Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TERMINARZ

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Bad Boys pauza ---
2018-08-20 Latarnik Choczewo 4:1 Bracia relacja ›
2018-08-20 Nevada Gdynia 4:2 FC Nankatsu relacja ›
2018-08-20 KM PSP Gdynia 8:3 Rukola relacja ›
2018-08-22 Baza 0:5 Chłopcy z Ferajny relacja ›
2018-08-24 Koneser 0:3 Corona 1999 relacja ›
2018-08-24 ZIP Gdynia 1:4 My Na Sianie relacja ›
2018-11-21 Młody JR Pogórze Maximus24 21:30
My Na Sianie pauza ---
2018-08-27 Latarnik Choczewo 2:8 Nevada Gdynia relacja ›
2018-08-27 FC Nankatsu 5:6 Maximus24 relacja ›
2018-08-29 Bracia 7:5 Młody JR Pogórze relacja ›
2018-08-29 Rukola 4:9 Chłopcy z Ferajny relacja ›
2018-08-31 Bad Boys 6:5 ZIP Gdynia relacja ›
2018-10-05 KM PSP Gdynia 8:2 Koneser relacja ›
2018-10-26 Corona 1999 5:5 Baza relacja ›
Baza pauza ---
2018-09-03 Corona 1999 2:14 Nevada Gdynia relacja ›
2018-09-03 Bad Boys 4:8 Latarnik Choczewo relacja ›
2018-09-03 ZIP Gdynia 3:3 FC Nankatsu relacja ›
2018-09-04 Bracia 1:4 KM PSP Gdynia relacja ›
2018-09-05 Młody JR Pogórze 8:3 My Na Sianie relacja ›
2018-09-05 Rukola 4:4 Koneser relacja ›
2018-09-05 Chłopcy z Ferajny 7:3 Maximus24 relacja ›
Latarnik Choczewo pauza ---
2018-09-10 KM PSP Gdynia 10:3 Bad Boys relacja ›
2018-09-10 Nevada Gdynia 6:4 Rukola relacja ›
2018-09-10 Młody JR Pogórze 5:10 FC Nankatsu relacja ›
2018-09-12 Baza 2:3 Maximus24 relacja ›
2018-09-12 Bracia 4:6 Koneser relacja ›
2018-09-14 Chłopcy z Ferajny 5:2 My Na Sianie relacja ›
Maximus24 pauza ---
2018-09-17 Bracia 4:6 Nevada Gdynia relacja ›
2018-09-17 Bad Boys 2:4 Koneser relacja ›
2018-09-17 Latarnik Choczewo 2:8 KM PSP Gdynia relacja ›
2018-09-19 Młody JR Pogórze 7:6 Corona 1999 relacja ›
2018-09-19 Rukola 7:5 ZIP Gdynia relacja ›
2018-11-27 Chłopcy z Ferajny FC Nankatsu 18:30
2018-12-07 My Na Sianie Baza 19:30
KM PSP Gdynia pauza ---
2018-09-24 Nevada Gdynia 17:2 Bad Boys relacja ›
2018-09-24 Koneser 4:5 Latarnik Choczewo relacja ›
2018-09-24 ZIP Gdynia 15:7 Bracia relacja ›
2018-09-26 Baza 6:3 FC Nankatsu relacja ›
2018-09-28 Młody JR Pogórze 3:15 Rukola relacja ›
2018-09-28 Corona 1999 3:9 Chłopcy z Ferajny relacja ›
2018-12-12 My Na Sianie Maximus24 20:30
Koneser pauza ---
2018-10-01 Nevada Gdynia 5:2 KM PSP Gdynia relacja ›
2018-10-01 ZIP Gdynia 6:4 Latarnik Choczewo relacja ›
2018-10-01 Bad Boys 10:8 Młody JR Pogórze relacja ›
2018-10-03 Baza 4:8 Rukola relacja ›
2018-10-05 FC Nankatsu 4:5 My Na Sianie relacja ›
2018-10-05 Maximus24 9:6 Corona 1999 relacja ›
2018-11-21 Chłopcy z Ferajny Bracia 18:00
FC Nankatsu pauza ---
2018-10-08 Młody JR Pogórze 3:4 Latarnik Choczewo relacja ›
2018-10-08 Nevada Gdynia 14:2 Koneser relacja ›
2018-10-08 Bad Boys 6:6 Chłopcy z Ferajny relacja ›
2018-10-10 Bracia 4:5 Baza relacja ›
2018-10-10 KM PSP Gdynia 10:4 ZIP Gdynia relacja ›
2018-10-12 Corona 1999 8:11 My Na Sianie relacja ›
2018-12-05 Rukola Maximus24 20:00
Nevada Gdynia pauza ---
2018-10-15 Młody JR Pogórze 4:7 KM PSP Gdynia relacja ›
2018-10-15 Chłopcy z Ferajny 4:1 Latarnik Choczewo relacja ›
2018-10-15 Bad Boys 3:9 Baza relacja ›
2018-10-17 My Na Sianie 1:7 Rukola relacja ›
2018-10-17 Maximus24 7:7 Bracia relacja ›
2018-10-19 ZIP Gdynia 4:4 Koneser relacja ›
2018-10-19 FC Nankatsu 8:3 Corona 1999 relacja ›
10  Corona 1999 pauza ---
10  2018-10-22 Latarnik Choczewo 1:2 Baza relacja ›
10  2018-10-22 Bad Boys 4:5 Maximus24 relacja ›
10  2018-10-22 Nevada Gdynia 5:3 ZIP Gdynia relacja ›
10  2018-10-24 Koneser 4:5 Młody JR Pogórze relacja ›
10  2018-10-26 FC Nankatsu 6:8 Rukola relacja ›
10  2018-11-27 Bracia My Na Sianie 18:00
10  2018-12-05 KM PSP Gdynia Chłopcy z Ferajny 19:30
11  ZIP Gdynia pauza ---
11  2018-10-29 Młody JR Pogórze 4:13 Nevada Gdynia relacja ›
11  2018-10-29 Latarnik Choczewo 6:1 Maximus24 relacja ›
11  2018-10-29 Baza 3:9 KM PSP Gdynia relacja ›
11  2018-10-29 Rukola 3:0 Corona 1999 relacja ›
11  2018-10-30 FC Nankatsu 5:2 Bracia relacja ›
11  2018-10-30 Chłopcy z Ferajny 6:3 Koneser relacja ›
11  2018-12-05 My Na Sianie Bad Boys 18:30
12  Rukola pauza ---
12  2018-11-05 Chłopcy z Ferajny 1:8 Nevada Gdynia relacja ›
12  2018-11-05 Latarnik Choczewo 3:7 My Na Sianie relacja ›
12  2018-11-05 Bad Boys 7:6 FC Nankatsu relacja ›
12  2018-11-07 Baza 8:2 Koneser relacja ›
12  2018-11-07 Bracia 5:7 Corona 1999 relacja ›
12  2018-11-09 ZIP Gdynia 5:7 Młody JR Pogórze relacja ›
12  2018-11-30 Maximus24 KM PSP Gdynia 21:30
13  Młody JR Pogórze pauza ---
13  2018-11-12 My Na Sianie 2:9 KM PSP Gdynia relacja ›
13  2018-11-12 FC Nankatsu 4:3 Latarnik Choczewo relacja ›
13  2018-11-12 Bad Boys 12:7 Corona 1999 relacja ›
13  2018-11-14 Baza 2:9 Nevada Gdynia relacja ›
13  2018-11-14 Bracia 1:3 Rukola relacja ›
13  2018-11-14 Chłopcy z Ferajny 8:5 ZIP Gdynia relacja ›
13  2018-11-16 Maximus24 5:4 Koneser relacja ›
14  Bracia pauza ---
14  2018-11-19 Nevada Gdynia Maximus24 19:30
14  2018-11-19 Latarnik Choczewo Corona 1999 20:30
14  2018-11-19 Bad Boys Rukola 21:30
14  2018-11-21 Koneser My Na Sianie 19:30
14  2018-11-21 Baza ZIP Gdynia 20:30
14  2018-11-23 Młody JR Pogórze Chłopcy z Ferajny 19:30
14  2018-11-23 KM PSP Gdynia FC Nankatsu 20:30
15  Chłopcy z Ferajny pauza ---
15  2018-11-28 Baza Młody JR Pogórze 19:30
15  2018-11-28 KM PSP Gdynia Corona 1999 20:30
15  2018-11-28 Maximus24 ZIP Gdynia 21:30
15  2018-11-30 My Na Sianie Nevada Gdynia 18:30
15  2018-11-30 Rukola Latarnik Choczewo 20:30
15  2018-11-30 Bad Boys Bracia 18:00
15  2018-11-30 FC Nankatsu Koneser 19:30

