Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TERMINARZ

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Bad Boys pauza ---
2018-08-20 Latarnik Choczewo 4:1 Bracia relacja ›
2018-08-20 Nevada Gdynia 4:2 FC Nankatsu relacja ›
2018-08-20 KM PSP Gdynia 8:3 Rukola relacja ›
2018-08-22 Baza 0:5 Chłopcy z Ferajny relacja ›
2018-08-24 Koneser 0:3 Corona 1999 relacja ›
2018-08-24 ZIP Gdynia 1:4 My Na Sianie relacja ›
2018-11-21 Młody JR Pogórze Maximus24 21:30
My Na Sianie pauza ---
2018-08-27 Latarnik Choczewo 2:8 Nevada Gdynia relacja ›
2018-08-27 FC Nankatsu 5:6 Maximus24 relacja ›
2018-08-29 Bracia 7:5 Młody JR Pogórze relacja ›
2018-08-29 Rukola 4:9 Chłopcy z Ferajny relacja ›
2018-08-31 Bad Boys 6:5 ZIP Gdynia relacja ›
2018-10-05 KM PSP Gdynia Koneser 21:00
2018-10-26 Corona 1999 Baza 21:30
Baza pauza ---
2018-09-03 Corona 1999 2:14 Nevada Gdynia relacja ›
2018-09-03 Bad Boys 4:8 Latarnik Choczewo relacja ›
2018-09-03 ZIP Gdynia 3:3 FC Nankatsu relacja ›
2018-09-04 Bracia 1:4 KM PSP Gdynia relacja ›
2018-09-05 Młody JR Pogórze 8:3 My Na Sianie relacja ›
2018-09-05 Rukola 4:4 Koneser relacja ›
2018-09-05 Chłopcy z Ferajny 7:3 Maximus24 relacja ›
Latarnik Choczewo pauza ---
2018-09-10 KM PSP Gdynia 10:3 Bad Boys relacja ›
2018-09-10 Nevada Gdynia 6:4 Rukola relacja ›
2018-09-10 Młody JR Pogórze 5:10 FC Nankatsu relacja ›
2018-09-12 Baza 2:3 Maximus24 relacja ›
2018-09-12 Bracia 4:6 Koneser relacja ›
2018-09-12 ZIP Gdynia Corona 1999 21:30
2018-09-14 Chłopcy z Ferajny 5:2 My Na Sianie relacja ›
Maximus24 pauza ---
2018-09-17 Bracia 4:6 Nevada Gdynia relacja ›
2018-09-17 Bad Boys 2:4 Koneser relacja ›
2018-09-17 Latarnik Choczewo 2:8 KM PSP Gdynia relacja ›
2018-09-18 My Na Sianie Baza 18:30
2018-09-19 Młody JR Pogórze Corona 1999 19:30
2018-09-19 Rukola ZIP Gdynia 21:30
2018-10-22 Chłopcy z Ferajny FC Nankatsu 21:00
KM PSP Gdynia pauza ---
2018-09-24 Nevada Gdynia Bad Boys 19:30
2018-09-24 Koneser Latarnik Choczewo 20:30
2018-09-24 ZIP Gdynia Bracia 21:30
2018-09-26 My Na Sianie Maximus24 19:30
2018-09-26 Baza FC Nankatsu 21:30
2018-09-28 Młody JR Pogórze Rukola 19:30
2018-09-28 Corona 1999 Chłopcy z Ferajny 20:30
Koneser pauza ---
2018-10-01 Nevada Gdynia KM PSP Gdynia 19:30
2018-10-01 ZIP Gdynia Latarnik Choczewo 21:30
2018-10-01 Bad Boys Młody JR Pogórze 20:30
2018-10-03 Baza Rukola 20:30
2018-10-03 Chłopcy z Ferajny Bracia 21:30
2018-10-05 FC Nankatsu My Na Sianie 19:30
2018-10-05 Maximus24 Corona 1999 20:30
FC Nankatsu pauza ---
2018-10-08 Młody JR Pogórze Latarnik Choczewo 19:30
2018-10-08 Nevada Gdynia Koneser 20:30
2018-10-08 Bad Boys Chłopcy z Ferajny 21:30
2018-10-10 Bracia Baza 20:30
2018-10-10 KM PSP Gdynia ZIP Gdynia 21:30
2018-10-12 Corona 1999 My Na Sianie 19:30
2018-10-12 Rukola Maximus24 20:30
Nevada Gdynia pauza ---
2018-10-15 Młody JR Pogórze KM PSP Gdynia 19:30
2018-10-15 Chłopcy z Ferajny Latarnik Choczewo 20:30
2018-10-15 Bad Boys Baza 21:30
2018-10-17 My Na Sianie Rukola 20:30
2018-10-17 Maximus24 Bracia 21:30
2018-10-19 ZIP Gdynia Koneser 19:30
2018-10-19 FC Nankatsu Corona 1999 20:30
10  Corona 1999 pauza ---
10  2018-10-22 Latarnik Choczewo Baza 19:30
10  2018-10-22 KM PSP Gdynia Chłopcy z Ferajny 20:30
10  2018-10-22 Bad Boys Maximus24 21:30
10  2018-10-22 Nevada Gdynia ZIP Gdynia 20:00
10  2018-10-24 Koneser Młody JR Pogórze 19:30
10  2018-10-26 Bracia My Na Sianie 19:30
10  2018-10-26 FC Nankatsu Rukola 20:30
11  ZIP Gdynia pauza ---
11  2018-10-29 Młody JR Pogórze Nevada Gdynia 19:30
11  2018-10-29 Latarnik Choczewo Maximus24 20:30
11  2018-10-29 Baza KM PSP Gdynia 21:30
11  2018-10-29 My Na Sianie Bad Boys 20:00
11  2018-10-29 Rukola Corona 1999 21:00
11  2018-10-30 FC Nankatsu Bracia 18:30
11  2018-10-30 Chłopcy z Ferajny Koneser 19:00
12  Rukola pauza ---
12  2018-11-05 Chłopcy z Ferajny Nevada Gdynia 20:30
12  2018-11-05 Latarnik Choczewo My Na Sianie 19:30
12  2018-11-05 Bad Boys FC Nankatsu 21:30
12  2018-11-07 Baza Koneser 20:30
12  2018-11-07 Bracia Corona 1999 21:30
12  2018-11-09 Maximus24 KM PSP Gdynia 19:30
12  2018-11-09 ZIP Gdynia Młody JR Pogórze 20:30
13  Młody JR Pogórze pauza ---
13  2018-11-12 My Na Sianie KM PSP Gdynia 19:30
13  2018-11-12 FC Nankatsu Latarnik Choczewo 20:30
13  2018-11-12 Bad Boys Corona 1999 21:30
13  2018-11-14 Baza Nevada Gdynia 19:30
13  2018-11-14 Bracia Rukola 20:30
13  2018-11-14 Chłopcy z Ferajny ZIP Gdynia 21:30
13  2018-11-16 Maximus24 Koneser 19:30
14  Bracia pauza ---
14  2018-11-19 Nevada Gdynia Maximus24 19:30
14  2018-11-19 Latarnik Choczewo Corona 1999 20:30
14  2018-11-19 Bad Boys Rukola 21:30
14  2018-11-21 Koneser My Na Sianie 19:30
14  2018-11-21 Baza ZIP Gdynia 20:30
14  2018-11-23 Młody JR Pogórze Chłopcy z Ferajny 19:30
14  2018-11-23 KM PSP Gdynia FC Nankatsu 20:30
15  Chłopcy z Ferajny pauza ---
15  2018-11-26 My Na Sianie Nevada Gdynia 19:30
15  2018-11-26 Rukola Latarnik Choczewo 20:30
15  2018-11-26 Bad Boys Bracia 21:30
15  2018-11-28 Baza Młody JR Pogórze 19:30
15  2018-11-28 KM PSP Gdynia Corona 1999 20:30
15  2018-11-28 Maximus24 ZIP Gdynia 21:30
15  2018-11-30 FC Nankatsu Koneser 19:30

