Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

najlepszy zawodnik ligi

NAJLEPSZY ZAWODNIK LIGI:

9-Paweł Rasmus (DT City)

4-Krzysztof Idzi (Chylonia)

3-Krzysztof Klukowski (KP Grabówek)

2-Patryk Wychnowski (JR)
Borys Kuźmin (Dziki West)
Daniel Kleba (Classic)
Daniel Lisowski (Dziki West)
Adam Dmochowski (Rol Ryż)

Wojtek Szreder (Classic)
Maciej Tomaszewski (Babilon)
Tomasz Stępień (Rol Ryż)
Michał Skwiercz (Classic)
Karol Kornatowski (Salos Rumia)
Jakub Krefft (Babilon)

 

1- Patryk Kiełb (Rol Ryż)
Przemek Szymański (Classic)
Artur Domeradzki (Babilon)
Kamil Życzyński (Salos)

Bartosz Jantowski (FC Chylonia)
Filip Elżanowski (Rol Ryż)
Igor Kuźmin (Dziki West)

Adrian Bukowski (Rol Ryż)
Paweł Szejko (Salos Rumia)
Karol Idzi (Chylonia)
Tomasz Piątkowski (Rol Ryż)
Arkadiusz Proena (DT City)

Wojtek Szreder (Classic)
Arkadiusz Proena (DT City)
Marcel Brodnicki (Salos)

Michał Janiak (Classic)
Oskar Bohm (Salos)
Marcin Radzewicz (Joga Bonito)

Krzysztof Kijanka (JR Pogórze)
Daniel Kleba (Classic)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - HG Solutions

g.20.00 III Liga: AGSP - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Alexander

g.18.30 III Liga: JIM-DRUK - Progress Team

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Maximus24

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

20

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Awaria

g.20.00 II Liga: Ejsmond Club - VGL Group

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - SPS Limonka

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Sporting Orłowo

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: PROMOTION-PL.COM - WS Stumet

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Śledzie - JNT

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Dziki West - DT City

21

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: Invest Klima - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: dmuchane.pl - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: Progress Team - SPS Limonka II

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Dellner Components - Classic

g.21.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.18.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Bracia

g.19.30 I Liga: Koneser - My Na Sianie

g.20.30 I Liga; Baza - ZIP Gdynia

22

11-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Bastion - JNT

g.19.00 II Liga: Bękarty - WS Stumet

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Śledzie

g.21.00 II Liga: Studio Prime JBG - PROMOTION 360*

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - FC Babilon United

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze - FC Chylonia

23

11-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Dellner Components - Arex Gdynia

g.20.00 III Liga: EPO - Iskra Gdynia

g.19.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Chłopcy z Ferajny

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - FC Nankatsu

g.21.30 Puchar NL6 1 runda: Rol Ryż - Salos Rumia

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: VGL Group - TRANS NAUTA

g.21.00 Puchar NL6 1 runda: Corona 1999 - JR Pogórze

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Koneser Gdynia - JIM DRUK

24

11-2018

sobota

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 289, wczoraj: 842
ogółem: 3 006 975

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6