Kalendarium

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - HG Solutions

g.20.00 III Liga: AGSP - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Alexander

g.18.30 III Liga: JIM-DRUK - Progress Team

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Maximus24

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

20

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Awaria

g.20.00 II Liga: Ejsmond Club - VGL Group

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - SPS Limonka

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Sporting Orłowo

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: PROMOTION-PL.COM - WS Stumet

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Śledzie - JNT

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Dziki West - DT City

21

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: Invest Klima - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: dmuchane.pl - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: Progress Team - SPS Limonka II

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Dellner Components - Classic

g.21.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.18.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Bracia

g.19.30 I Liga: Koneser - My Na Sianie

g.20.30 I Liga; Baza - ZIP Gdynia

22

11-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Bastion - JNT

g.19.00 II Liga: Bękarty - WS Stumet

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Śledzie

g.21.00 II Liga: Studio Prime JBG - PROMOTION 360*

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - FC Babilon United

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze - FC Chylonia

23

11-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Dellner Components - Arex Gdynia

g.20.00 III Liga: EPO - Iskra Gdynia

g.19.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Chłopcy z Ferajny

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - FC Nankatsu

g.21.30 Puchar NL6 1 runda: Rol Ryż - Salos Rumia

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: VGL Group - TRANS NAUTA

g.21.00 Puchar NL6 1 runda: Corona 1999 - JR Pogórze

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Koneser Gdynia - JIM DRUK

24

11-2018

sobota

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 297, wczoraj: 842
ogółem: 3 006 983

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6