Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

najlepszy zawodnik ligi

NAJLEPSZY ZAWODNIK LIGI:

 

2-Dominik Klecha (Classic)
Krzysztof Idzi ( FC Chylonia )
Kamil Lewandowski (LUX MEBLE)

Adrian Bukowski (Rol Ryż)
Michał Skwiercz (Classic)
Kacper Kiełb (Rol-Ryż)
Daniel Lisowski (Dziki West)

 

1- Kajetan Taube (Rol Ryż)
Mikołaj Ciecierski (DT City)
Michał Feiberg (Joga Bonito)
Szymon Budziński (Orion)
Igor Kuźmin (Dziki West)
Łukasz Borkowski (Joga Bonito)
Tomasz Gródek ( DT City )

 Ireneusz Hintz (Grabówek) 
Krystian Szopa (Dziki West)
Błażej Bonk (Classic)

Szymon Domachowski (Dziki West)
Tomasz Pudysiak (LUX MEBLE)
Danian Podkański (Enerpol)

Kamil Stawiarski (Emeryci)
Adam Burkacki (Joga)
Piotr Lisowski (Orion)
Damian Podkański (Enerpol)
Paweł Fopka (Rol-Ryż)

Krzysztof Klukowski (KP Grabówek)
Paweł Rasmus (DT City)

Patryk Tomczak (Enerpol Gdynia)
Marek Kwaśnik (Classic)
 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

26

04-2018

czwartek

g.19.00 II Liga: Baza - Bastion

g.20.00 II Liga: Tawerna - SPS Limonka

g.21.00 II Liga: ZIP Skład - Prawie Jak Piłkarze

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: KP Grabówek - FC Chylonia

g.19.30 I Liga: KM PSP Gdynia - JNT

27

04-2018

piątek

g.18.30 III Liga: Saturn Gdynia - HG Solutions

g.19.30 III Liga: SKM Gdynia - WS Stumet

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

30

04-2018

pon.

g.18.30 I Liga: My Na Sianie - KM PSP Gdynia

g.19.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - Orion Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Dziki West - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - Enerpol Gdynia

g.19.00 Ekstraklasa: Instalserwis Emeryci - JR Pogórze

g.20.00 Ekstraklasa: KP Grabówek - LUX MEBLE Team

g.21.00 Ekstraklasa: DT City - Rol Ryż

01

05-2018

wtorek

02

05-2018

środa

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 79, wczoraj: 822
ogółem: 2 850 577

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

Reklama

NL6 - TV - WIOSNA 18

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!