Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najlepszy zawodnik Ligi

NAJLEPSZY ZAWODNIK LIGI:

 

 

LATARNIK CHOCZEWO - Mateusz Ciosek, Wiktor Piskorz, Damian Figurski, Artur Wiśniewski

BRACIA - 

BAZA - Tomasz Zielecki-2, Bartosz Woźniak

KM PSP GDYNIA - Gracjan Szutenberg-3, Patryk Adamowicz, Tomasz Lewańczyk-2, Łukasz Tuński 

KONESER - Jacek Burdyński, Adam Dziuba-2, Michał Molęda

MY NA SIANIE - Maciej Filip,Tomasz Raszke, Maksymilian Tuźnik

NEVADA GDYNIA - Rafał Malanowski, Damian Podkański-5, Allan Janocha, Mateusz Duliasz

FC NANKATSU - Tomasz Plichta, Marek Skowyrski, Artur Ryś

CHŁOPCY Z FERAJNY - Szymon Skrzypczak,Przemysław Laga-2, Mariusz Kwidzyński, Arkadiusz Damaszk, Arkadiusz Byczkowski

MŁODY JR POGÓRZE - Patryk Czaborowski, Faltyński, Julek Goyke

CORONA 1999 - 

MAXIMUS24 - Krzysztof Ziemak, Kamil Kiełb, Damian Talaśka, Oskar Zaremba

RUKOLA - Dariusz Popławski, Adrian Graczyk, Kamil Wilkopeć, Adam Grala

BAD BOYS - Tomasz Kapeluch-3 

ZIP GDYNIA - Damian Dopke, Mateusz Ciechanowski, Mateusz Dąbrowski, Daniel Piesik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - HG Solutions

g.20.00 III Liga: AGSP - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Alexander

g.18.30 III Liga: JIM-DRUK - Progress Team

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Maximus24

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

20

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Awaria

g.20.00 II Liga: Ejsmond Club - VGL Group

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - SPS Limonka

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Sporting Orłowo

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: PROMOTION-PL.COM - WS Stumet

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Śledzie - JNT

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Dziki West - DT City

21

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: Invest Klima - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: dmuchane.pl - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: Progress Team - SPS Limonka II

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Dellner Components - Classic

g.21.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.18.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Bracia

g.19.30 I Liga: Koneser - My Na Sianie

g.20.30 I Liga; Baza - ZIP Gdynia

22

11-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Bastion - JNT

g.19.00 II Liga: Bękarty - WS Stumet

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Śledzie

g.21.00 II Liga: Studio Prime JBG - PROMOTION 360*

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - FC Babilon United

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze - FC Chylonia

23

11-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Dellner Components - Arex Gdynia

g.20.00 III Liga: EPO - Iskra Gdynia

g.19.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Chłopcy z Ferajny

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - FC Nankatsu

g.21.30 Puchar NL6 1 runda: Rol Ryż - Salos Rumia

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: VGL Group - TRANS NAUTA

g.21.00 Puchar NL6 1 runda: Corona 1999 - JR Pogórze

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Koneser Gdynia - JIM DRUK

24

11-2018

sobota

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 318, wczoraj: 842
ogółem: 3 007 004

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6