Już w najbliższy czwartek dowiem się kto będzie kolejnym rywalem Nadmorskiej Ligi Szóstek w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.
Trudnych rywali nie brakuje, ale pamiętajmy jak świetnie nasi zawodnicy zaprezentowali się w czterech poprzednich spotkaniach. Na naszej stronie znajduje się ankieta dotycząca oczekiwań co do rywala w V rundzie.
- Podchodzimy do samego losowania spokojnie. Z każdym przeciwnikiem podejmiemy walkę. Znamy swoje możliwości i stać nas na kolejną niespodziankę - mówią zgodnie zawodnicy NL6. - Będziemy robić wszystko, aby zwyciężyć i na wiosnę ugościć na naszym obiekcie przedstawiciela III Ligi.
Runda I | ||||
Gryf Goręczyno - KS Mściszewice | 1:4 | 20.08.2014 | 18:00 | |
LZS Więckowy - Szpak Skórcz | 7:0 | 20.08.2014 | 18:00 | |
Norda Karwia - Sztorm Mosty | 3:1 | 20.08.2014 | 17.00 | |
Joker Karlikowo Krokowa - Celtic Reda | 0:3v | 20.08.2014 | 18:00 | |
Barka Łebno - Zatoka 95 Puck | 8:1 | 20.08.2014 | 18:00 | |
Arka Prusewo - Klif Chłapowo | 5:1 | 20.08.2014 | 18:00 | |
GKS Linia - Konsal Sławoszyno | 4:0 | 20.08.2014 | 18:00 | |
GLKS Różyny - Ogniwo Borkowo | 0:2 | 20.08.2014 | 18:00 | |
Nadmorska Liga Szóstek - Traugutt Pruszcz Gdański | 13:0 | 20.08.2014 | 18:00 | |
Bałtyk Gdynia SKS - Oldstar Morena Gdańsk | 33:0 | 20.08.2014 | 17:00 | |
Rozstaje Gdańsk - Centrum II Pelplin | 3V:0 | 20.08.2014 | 18:00 | |
Gdański Klub Sportowy Morena Gdańsk - Orzeł Jasień | 6:2 | 20.08.2014 | 17:00 | |
Arka Gdynia SI - Gdyńska AP Dąbrowa | 6:7 | 20.08.2014 | 18:00 | |
Polonia Gdańsk - Karlikowo Sopot | 2:3 | 20.08.2014 | 17:30 | |
Marynarka Wojenna RP - GTS Rokietnica | 8:4 | 20.08.2014 | 20:00 | |
Unia 1922 Tczew - KS Kielich Gdańsk | 9:1 | 20.08.2014 | 18:00 |
Mecz | Wynik | Data | Godz. | |
Runda II | ||||
Unia 1922 Tczew - Sokół Zblewo | 5:2 | 03.09.2014 | 17:00 | |
LZS Więckowy - MKP Szlachta | 1:3 | 03.09.2014 | 17:00 | |
Arka Prusewo - Barka Łebno | 0:1 | 03.09.2014 | 17:30 | |
Celtic Reda - Kaszuby Połchowo | 3:0 | 03.09.2014 | 18:00 | |
GKS Linia - Norda Karwia | 1:3 | 03.09.2014 | 18:00 | |
Gdyńska AP Dąbrowa - Start Mrzezino | 3:4 | 03.09.2014 | 19:30 | |
LZS Bojano - Eko-Prod Szemud | 3:2 | 04.09.2014 | 19:30 | |
Orzeł Straszyn - KS Sulmin | 4:5 | 03.09.2014 | 18:00 | |
Wisła Długie Pole - KP Gdynia | 4:1 | 03.09.2014 | 17:45 | |
Bałtyk Gdynia SKS - KS Mściszewice | 0:4 | 04.09.2014 | 19:00 | |
Ogniwo Borkowo - Karlikowo Sopot | 4:0 | 03.09.2014 | 18:00 | |
Gwiazda Karsin - KS Skorzewo | 5:1 | 03.09.2014 | 17:30 | |
Rozstaje Gdańsk - Klub Sportowy Korona Cedry Małe | 0:4 | 03.09.2014 | 17:30 | |
Jantar Pawłowo - Osiczanka Osice | 3:0 | 03.09.2014 | 17:00 | |
Gdański Klub Sportowy Morena Gdańsk - Sopocki Potok Kamionka | 3:4 | 03.09.2014 | 17:00 | |
Marynarka Wojenna RP - Nadmorska Liga Szóstek | 2:7 | 02.09.2014 | 20:00 | |
