Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TERMINARZ

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-21 FC Babilon United 5:4 Joga Bonito relacja ›
2018-08-21 Salos Rumia 3:11 DT City relacja ›
2018-08-23 Classic Gdynia 4:3 KP Grabówek relacja ›
2018-08-23 FC Chylonia 4:4 Dziki West relacja ›
2018-10-19 Rol Ryż 7:6 JR Pogórze relacja ›
2018-08-28 Joga Bonito 1:4 Salos Rumia relacja ›
2018-08-28 Dziki West 7:6 FC Babilon United relacja ›
2018-08-28 KP Grabówek 3:7 DT City relacja ›
2018-08-30 JR Pogórze 9:5 FC Chylonia relacja ›
2018-08-30 Classic Gdynia 7:1 Rol Ryż relacja ›
2018-09-04 DT City 2:1 Joga Bonito relacja ›
2018-09-04 Salos Rumia 2:6 Dziki West relacja ›
2018-09-06 Rol Ryż 5:3 KP Grabówek relacja ›
2018-09-06 FC Babilon United 4:6 JR Pogórze relacja ›
2018-09-06 FC Chylonia 7:4 Classic Gdynia relacja ›
2018-09-13 Joga Bonito 2:4 KP Grabówek relacja ›
2018-09-13 JR Pogórze 4:3 Salos Rumia relacja ›
2018-09-13 Classic Gdynia 10:4 FC Babilon United relacja ›
2018-10-05 Rol Ryż 8:4 FC Chylonia relacja ›
2018-10-23 DT City Dziki West 21:30
2018-09-18 Joga Bonito 4:12 Dziki West relacja ›
2018-09-18 Salos Rumia 5:9 Classic Gdynia relacja ›
2018-09-20 FC Chylonia 7:5 KP Grabówek relacja ›
2018-09-20 FC Babilon United 3:5 Rol Ryż relacja ›
2018-09-20 DT City 9:4 JR Pogórze relacja ›
2018-09-25 Rol Ryż 5:2 Salos Rumia relacja ›
2018-09-25 Dziki West 4:2 KP Grabówek relacja ›
2018-09-25 DT City 7:7 Classic Gdynia relacja ›
2018-09-27 FC Chylonia 7:3 FC Babilon United relacja ›
2018-10-25 Joga Bonito JR Pogórze 20:30
2018-10-02 FC Babilon United 5:5 KP Grabówek relacja ›
2018-10-02 DT City 6:4 Rol Ryż relacja ›
2018-10-02 Salos Rumia 5:4 FC Chylonia relacja ›
2018-10-04 Dziki West 9:6 JR Pogórze relacja ›
2018-10-04 Joga Bonito 3:7 Classic Gdynia relacja ›
2018-10-09 JR Pogórze 3:4 KP Grabówek relacja ›
2018-10-09 FC Chylonia 4:13 DT City relacja ›
2018-10-09 Joga Bonito 6:13 Rol Ryż relacja ›
2018-10-09 Classic Gdynia 4:2 Dziki West relacja ›
2018-10-23 Salos Rumia FC Babilon United 20:30
2018-09-13 Rol Ryż 8:7 Dziki West relacja ›
2018-10-16 DT City 13:6 FC Babilon United relacja ›
2018-10-16 Joga Bonito 2:10 FC Chylonia relacja ›
2018-10-16 JR Pogórze 6:12 Classic Gdynia relacja ›
2018-10-25 KP Grabówek 0:3 Salos Rumia relacja ›

Kalendarium

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

g.21.30 I runda Pucharu NL6: Bękarty - FC Chylonia

g.19.30 I runda Pucharu NL6: KP Grabówek - SPS Limonka II

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 685, wczoraj: 903
ogółem: 2 979 477

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6