Remis beniaminków w Ekstraklasie

• autor: Ł.Krzemiński, 2014-09-19 11:36

Beniaminkowie w Ekstraklasie spotkali się w 4 kolejce i solidarnie podzielili się puntami. Na czele pozostaje JR Pogórze, który pewnie pokonał Skok Stefczyka. Piękne bramki w tym spotkaniu zdobywali Jacek Pieprzyk i Tomasz Stępień.

W II Lidze komplet punktów zainkasowały ekipy PROMOTION-PL.COM i Ref-con Gdynia. W III lidze trzy oczka dopisała do swojego konta drużyna Zmienników.

Kibice, którzy oglądali pierwszy mecz kadry NL6 w Pucharze Polski w czwartek mogli przeżyć małe deja vu. Wszystko przez wspomnienie bramki zdobytej w tamtym spotkaniu przez Witolda Chmielińskiego. W czwartkowy wieczór w identyczny sposób, a więc nożycami do bramki Skoku trafiali Jacek Pieprzyk i Tomasz Stępień. To własnie ta dwójka praktycznie rozprawiła się z rywalem i dzięki temu JR Pogórze to nadal lider Ekstraklasy z kompletem punktów.

W drugim meczu najwyższej klasy rozgrywkowej spotkały się drużyny beniaminków. FC Dębogórze Wybudowanie od początku objęło prowadzenie, ale nie potrafiło odskoczyć na więcej niż dwa gole. Spartansi gonili wynik i ostatecznie doprowadzili do remisu dzięki czemu pozostają niepokonanym zespołem w NL6. Trzy bramki dla FT zdobył Michał Janiak.

1. bz 4 12 4 0 0 39 - 14 +25
2. plus 4 9 3 0 1 21 - 10 +11
3. minus 3 7 2 1 0 15 - 11 +4
4. plus 3 6 2 0 1 34 - 13 +21
5. minus 4 6 2 0 2 22 - 24 -2
6. minus 2 4 1 1 0 12 - 8 +4
7. minus 4 4 1 1 2 15 - 19 -4
8. plus 3 1 0 1 2 6 - 21 -15
9. minus 3 0 0 0 3 11 - 27 -16
10. bz 4 0 0 0 4 11 - 39 -28

W II lidze po zaciętych meczach komplet punktów na swoim koncie mogły zapisać ekipy PROMOTION-PL.COM i Ref-con Gdynia. Obie drużyny notują udany start i w ligowej tabeli zajmują czołowe miejsca.

1. plus 4 9 3 0 1 15 - 13 +2
2. plus 4 9 3 0 1 23 - 16 +7
3. minus 3 9 3 0 0 18 - 8 +10
4. plus 4 8 2 2 0 15 - 11 +4
5. bz 2 6 2 0 0 12 - 5 +7
6. minus 2 6 2 0 0 11 - 6 +5
7. minus 3 6 2 0 1 11 - 11 0
8. plus 3 4 1 1 1 11 - 11 0
9. minus 3 4 1 1 1 20 - 11 +9
10. minus 3 4 1 1 1 12 - 12 0
11. minus 3 3 1 0 2 12 - 12 0
12. minus 3 3 1 0 2 11 - 14 -3
13. bz 3 1 0 1 2 7 - 14 -7
14. bz 4 0 0 0 4 10 - 19 -9
15. bz 3 0 0 0 3 7 - 18 -11
16. bz 3 0 0 0 3 7 - 21 -14

W III lidze zwyciężyli Zmiennicy, co pozwoliło im doskoczyć do prowadzącej trójki. Zmiennicy mają tylko trzy punkty straty do Enerpolu, Sagi i Uzurpatorów.

1. bz 4 12 4 0 0 35 - 8 +27
2. bz 4 12 4 0 0 35 - 8 +27
3. bz 4 12 4 0 0 25 - 12 +13
4. plus 4 9 3 0 1 23 - 7 +16
5. plus 4 9 3 0 1 22 - 18 +4
6. minus 4 7 2 1 1 21 - 17 +4
7. minus 4 6 2 0 2 20 - 13 +7
8. plus 4 6 2 0 2 23 - 21 +2
9. minus 3 6 2 0 1 15 - 8 +7
10. minus 4 6 2 0 2 24 - 18 +6
11. minus 4 3 1 0 3 11 - 21 -10
12. bz 4 3 1 0 3 12 - 24 -12
13. bz 3 1 0 1 2 9 - 25 -16
14. bz 4 0 0 0 4 9 - 32 -23
15. bz 4 0 0 0 4 8 - 34 -26
16. bz 4 0 0 0 4 9 - 35 -26