Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

GRUPA MISTRZOWSKA

TABELA

zagrają: Classic Gdynia, DT City, Rol Ryż i Dziki West

m drużyna mecze punkty w r p bramki
1              
2              
3              
4              


 


 

TERMINARZ

 

1 kolejka
(30 października - wtorek)
g.20.30 1 miejsce - 4 miejsce
g.21.30 2 miejsce - 3 miejsce

 

2 kolejka
(6 listopada - wtorek)
g.20.30 2 miejsce - 4 miejsce
g.21.30 1 miejsce - 3 miejsce

 

3 kolejka
(13 listopada- wtorek)
g.20.30 3 miejsce - 4 miejsce
g.21.30 1 miejsce - 2 miejsce

 

4 kolejka
(20 listopada- wtorek)
g.20.30 3 miejsce - 2 miejsce
g.21.30 4 miejsce - 1 miejsce

 

5 kolejka
(27 listopada- wtorek)
g.20.30 3 miejsce - 1 miejsce
g.21.30 4 miejsce - 2 miejsce

 

6 kolejka
(5 grudnia - środa)
g.20.30 4 miejsce - 3 miejsce
g.21.30 2 miejsce - 1 miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

g.21.30 I runda Pucharu NL6: Bękarty - FC Chylonia

g.19.30 I runda Pucharu NL6: KP Grabówek - SPS Limonka II

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 617, wczoraj: 903
ogółem: 2 979 409

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6