Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TERMINARZ

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Enerpol Gdynia KP Grabówek 00:00
Classic Gdynia Ejsmond Club 00:00
2017-08-22 Obłuże 6:5 Matematyczne Szanse relacja ›
2017-08-23 Joga Bonito 2:4 Instalserwis Emeryci relacja ›
2017-08-23 DT City 5:13 Orion Gdynia relacja ›
2017-08-24 JR Pogórze 5:11 FC Chylonia relacja ›
Matematyczne Szanse Joga Bonito 00:00
2017-08-29 Enerpol Gdynia 4:7 Classic Gdynia relacja ›
2017-08-29 FC Chylonia 7:12 DT City relacja ›
2017-08-30 Instalserwis Emeryci 7:4 Ejsmond Club relacja ›
2017-08-30 Obłuże 1:3 Orion Gdynia relacja ›
2017-08-31 KP Grabówek 6:2 JR Pogórze relacja ›
2017-09-05 Enerpol Gdynia 14:5 Ejsmond Club relacja ›
2017-09-05 DT City 13:5 KP Grabówek relacja ›
2017-09-06 Joga Bonito 1:12 Orion Gdynia relacja ›
2017-09-06 Matematyczne Szanse 7:3 Instalserwis Emeryci relacja ›
2017-09-07 FC Chylonia 6:8 Obłuże relacja ›
2017-09-07 JR Pogórze 0:8 Classic Gdynia relacja ›
2017-09-12 JR Pogórze 1:15 Enerpol Gdynia relacja ›
2017-09-12 DT City 4:3 Classic Gdynia relacja ›
2017-09-13 Orion Gdynia 10:1 Instalserwis Emeryci relacja ›
2017-09-13 KP Grabówek 1:3 Obłuże relacja ›
2017-09-14 Matematyczne Szanse 9:4 Ejsmond Club relacja ›
2017-09-14 FC Chylonia 7:3 Joga Bonito relacja ›
2017-09-19 DT City 2:4 Enerpol Gdynia relacja ›
2017-09-19 Joga Bonito 4:0 KP Grabówek relacja ›
2017-09-20 Instalserwis Emeryci FC Chylonia 20:30
2017-09-20 Matematyczne Szanse 2:6 Orion Gdynia relacja ›
2017-09-21 JR Pogórze 10:5 Ejsmond Club relacja ›
2017-09-21 Obłuże 2:3 Classic Gdynia relacja ›
2017-09-26 Obłuże Enerpol Gdynia 20:30
2017-09-26 Classic Gdynia Joga Bonito 21:30
2017-09-27 Orion Gdynia Ejsmond Club 20:30
2017-09-27 Instalserwis Emeryci KP Grabówek 21:30
2017-09-28 DT City JR Pogórze 20:30
2017-09-28 FC Chylonia Matematyczne Szanse 21:30
2017-10-03 Ejsmond Club DT City 19:30
2017-10-03 Joga Bonito Enerpol Gdynia 20:30
2017-10-03 Instalserwis Emeryci Classic Gdynia 21:30
2017-10-04 Matematyczne Szanse KP Grabówek 19:30
2017-10-04 FC Chylonia Orion Gdynia 20:30
2017-10-04 Obłuże JR Pogórze 21:30
2017-10-11 DT City Obłuże 19:30
2017-10-11 Enerpol Gdynia Instalserwis Emeryci 20:30
2017-10-11 KP Grabówek Orion Gdynia 21:30
2017-10-12 JR Pogórze Joga Bonito 19:30
2017-10-12 FC Chylonia Ejsmond Club 20:30
2017-10-12 Matematyczne Szanse Classic Gdynia 21:30
2017-10-17 Matematyczne Szanse Enerpol Gdynia 20:30
2017-10-17 Joga Bonito DT City 21:30
2017-10-18 FC Chylonia KP Grabówek 20:30
2017-10-18 Orion Gdynia Classic Gdynia 21:30
2017-10-19 Obłuże Ejsmond Club 20:30
2017-10-19 Instalserwis Emeryci JR Pogórze 21:30
10  2017-10-24 DT City Instalserwis Emeryci 20:30
10  2017-10-24 Classic Gdynia FC Chylonia 21:30
10  2017-10-25 KP Grabówek Ejsmond Club 20:30
10  2017-10-25 Enerpol Gdynia Orion Gdynia 21:30
10  2017-10-26 Obłuże Joga Bonito 20:30
10  2017-10-26 JR Pogórze Matematyczne Szanse 21:30
11  2017-10-31 Joga Bonito Ejsmond Club 20:00
11  2017-10-31 Matematyczne Szanse DT City 21:00
11  2017-10-31 Instalserwis Emeryci Obłuże 18:30
11  2017-10-31 FC Chylonia Enerpol Gdynia 19:30
11  2017-10-31 Orion Gdynia JR Pogórze 20:30
11  2017-10-31 Classic Gdynia KP Grabówek 21:30

Kalendarium

25

09-2017

pon.

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Baza

g.20.00 III Liga: Młody JR Pogórze - Castorama Rumia

g.21.00 III Liga: TOMLEC - Dellner Components

g.18.30 I Liga: Rol Ryż - Koneser Gdynia

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - MAR PACK

g.20.30 I Liga: Dziki West - Ultramaryna

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

26

09-2017

wtorek

g.18.00 II Liga: Bracia - Nevada Gdynia

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - DTR Gdynia

g.20.00 II Liga: WS Stumet - EPO

g.21.00 II Liga: Tawerna - Studio Prime JBG

g.18.30 II Liga: LUX TAP - Drink Team

g.19.30 II Liga: Sealand Team - Salos Rumia

g.20.30 Ekstraklasa: Obłuże - Enerpol Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - Joga Bonito

27

09-2017

środa

g.19.00 III Liga: Trefl - HG Solutions

g.20.00 III Liga: Rebels AiC - Saturn Gdynia

g.21.00 III Liga: VGL Group - Bękarty

g.18.30 III Liga: SKM Gdynia - Chłopcy z ferajny

g.19.30 III Liga: ZIP Gdynia - Plate Armur

g.20.30 Ekstraklasa: Orion Gdynia - Ejsmond Club

g.21.30 Ekstraklasa: Instalserwis Emeryci - KP Grabówek

28

09-2017

czwartek

g.18.30 II Liga: KM PSP Gdynia - Bastion Gdynia

g.19.00 II Liga: Alexander - PROMOTION-PL.COM

g.19.30 I Liga: Maximus24 - My Na Sianie

g.20.00 I Liga; Casuals - FC Nancatsu

g.21.00 I Liga; Sporting Orłowo - United

g.20.30 Ekstraklasa: DT City - JR Pogórze

g.21.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - Matematyczne Szanse

29

09-2017

piątek

g.18.00 PUCHAR NL6: Sztywny Skład (niezrzeszony) - Baza

g.18.00 PUCHAR NL6: Orange (niezrzeszony) - Dellner

g.19.00 PUCHAR NL6: Awaria - Castorama

g.19.00 PUCHAR NL6: HG Solutions - ZIP Gdynia

30

09-2017

sobota

01

10-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 14, wczoraj: 511
ogółem: 2 714 066

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!