Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TABELA

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 5 15 5 0 0 64 - 20 +44
2. bz 5 13 4 1 0 28 - 17 +11
3. bz 5 11 3 2 0 33 - 16 +17
4. plus 4 7 2 1 1 15 - 12 +3
5. minus 4 7 2 1 1 22 - 19 +3
6. plus 5 7 2 1 2 17 - 18 -1
7. plus 4 6 2 0 2 19 - 32 -13
8. minus 5 6 2 0 3 26 - 33 -7
9. minus 5 6 2 0 3 26 - 35 -9
10. minus 4 4 1 1 2 16 - 19 -3
11. minus 3 4 1 1 1 16 - 20 -4
12. plus 5 4 1 1 3 21 - 26 -5
13. minus 4 3 1 0 3 19 - 33 -14
14. minus 4 1 0 1 3 21 - 26 -5
15. bz 4 0 0 0 4 12 - 29 -17

Kalendarium

25

09-2017

pon.

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Baza

g.20.00 III Liga: Młody JR Pogórze - Castorama Rumia

g.21.00 III Liga: TOMLEC - Dellner Components

g.18.30 I Liga: Rol Ryż - Koneser Gdynia

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - MAR PACK

g.20.30 I Liga: Dziki West - Ultramaryna

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

26

09-2017

wtorek

g.18.00 II Liga: Bracia - Nevada Gdynia

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - DTR Gdynia

g.20.00 II Liga: WS Stumet - EPO

g.21.00 II Liga: Tawerna - Studio Prime JBG

g.18.30 II Liga: LUX TAP - Drink Team

g.19.30 II Liga: Sealand Team - Salos Rumia

g.20.30 Ekstraklasa: Obłuże - Enerpol Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - Joga Bonito

27

09-2017

środa

g.19.00 III Liga: Trefl - HG Solutions

g.20.00 III Liga: Rebels AiC - Saturn Gdynia

g.21.00 III Liga: VGL Group - Bękarty

g.18.30 III Liga: SKM Gdynia - Chłopcy z ferajny

g.19.30 III Liga: ZIP Gdynia - Plate Armur

g.20.30 Ekstraklasa: Orion Gdynia - Ejsmond Club

g.21.30 Ekstraklasa: Instalserwis Emeryci - KP Grabówek

28

09-2017

czwartek

g.18.30 II Liga: KM PSP Gdynia - Bastion Gdynia

g.19.00 II Liga: Alexander - PROMOTION-PL.COM

g.19.30 I Liga: Maximus24 - My Na Sianie

g.20.00 I Liga; Casuals - FC Nancatsu

g.21.00 I Liga; Sporting Orłowo - United

g.20.30 Ekstraklasa: DT City - JR Pogórze

g.21.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - Matematyczne Szanse

29

09-2017

piątek

g.18.00 PUCHAR NL6: Sztywny Skład (niezrzeszony) - Baza

g.18.00 PUCHAR NL6: Orange (niezrzeszony) - Dellner

g.19.00 PUCHAR NL6: Awaria - Castorama

g.19.00 PUCHAR NL6: HG Solutions - ZIP Gdynia

30

09-2017

sobota

01

10-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 17, wczoraj: 511
ogółem: 2 714 069

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!