Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TERMINARZ

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
My Na Sianie pauza ---
2018-03-05 KM PSP Gdynia 4:6 Bad Boys relacja ›
2018-03-05 Salos Rumia 3:2 Koneser Gdynia relacja ›
2018-03-05 Nevada Gdynia 4:3 Latarnik Choczewo relacja ›
2018-03-07 Sporting Orłowo 3:6 Rukola relacja ›
2018-03-07 JNT 0:8 FC Babilon United relacja ›
2018-03-09 Maximus24 9:4 Ultramaryna relacja ›
2018-05-14 Bracia FC Nankatsu 18:30
Maximus24 pauza ---
2018-03-13 Latarnik Choczewo 3:9 Salos Rumia relacja ›
2018-03-14 Rukola 3:4 Nevada Gdynia relacja ›
2018-03-14 Sporting Orłowo 4:6 FC Babilon United relacja ›
2018-03-15 Koneser Gdynia 2:1 KM PSP Gdynia relacja ›
2018-03-16 Bad Boys 3:6 FC Nankatsu relacja ›
2018-03-23 JNT 6:9 My Na Sianie relacja ›
2018-03-23 Bracia 3:0 Ultramaryna relacja ›
Ultramaryna pauza ---
2018-03-19 Nevada Gdynia 4:6 FC Babilon United relacja ›
2018-03-19 Bad Boys 6:6 Bracia relacja ›
2018-03-19 KM PSP Gdynia 6:2 Latarnik Choczewo relacja ›
2018-03-19 Rukola 7:1 Salos Rumia relacja ›
2018-03-21 Koneser Gdynia 2:2 FC Nankatsu relacja ›
2018-03-21 Sporting Orłowo 8:9 My Na Sianie relacja ›
2018-03-21 JNT 4:11 Maximus24 relacja ›
JNT pauza ---
2018-03-26 Nevada Gdynia 3:6 My Na Sianie relacja ›
2018-03-26 FC Babilon United 2:0 Salos Rumia relacja ›
2018-03-26 Latarnik Choczewo 7:2 FC Nankatsu relacja ›
2018-03-26 Bad Boys 7:7 Ultramaryna relacja ›
2018-03-27 KM PSP Gdynia 8:4 Rukola relacja ›
2018-03-28 Koneser Gdynia 8:5 Bracia relacja ›
2018-04-11 Sporting Orłowo 6:10 Maximus24 relacja ›
Sporting Orłowo pauza ---
2018-04-04 Nevada Gdynia 12:4 Maximus24 relacja ›
2018-04-04 Bracia 0:2 Latarnik Choczewo relacja ›
2018-04-04 KM PSP Gdynia 9:1 FC Babilon United relacja ›
2018-04-06 Bad Boys 4:7 Koneser Gdynia relacja ›
2018-04-06 FC Nankatsu 2:3 Rukola relacja ›
2018-04-06 JNT 8:4 Ultramaryna relacja ›
2018-06-13 Salos Rumia My Na Sianie 19:30
Nevada Gdynia pauza ---
2018-04-09 Latarnik Choczewo 3:1 Bad Boys relacja ›
2018-04-09 Salos Rumia 9:7 Maximus24 relacja ›
2018-04-11 Rukola 11:5 Bracia relacja ›
2018-04-30 My Na Sianie KM PSP Gdynia 18:30
2018-05-28 Koneser Gdynia Sporting Orłowo 20:30
2018-06-06 Sporting Orłowo JNT 19:30
2018-06-08 FC Babilon United FC Nankatsu 20:30
Salos Rumia pauza ---
2018-04-09 Nevada Gdynia 8:7 JNT relacja ›
2018-04-16 Koneser Gdynia 1:2 Latarnik Choczewo relacja ›
2018-04-18 KM PSP Gdynia 9:5 Maximus24 relacja ›
2018-04-18 Bracia 3:7 FC Babilon United relacja ›
2018-04-18 Sporting Orłowo 9:10 Ultramaryna relacja ›
2018-04-20 FC Nankatsu 2:4 My Na Sianie relacja ›
2018-05-21 Bad Boys Rukola 20:30
KM PSP Gdynia pauza ---
2018-04-16 Salos Rumia 5:2 JNT relacja ›
2018-04-23 Nevada Gdynia 7:4 Sporting Orłowo relacja ›
2018-04-23 FC Babilon United 9:5 Bad Boys relacja ›
2018-04-23 Latarnik Choczewo Ultramaryna 21:30
2018-04-25 FC Nankatsu Maximus24 19:30
2018-04-25 My Na Sianie Bracia 20:30
2018-04-25 Rukola Koneser Gdynia 21:30
FC Nankatsu pauza ---
2018-04-27 KM PSP Gdynia JNT 20:00
2018-05-07 Bad Boys My Na Sianie 18:30
2018-05-07 Nevada Gdynia Ultramaryna 19:30
2018-05-07 Latarnik Choczewo Rukola 20:30
2018-05-07 Salos Rumia Sporting Orłowo 21:30
2018-05-09 Bracia 2:5 Maximus24 relacja ›
