Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

GRUPA SPADKOWA

 

Tabela:

  drużyna m punkty w r p bramki bilans
5                
6              
  
7                
8 KP Grabówek 9 7 2 1 6 29:40 -11
9 FC Babilon United              
10 Joga Bonito              

 



  Terminarz:

 

1 KOLEJKA: 
(30 października - wtorek)

g.19.30: 7 miejsce - KP Grabówek (8 miejsce)
g.20.00: 6 miejsce - FC Babilon United (9 miejsce)
 g.21.00: 5 miejsce - Joga Bonito (10 miejsce)

 

 

2 KOLEJKA: 
(8 listopada - czwartek)

g.19.30: Joga Bonito (10 miejsce) - KP Grabówek (8 miejsce)
g.20.30: 6 miejsce - 7 miejsce
g.21.30: 5 miejsce -
FC Babilon United (9 miejsce)

 

 

3 KOLEJKA: 
(13 listopada- wtorek)

g.19.30: 5 miejsce - KP Grabówek (8 miejsce)
g.20.00: 6 miejsce - Joga Bonito (10 miejsce)
 g.21.00: 7 miejsce - FC Babilon United (9 miejsce)

 

 

4 KOLEJKA: 
(22 listopada- czwartek)

g.19.30: 6 miejsce - KP Grabówek (8 miejsce)
  g.20.30: Joga Bonito (10 miejsce) - FC Babilon United (9 miejsce)
 g.21.30: 7 miejsce - 5 miejsce

 

 

5 KOLEJKA: 
(29 listopada - czwartek)

g.19.30: FC Babilon United (9 miejsce) - KP Grabówek (8 miejsce)
g.20.30: 6 miejsce - 5 miejsce
 g.21.30: 7 miejsce -
Joga Bonito (10 miejsce)

Kalendarium

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

g.21.30 I runda Pucharu NL6: Bękarty - FC Chylonia

g.19.30 I runda Pucharu NL6: KP Grabówek - SPS Limonka II

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 772, wczoraj: 903
ogółem: 2 979 564

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6