We wtorek odbyło się losowanie III rundy Pucharu NL6. W losowaniu wzięło udział 25 zespołów (10 zwycięzców z II rundy, Saga Dinozaury - wolny los oraz 14 ekip z I Ligi). Poniżej wyniki losowania oraz terminy meczów. Dla formalności wideo z losowania zostanie na stronie zamieszczone jutro. W rozwinięciu wiadomości dodatkowo wszystkie wyniki od I rundy Pucharu NL6.
Pierwsze mecze III Rundy: 9/10/11 maja !!!
1. Starzy Vikingowie - Łuktel (9 maj - piątek g.21.30)
2. PROMOTION-PL.COM - JBG Gdynia (11 maj - niedziela g.21.30)
3. Turbinki.com.pl - Babilon United (9 maj - piątek g.21.00)
4. PAJPLU LTD TEAM - FC Chylonia (10 maj - sobota g.16.00)
5. Saga Dinozaury - Basta Hola Pass (11 maj - niedziela g.19.00)
6. LenMar - Santos (11 maj - niedziela g.20.30)
7. Bad Boys - Blokersi (11 maj - niedziela g.18.00)
8. FT Spartans Golden Fenix - Cobis-Rydlex.pl (9 maj - piątek g.20.30)
9. Spartakus - JJInstal&Auto-Tech (11 maj - niedziela g.17.00)
10. Galwa Radmor Team - IPA Gdynia (9 maj - piatek g.18.30)
11. Enerpol Gdynia - WS Stumet (11 maj - niedziela g.17.30)
12 FC Dębogórze Wybudowanie - Orlean Gdynia (11 maj - niedziela g.19.30)
wolny los: Sztywny Skład
I runda PUCHARU NL6
Pierwsze mecze: 29/30 marca:
1. wolny los - Galwa Radmor Team
2. Saga Dinozaury - Arus Lombard 7:1 (2:0)
SAGA – Robert Rynkowski-2, Andrzej Śmiałek-1, Paweł Stępkowski-1, Wojciech Lewandowski-2, Bogadan Butowski-1
ARUS – Kamil Siniecki-1
3. Basta Hola Pass - Łelo Łelo 6:4 (1:2)
BASTA – Michał Sobala-2, Maciej Wałdowski-1, Mateusz Miotke-2, Daniel Bach-1,
ŁELO – Krysztof Waszak-3, Krzysztof Kurek-1
4. Forfun - Masters 0:3wo.
5. Florida Gators - Dellner 5:1
FLORIDA -Krzysztof Górski -1,Piotr Jasiński-3,Artur Prabucki-1
DELLNER -Sebastian Filc -1
6. Ref-con Gdynia - Orlean Gdynia 4:3
REF-CON – Michał Krula-3, Michał Ostrowski-1
ORLEAN – Remigiusz Ćwikliński-2, Kamil Wawryniuk-1
7. Falanga - Niezmordowani 3:0 wo.
Rewanżowe mecze: 4/5/6 kwietnia:
Arus Lombard - Saga Dinozaury 3:3 - AWANS SAGA
ARUS -Kamil Papierowski-1,Adrian Mazurek-2
SAGA -Andrzej Śmiałek -1,Dawid Hańczuk-1,Dominik Hołda-1
Łelo Łelo - Basta Hola Pass 8:6 - AWANS BASTA HOLA PASS
ŁELO -Krzysztof Waszak-1,Krzysztof Kurek-3,Piotr Górak-1,Paweł Kałaska-3
BASTA -Michał Sobala -1,Łukasz Roman -3,Maciej Wałdowski-1,Piotr Ławicki-1
Masters - Forfun 4:3 AWANS MASTERS
MASTERS -Paweł Czarnecki-2,Marcin Kamiński-1,Nikodem Piesik-1
FORFUN -Michał Marchewicz-1,Szymon Augustjański-1,Maciej Nowak-1
Dellner - Florida Gators 2:6 AWANS FLORIDA
DELLNER -Michał Zdunek-1,Piotr Kozłowski-1
FLORIDA -Piotr Jasiński-1,Artur Prabucki-5
Orlean Gdynia - Ref-con Gdynia 6:4 AWANS ORLEAN GDYNIA
ORLEAN -Mateusz Czaja-1,Remigiusz Cwikliński-1,Patryk Kujawa-1,Mateusz Barański-3
REF -Łukasz Braksal-2,Michał Ostrowski-1,Michał Krula-2
Niezmordowani - Falanga 1:6 - AWANS FALANGA
NIEZMORDOWANI -Krzysztof Draga-1
FALANGA -Jarosław Smużyński-1,Tomasz Bączkowski-1,Tomasz Waleński-1,Jarosław Ekert-1,Marcin Kopytko-1,Wojtek Bagiński-1
