Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Żółte kartki

MAXIMUS 24 - 2-Patryk Melzer, 1-Marcin Talaśka, Maciej Zaremba, 

BAD BOYS - 3-Marcin Meller  2-Talaśka Marcin 1-Tomasz Kapeluch

FC NANKATSU - 2-Artur Ryś, 1-Marek Skowyrski,  Tomasz Zadrożny, 

ULTRAMARYNA - Augustjański Marcin, Karol Narloch, Stanisław Narloch

CASUALS- Bartek Behemke, Krystian Jankowski, Damian Kucharski 

SPORTING ORŁOWO - 2-Mateusz Miotke, Patryk Piernicki, 1-Sebastian Dzienisz , Krzysztof Kubiński, Krzysztof Kubiński, Łukasz Braksal

LATARNIK CHOCZEWO - 3-Mateusz Ciosek 1-Bartosz Hundrieser

DZIKI WEST - 3-Szymon Domachowski, Jakub Ambrosiewicz, 2-Igor Kuźmin, Łukasz Sławiński, 1-Daniel Lisowski, Mateusz Szeliga, Krystian Szopa

FC LIMONKA - 2-Adam Szopka 1-Dariusz Hermann, Marcin Nogajski

MAR PACK - Kuba Barszcz, Radosław Charubin

ROL RYŻ - Kajetan Taube, Grzegorz Krygier

MY NA SIANIE 

RUKOLA - Kacper Ickiewicz, Oskar Serocki

UNITED - 4-Krystian Hanski 1-Kamil Wiłkopeć, Oskar Kępczyński, Marcin Taube, Kamil Żelewski, Bartek Kuhn, 

KONESER GDYNIA - 2-Łukasz Cupisz , Leszek Kukiełka 1-Patryk Bębenek,  

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

20

11-2017

pon.

g.19.00 III Liga: Młody JR Pogórze - SKM Gdynia

g.20.00 III Liga: VGL Group - Chłopcy z ferajny

g.21.00 III Liga: Bękarty - ZIP Gdynia

g.19.30 I Liga: Rol Ryż - Casuals

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Ultramaryna

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Bad Boys

g.18.30 Puchar NL6 II runda: LENMAR - KM PSP Gdynia

g.18.00 I Liga: My Na Sianie - MAR PACK

21

11-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: EPO - Nevada Gdynia

g.19.00 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Alexander - Bastion Gdynia

g.21.00 II Liga: Salos Rumia - Drink Team

g.19.30 I Liga: FC Limonka - Koneser Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Matematyczne Szanse - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Classic - Enerpol Gdynia

g.18.00 III Liga: Plate Armur - HG Solutions

22

11-2017

środa

g.19.00 III Liga: LENMAR - Jastrzębie Gdynia

g.20.00 III Liga: Trefl - Awaria

g.21.00 III Liga: Rebels AiC - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: Saturn Gdynia - Baza

g.19.30 I Liga: MAR PACK - FC Nancatsu

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Orion Gdynia - DT City

g.18.30 I Liga: Bad Boys - United

23

11-2017

czwartek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - LUX TAP

g.20.00 II Liga: KM PSP Gdynia - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: Bracia - Tawerna

g.19.30 II Liga: WS Stumet - Promil Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Instalserwis Emeryci - JR Pogórze

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Obłuże - FC Chylonia

24

11-2017

piątek

g.18.30 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: VGL Group - Trefl

g.19.00 III Liga: HG Solutions - TOMLEC

g.20.00 III Liga: Baza - Plate Armur

g.21.00 III Liga: Dellner - Saturn Gdynia

g.19.30 I Liga: Sporting Orłowo - Rukola

g.21.30 I Liga: My Na Sianie - Dziki West

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 569, wczoraj: 571
ogółem: 2 757 757

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!