GKS Kolbudy - Gedania 1922 Gdańsk | 0:1 | 03.09.2014 | 17:00 | |
Wolny los - EX Siedlce | : |
Mecz | Wynik | Data | Godz. | |
Runda III | ||||
Ogniwo Borkowo - Czarni Pruszcz Gdański | 0:3 | 24.09.2014 | 17:00 | |
KS Portowiec Gdańsk - Orzeł Trąbki Wielkie | 3:1 | 24.09.2014 | 17.00 | |
Wisła Długie Pole - GKS Kowale | 2:15 | 24.09.2014 | 17:00 | |
Gwiazda Karsin - Piaski Wąglikowice | 2:3 | 23.09.2014 | 16:30 | |
Sopocki Potok Kamionka - Olimpia Osowa | 2:4 | 24.09.2014 | 17:00 | |
Nadmorska Liga Szóstek - EX Siedlce | 6:1 | 24.09.2014 | 16:30 | |
Klub Sportowy Korona Cedry Małe - Gedania 1922 Gdańsk | 1:0 | 24.09.2014 | 16:30 | |
Celtic Reda - Sztorm Mosty | 3:1 | 24.09.2014 | 17:30 | |
Barka Łebno - MKS Orlęta Reda | 1:7 | 24.09.2014 | 16:30 | |
LZS Bojano - Stolem Gniewino | 2:3 | 24.09.2014 | 16:00 | |
Start Mrzezino - Błyskawica Reda Rekowo | 5:2 | 24.09.2014 | 16:30 | |
Norda Karwia - MKS Orkan Rumia | 1:9 | 24.09.2014 | 16:00 | |
Unia 1922 Tczew - Stowarzyszenie Piłkarskie Gryf 2009 Tczew | 1:2 | 24.09.2014 | 16:30 | |
GSS Pszczółki - Orzeł Subkowy | 6:3 | 24.09.2014 | 17:00 | |
Kornowscy Szarża Krojanty - Chojniczanka 1930 Chojnice | 3:1 | 24.09.2014 | 16:00 | |
Jantar Pawłowo - Borowiak Czersk | 2:1 | 24.09.2014 | 16:00 | |
Radunia Stężyca - Kamienica Królewska | 1:2 | 23.09.2014 | 17:00 | |
KS Mściszewice - KS Sulmin | 9:0 | 24.09.2014 | 17.00 | |
GKS Sierakowice - Wietcisa Skarszewy | 6:0 | 30.09.2014 | 16:00 | |
Gedania Gdańsk (A klasa) - Wisła Steblewo | 10:0 | 24.09.2014 | 17:00 | |
MKP Szlachta - Wolny los | : | 24.09.2014 |
Mecz | Wynik | Data | Godz. | |
Runda IV | ||||
Kamienica Królewska - Amator Kiełpino | 3:2 | 15.10.2014 | 16:00 | |
Gedania Gdańsk (A klasa) - GKS Kowale | 1:2 | 15.10.2014 | 15:30 | |
Jantar Pawłowo - GKS Kolbudy | 0:4 | 15.10.2014 | 16:00 | |
Olimpia Osowa - KP Starogard Gdański | 1:2 | 15.10.2014 | 18:30 | |
GOSiRT Wikęd Luzino - TKKF Jaguar Gdańsk | 1:2 | 15.10.2014 | 16:00 | |
Start Mrzezino - Polonia Gdańsk | : | 15.10.2014 | odwołany | |
GKS Sierakowice - Kornowscy Szarża Krojanty | 1:3 | 15.10.2014 | 16:00 | |
MKS Orlęta Reda - Centrum II Pelplin | 3:2 | 15.10.2014 | 16:00 | |
Czarni Pruszcz Gdański - MKS Władysławowo | 2:4 | 15.10.2014 | 19:30 | |
MKS Orkan Rumia - Piaski Wąglikowice | : | 15.10.2014 | odwołany | |
KS Mściszewice - Celtic Reda | 4:3 | 15.10.2014 | 16:00 | |
Klub Sportowy Korona Cedry Małe - Wierzyca Pelplin | 2:5 | 15.10.2014 | 15:30 | |
Nadmorska Liga Szóstek - Stolem Gniewino | 3:2 | 15.10.2014 | 15:30 | |
Potok Pszczółki - KS Portowiec Gdańsk | 1:2 | 15.10.2014 | 16:00 | |
MKP Szlachta - Stowarzyszenie Piłkarskie Gryf 2009 Tczew | 2:5 | 15.10.2014 | 16:00 |
|
|
dzisiaj: 3886, wczoraj: 730
ogółem: 4 922 113
statystyki szczegółowe