Kalendarium

19

09-2018

środa

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: SPS Limonka II - dmuchane.pl

g.20.30 III Liga: EPO - Invest Klima

g.19.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Rukola - ZIP Gdynia

g.15.30 III RUNDA PUCHARU POLSKI: Nadmorska Liga Szóstek - Polonia Gdańsk

20

09-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Orange Team Gdynia - PROMOTION 360*

g.19.00 II Liga: Bastion - Prawie Jak Piłkarze

g.20.00 II Liga: JNT - SPS Limonka

g.19.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - KP Grabówek

g.20.30 Ekstraklasa: FC Babilon United - Rol Ryż

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - JR Pogórze

g.21.00 II Liga: WS Stumet - SKM Gdynia

21

09-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - Dellner Components

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Alexander

g.21.00 III Liga: dmuchane.pl - AGSP

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Bad Boys

g.20.30 I Liga: Koneser - Latarnik Choczewo

g.21.30 I Liga: ZIP Gdynia - Bracia

25

09-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Sporting Orłowo - Prawie Jak Piłkarze

g.20.00 II Liga: WS Stumet - Śledzie

g.21.00 II. Liga: Bękarty - Ejsmond Club

g.19.30 Ekstraklasa: Rol Ryż - Salos Rumia

g.20.30 Ekstraklasa: Dziki West - KP Grabówek

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Classic Gdynia

g.18.30 III Liga: Iskra Gdynia - Arex Gdynia

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 675, wczoraj: 760
ogółem: 2 950 033

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6