Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Klasyfikacja strzelców

Klasyfikacja Strzelców:

34-Paweł Fopka (Rol Ryż), 
33-Tomasz Stępień (Rol Ryż), 
30-Kacper Ickiewicz (Rukola),
28-Radosław Gzela (Sporting Orłowo), 
23-Adam Dziuba (Koneser), 
20-Marcin Łukowski 
(Latarnik Choczewo), Kornel Wysocki (My Na Sianie), 
19- Tomasz Kapeluch (Bad Boys), 
17-Kajetan Taube (Rol RYż), Tomasz Kwiatkowski (Ultramaryna),
16-Damian Kucharski (Casuals), 
15-Daniel Piątkowski (Rol Ryż), 

14- Jakub Izdebski  (Casuals), Artur Ryś (FC Nankatsu), 
13-Daniel Lisowski (Dziki West), Michał Fierka (Dziki West), Michał Hepo (Bad Boys), Krzysztof Ziemak (Maximus24), 
12-Łukasz Kowalski, (Rukola), Karol Narloch (Ultramatyna),  
11-Grzegorz Krygier (Rol Ryż), Marek Skowyrski (FC Nankatsu), Krzysztof Brodzik (MAR PACK), Grzegorz Lautenbach (FC Limonka), Damian Talaśka  (Maximus24), 
10-Mateusz Ciosek (Latarnik Choczewo),  Rorys Kuźmin (Dziki West), Leszek Kukiełka (Koneser), Patryk Kielb (Rol Ryż), Oskar Serocki (Rukola), 
9-Marcin Meller (Bad Boys), Kamil Wiłkopeć (United), Maksymilian Tuźnik (My Na Sianie)
7- Tomasz Raszke (My Na Sianie), Adrian Romanowski (United), Przemysław Pek, Maciej Wałdowski (Casuals), Kamil Zabrocki (Sporting), 
6- Przemysław Nylec (MAR PACK), Patryk Metzer (Maximus24), Jakub Ambrosiewicz (Dziki West), Marcin Nogajski (FC Limonka)
5- Szymon Domachowski, (Dziki West)
3- Krzysztof Podczaski (FC Limonka), Tomasz Smoliński, Igor Kuźmin (Dziki West)

 


Strzelcy według drużyn:

MAXIMUS 24 - 13-Krzysztof Ziemak, 11-Damian Talaśka 9- Patryk Metzer, 5-Wojciech Muński,  Sebastian Grzenkowicz, Jarosław Wynicki, 4-Mariusz Makieła, 3-Dawid Czerwionka 1-Radosław Talaśka, Patryk Dworniak, Seba Grzenkowicz, Marcin Talaśka, Marcin Warszawski, Patryk Stencel, Piotr Baran

BAD BOYS - 19-Tomasz Kapeluch, 13-Michał Hepo, 11-Marcin Meller, 4-Marcin Talaśka, 3-Łukasz Stacherski, Tomasz Szychowski, Karol Karmowski 1-Norbert Mikołajka, 

FC NANKATSU - 14-Artur Ryś  11-Marek Skowyrski, 5-Wojciech Sankowski, 4- Piotr Pałubicki, 3-Piotr Mariański, Rafał Szymeczko, Bartosz Plichta 2-Kuba Lewandowski, Tomasz Zadrożny, 1-Marcin Kass, Kacper Wantoła, Bartosz Wieczorek

ULTRAMARYNA - 17-Tomasz Kwiatkowski, 12-Karol Narloch, 6-Syldatk Jan, 5-Krystian Szwedowski, 4-Stanisław Narloch, 2- Rogowski Grzegorz , Augustjański Szymon, Karol Wasziński, Narochl Ryszard 1-Konrad Cisło, 

CASUALS- 16-Damian Kucharski, 14-Jakub Izdebski 7-Przemysław Pek, Maciej Wałdowski 3-Bartek Sikorski, 2-Kuba Pek, Bartek Behemke, Szymon Lip 1-Paweł Brzostek , Krystian Henning, Krystian Jankowski, Radosław Krysiński

SPORTING ORŁOWO - 28-Radosław Gzela 8-Kamil Zabrocki, 7-Krzysztof Kubiński 3-Darek Deinrych, 2-Adam Gzela, Łukasz Braksal, Daniel Bach  1-Mateusz Miotke, Jakub Olejniczak, Kamil Zabrocki, Sebastian Dzienisz, 

LATARNIK CHOCZEWO - 20-Marcin Łukowski 10-Mateusz Ciosek, 6-Tomasz Smoliński, 4-Damian Figurski, Daniel Kochański, Bartosz Hundrieser, 3-Piotr Sobczyński, 2-Karol Makoś, 1-Sebastian Bogdański, 