II runda PUCHARU NL6
Rewanże:
Santos - Masters 4:4 - AWANS SANTOS
SANTOS –Adam Dziuba-4
MASTERS – Paweł Czarnecki-2, Sławomir Bartnicki-1,Krzysztof Damasot-1
Obłuże - WS Stumet 2:3 - AWANS WS STUMET
OBŁUŻE –Rafał Abroziak-1, Daniel Kolenda-1
WS –Maciej Orlikowski-3
Orlean Gdynia - Wilki Morskie 6:3 - AWANS ORLEAN GDYNIA
WILKI –Jarosław Trocki-2, Grzegorz Krason-1
ORLEAN – Kamil Wawryniuk-1, Adrian Romanowski-5
Falanga - Spartakus 4:8 - AWANS SPARTAKUS
FALANGA -Andrzej Olejniczak-1,Bartłomiej Kukulski-2,Sebastian Strugała-1
SPARTAKUS -Paweł Paczkowski-1,Artur Weisbrot-3,Dawid Janowicz-2,Robert Bruggemann-1
JBG Gdynia - Iskra Gdynia 8:0 - AWANS JBG GDYNIA
JBG –Damian Kruminis-Łozowski-1, Patryk Wychnowski-3, Oskar Mońka-2, Staszewski-2
PAJPLU LTD TEAM - Rock Shox 3:0wo - AWNAS PAJPLU LTD
AB Polszy - Basta Hola Pass 4:7 - AWANS BASTA HOLA PASS
AB -Maciej Bagiński-1,Sebastian Majda-1,Artur Fal-1,Tomasz Kołodziej-1
BASTA -Michał Sobala-1,Maciej Wałdowski-2,Mateusz Miotke-1,Daniel Bach-1,Piotr Łowicki-2
PROMOTION-PL.COM - Florida Gators 10:2 - AWANS PROMOTION-PL.COM
PROMOTION -Robert Wrosz-1,Adam Myszk-3,Paweł Stępień-2,Sebastian Bartkowski-1,Mirosław Meller-3
FLORIDA -Artur Prabucki-2
Galwa Radmor Team - Sześciopak 1:7 - AWANS GALWA RADMOR TEAM
GALWA -Michał Kutyłowski-1
SZEŚCIOPAK -Marcin Talaśka-2,Andrzej Kałdowski-3,Grzegorz Skwarek-1,Mateusz Ciosek-1
Sztywny Skład - Elfeko Gdynia 6:8 - AWANS SZTYWNY SKŁAD
SZTYWNY -Marcin Makander-2,Maciej Kornacki-1,Mateusz Dąbrowski-3
ELFEKO -Paweł Lachowicz-2,Łukasz Żmijewski-3,Tomasz Szukalski-3
II runda PUCHARU NL6: Pierwsze mecze:
Masters - Santos 0:3 wo
WS Stumet - Obłuże 2:1
WS -Tomasz Zysko-1,Maciej Orlikowski-1
OBŁUŻE -Daniel Kolenda-1
Wilki Morskie - Orlean Gdynia 7:4
WILKI -Dawid Gołąbiewski-3,Jarosław Trocki-1,Michał Miotk-1,Kamil Kułakowski-2
ORLEAN -Mateusz Barański-1,Patryk Kujawa-1,Dawid Rigga-1,Paweł Rotta-1
Spartakus - Falanga 4:4
SPARTAKUS - Dawid Janowicz, Robert Bruggemann-1, Andrzej Grochocki-2
FALANGA - Jarosław Smużyński-1, Sebastian Strugała-1, Tomasz Bączkowski-2
Iskra Gdynia - JBG Gdynia 4:3
ISKRA -Rafał Piotrowski-2,Mariusz Zieliński-1,Patryk Augustowski-1
JBG -Piotr Kotowski-1,Patryk Wychnowski-2
Rock Shox - PAJPLU LTD TEAM 2:2
ROCK - Szymon Bonk-1,Dominik Piask-1
PAJPLU -Paweł Potrykus-2
Basta Hola Pass - AB Polszy 3:5
BASTA -Damian Matecki-2,Maciej Wałdowski-1
AB -Marcin Kusyk-1,Maciej Bagiński-2,Artur Fal-2
Florida Gators - PROMOTION-PL.COM 2:10
FLORIDA -Piotr Jasiński-1,Artur Prabucki-1
PROMOTION -Arkadiusz Urbanik-1,Paweł Stępień-1,Krzysztof Płatek-3,Mirek Meller-3
Sześciopak - Galwa Radmor Team 0:7
RADMOR -Krzysztof Rzymek-1,Marcin Rosa -1,Leszek Wardacki-1,Michał Kutyłowski-4
Elfeko Gdynia - Sztywny Skład 7:9
ELFEKO -Piotr Rietz-1,Tymek Feil-2,Wiktor Sikora-3,Adam Przybyszewski-1
SZTYWNY -Marcin Makander-3,Maciej Kornacki-1,Mateusz Dąbrowski-4,Kryspin Kalski-1
WOLNY LOS: Saga Dinozaury
|
|
dzisiaj: 723, wczoraj: 111
ogółem: 4 918 220
statystyki szczegółowe