPOL GDYNIA - 2-Dominik Klecha 1-Cezary Gołubiński, Oskar Rybicki,  

 

 

 

Kalendarium

20

11-2017

pon.

g.19.00 III Liga: Młody JR Pogórze - SKM Gdynia

g.20.00 III Liga: VGL Group - Chłopcy z ferajny

g.21.00 III Liga: Bękarty - ZIP Gdynia

g.19.30 I Liga: Rol Ryż - Casuals

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Ultramaryna

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Bad Boys

g.18.30 Puchar NL6 II runda: LENMAR - KM PSP Gdynia

g.18.00 I Liga: My Na Sianie - MAR PACK

21

11-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: EPO - Nevada Gdynia

g.19.00 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Alexander - Bastion Gdynia

g.21.00 II Liga: Salos Rumia - Drink Team

g.19.30 I Liga: FC Limonka - Koneser Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Matematyczne Szanse - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Classic - Enerpol Gdynia

g.18.00 III Liga: Plate Armur - HG Solutions

22

11-2017

środa

g.19.00 III Liga: LENMAR - Jastrzębie Gdynia

g.20.00 III Liga: Trefl - Awaria

g.21.00 III Liga: Rebels AiC - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: Saturn Gdynia - Baza

g.19.30 I Liga: MAR PACK - FC Nancatsu

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Orion Gdynia - DT City

g.18.30 I Liga: Bad Boys - United

23

11-2017

czwartek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - LUX TAP

g.20.00 II Liga: KM PSP Gdynia - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: Bracia - Tawerna

g.19.30 II Liga: WS Stumet - Promil Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Instalserwis Emeryci - JR Pogórze

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Obłuże - FC Chylonia

24

11-2017

piątek

g.18.30 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: VGL Group - Trefl

g.19.00 III Liga: HG Solutions - TOMLEC

g.20.00 III Liga: Baza - Plate Armur

g.21.00 III Liga: Dellner - Saturn Gdynia

g.19.30 I Liga: Sporting Orłowo - Rukola

g.21.30 I Liga: My Na Sianie - Dziki West

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 555, wczoraj: 571
ogółem: 2 757 743

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!