DZIKI WEST - 13-Michał Fierka, Daniel Lisowski, 10-Rorys Kuźmin, 7-Jakub Ambrosiewicz, 5-Szymon Domachowski, 4-Mateusz Szeliga 3-Igor Kuźmin, Krystian Szopa,  2-Mateusz Palczewski, 1-Łukasz Bąk

FC LIMONKA - 11-Grzegorz Lautenbach, 6-Marcin Nogajski, 4-Bartosz Grzeszczak, 3-Krzysztof Podczaski, Mariusz Brucki, Maciej Szczepaniak, 3-Adam Kierszke, Piotr Karpiński, 2-Dariusz Hermann, 1-Adam Szopka, Łukasz Mikołajewski, Mikołaj Rakowski, Kacper Prusiecki

MAR PACK - 11-Krzysztof Brodzik, 6-Przemysław Nylec 5-Kamil Dziełyński  3-Marcin Radtke, Radosław Charubin 2-Adrian Stenka, 1-Marcin Chudzik, Jakub Grzybek, Jakub Piaskowski, Jacek Dziełyński, Maciej Kaszorek

ROL RYŻ - 34-Paweł Fopka, 33-Tomasz Stępień 17-Kajetan Taube, 15-Daniel Piątkowski 11-Grzegorz Krygier, 10-Patryk Kielb, 8-Andrzej Janosz, 2-Rafał Mitianiec, Marcin Popek 1-Rafał Zdziobek, Grzegorz Waldowski, 

MY NA SIANIE - 20-Kornel Wysocki, 9-Maksymilian Tuźnik, 7-Tomasz Raszke, 4-Patryk Binkowski, Andrzej Boczek, 3-Mateusz Jerchewicz, Michał Korytowski, Erwin Kwaśniak, Michał Korytkowski, Sławomir Raduszkiewicz, 2-Dominik Mężyk-Sikorski 1-Marek Grzesiuk, Patryk Niemiec, Sławomir Raduszkiewicz

RUKOLA - 30-Kacper Ickiewicz, 12-Łukasz Kowalski, 10-Oskar Serocki, 5-Mikołaj Janowski, 4-Robert Walkusz, 2-Dariusz Popławski, Dariusz Grubba, Piotr Żuławski, Franciszek Sierszyński 1-Adrian Graczyk

UNITED - 11-Kamil Wiłkopeć,  8-Adrian Romanowski,  6-Oskar Kępczyński, 4-Krystian Hanski, 3-Kamil Żelewski, 2-Gracjan Kummer, 1-Mateusz Zając, Łukasz Wiśniewski, Kamil Kowalski, Bartek Kuhn, Tomasz Kędzior, Aleksander Michałowski

KONESER GDYNIA - 23- Adam Dziuba, 10-Leszek Kukiełka, 7-Łukasz Cupisz, Dariusz Kochański, 4-Mateusz Śrubka, Jacek Burdyński,  2-Jakub Łapa 1-Bartosz Barszczewski, Patryk Bębenek, 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

20

11-2017

pon.

g.19.00 III Liga: Młody JR Pogórze - SKM Gdynia

g.20.00 III Liga: VGL Group - Chłopcy z ferajny

g.21.00 III Liga: Bękarty - ZIP Gdynia

g.19.30 I Liga: Rol Ryż - Casuals

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Ultramaryna

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Bad Boys

g.18.30 Puchar NL6 II runda: LENMAR - KM PSP Gdynia

g.18.00 I Liga: My Na Sianie - MAR PACK

21

11-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: EPO - Nevada Gdynia

g.19.00 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Alexander - Bastion Gdynia

g.21.00 II Liga: Salos Rumia - Drink Team

g.19.30 I Liga: FC Limonka - Koneser Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Matematyczne Szanse - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Classic - Enerpol Gdynia

g.18.00 III Liga: Plate Armur - HG Solutions

22

11-2017

środa

g.19.00 III Liga: LENMAR - Jastrzębie Gdynia

g.20.00 III Liga: Trefl - Awaria

g.21.00 III Liga: Rebels AiC - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: Saturn Gdynia - Baza

g.19.30 I Liga: MAR PACK - FC Nancatsu

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Orion Gdynia - DT City

g.18.30 I Liga: Bad Boys - United

23

11-2017

czwartek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - LUX TAP

g.20.00 II Liga: KM PSP Gdynia - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: Bracia - Tawerna

g.19.30 II Liga: WS Stumet - Promil Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Instalserwis Emeryci - JR Pogórze

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Obłuże - FC Chylonia

24

11-2017

piątek

g.18.30 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: VGL Group - Trefl

g.19.00 III Liga: HG Solutions - TOMLEC

g.20.00 III Liga: Baza - Plate Armur

g.21.00 III Liga: Dellner - Saturn Gdynia

g.19.30 I Liga: Sporting Orłowo - Rukola

g.21.30 I Liga: My Na Sianie - Dziki West

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 560, wczoraj: 571
ogółem: 2 757 748

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!