2018-05-11 Koneser Gdynia FC Babilon United 19:30
10  Bracia pauza ---
10  2018-05-14 FC Babilon United Latarnik Choczewo 19:30
10  2018-05-14 Salos Rumia Nevada Gdynia 20:30
10  2018-05-14 Bad Boys Maximus24 21:30
10  2018-05-15 My Na Sianie Koneser Gdynia 19:30
10  2018-05-16 Rukola Ultramaryna 21:30
10  2018-05-16 JNT FC Nankatsu 19:30
10  2018-05-18 Sporting Orłowo KM PSP Gdynia 19:30
11  Bad Boys pauza ---
11  2018-05-21 Nevada Gdynia KM PSP Gdynia 18:30
11  2018-05-21 Latarnik Choczewo My Na Sianie 19:30
11  2018-05-21 Salos Rumia Ultramaryna 21:30
11  2018-05-23 FC Nankatsu Sporting Orłowo 19:30
11  2018-05-23 Bracia JNT 20:30
11  2018-05-23 Rukola FC Babilon United 21:30
11  2018-05-25 Koneser Gdynia Maximus24 19:30
12  Koneser Gdynia pauza ---
12  2018-04-23 Salos Rumia 3:1 KM PSP Gdynia relacja ›
12  2018-05-28 FC Nankatsu Nevada Gdynia 18:30
12  2018-05-28 Maximus24 Latarnik Choczewo 19:30
12  2018-05-28 JNT Bad Boys 21:30
12  2018-05-30 Sporting Orłowo Bracia 19:30
12  2018-05-30 My Na Sianie Rukola 20:30
12  2018-05-30 FC Babilon United Ultramaryna 21:30
13  Latarnik Choczewo pauza ---
13  2018-06-04 Bad Boys Sporting Orłowo 19:30
13  2018-06-04 Nevada Gdynia Bracia 20:30
13  2018-06-04 Salos Rumia FC Nankatsu 21:30
13  2018-06-06 FC Babilon United 5:8 My Na Sianie relacja ›
13  2018-06-06 KM PSP Gdynia Ultramaryna 20:30
13  2018-06-06 Rukola Maximus24 21:30
13  2018-06-08 Koneser Gdynia JNT 19:30
14  Rukola pauza ---
14  2018-06-11 Nevada Gdynia Bad Boys 19:30
14  2018-06-11 Salos Rumia Bracia 20:30
14  2018-06-11 Latarnik Choczewo JNT 21:30
14  2018-06-13 Maximus24 FC Babilon United 20:30
14  2018-06-13 KM PSP Gdynia 4:2 FC Nankatsu relacja ›
14  2018-06-15 Sporting Orłowo Koneser Gdynia 19:30
14  2018-06-15 My Na Sianie Ultramaryna 20:30
15  FC Babilon United pauza ---
15  2018-06-18 Koneser Gdynia Nevada Gdynia 18:30
15  2018-06-18 Latarnik Choczewo Sporting Orłowo 19:30
15  2018-06-18 Bad Boys Salos Rumia 20:30
15  2018-06-18 Ultramaryna FC Nankatsu 21:30
15  2018-06-20 Bracia KM PSP Gdynia 19:30
15  2018-06-20 Rukola JNT 21:30
15  2018-06-22 My Na Sianie Maximus24 19:30

Kalendarium

26

04-2018

czwartek

g.19.00 II Liga: Baza - Bastion

g.20.00 II Liga: Tawerna - SPS Limonka

g.21.00 II Liga: ZIP Skład - Prawie Jak Piłkarze

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: KP Grabówek - FC Chylonia

g.19.30 I Liga: KM PSP Gdynia - JNT

27

04-2018

piątek

g.18.30 III Liga: Saturn Gdynia - HG Solutions

g.19.30 III Liga: SKM Gdynia - WS Stumet

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

30

04-2018

pon.

g.18.30 I Liga: My Na Sianie - KM PSP Gdynia

g.19.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - Orion Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Dziki West - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - Enerpol Gdynia

g.19.00 Ekstraklasa: Instalserwis Emeryci - JR Pogórze

g.20.00 Ekstraklasa: KP Grabówek - LUX MEBLE Team

g.21.00 Ekstraklasa: DT City - Rol Ryż

01

05-2018

wtorek

02

05-2018

środa

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 70, wczoraj: 822
ogółem: 2 850 568

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

Reklama

NL6 - TV - WIOSNA 18

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!