W piątkowy wieczór mogliśmy zaobserwować cały przekrój lig NL6 od Ekstraklasy do III ligi. Wyniki meczów miały znaczący wpływ na zmiany w ligowych tabelach.
Sporo wyjaśniło się po remisie Ejsmond Club z FT Spartans Golden Fenix. Ejsmond jest już pewny gry w grupie mistrzowskiej, natomiast beniaminek FC Dębogórze Wybudowanie musi liczyć, że Classic w dwóch meczach nie zdobędzie nawet punktu.
W I Lidze liderem został FC Grabówek Dąbrowa, a w II Lidze na pierwsze miejsce wróciło AB Polszy. W tej samej lidze powoli do czołówki dołącza Sztywny Skład.
W III Lidze na pozycję wicelidera wrócili Uzurpatorzy po pokonaniu 6:3 ForFun. W rozwinięciu wiadomości wyniki wczorajszych meczów oraz aktualne tabele wszystkich lig.
1. | | | 8 | 21 | 7 | 0 | 1 | 68 - 34 | +34 |
2. | | | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 47 - 44 | +3 |
3. | | | 6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 35 - 37 | -2 |
4. | | | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 43 - 30 | +13 |
5. | | | 8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 38 - 41 | -3 |
6. | | | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 30 - 24 | +6 |
7. | | | 8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 44 - 51 | -7 |
8. | | | 7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 19 - 36 | -17 |
9. | | | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 33 - 60 | -27 |
1. | | | 9 | 24 | 8 | 0 | 1 | 71 - 32 | +39 |
2. | | | 9 | 22 | 7 | 1 | 1 | 70 - 40 | +30 |
3. | | | 9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 49 - 35 | +14 |
4. | | | 7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 57 - 29 | +28 |
5. | | | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 47 - 27 | +20 |
6. | | | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 32 - 41 | -9 |
7. | | | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 40 - 29 | +11 |
8. | | | 9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 36 - 38 | -2 |
9. | | | 7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 48 - 45 | +3 |
10. | | | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 23 - 40 | -17 |
11. | | | 9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 32 - 59 | -27 |
12. | | | 8 | 5 | 1 | 2 | 5 | 31 - 60 | -29 |
13. | | | 7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 25 - 48 | -23 |
14. | | | 9 | 4 | 1 | 1 | 7 | 36 - 74 | -38 |
1. | | | 7 | 21 | 7 | 0 | 0 | 36 - 13 | +23 |
2. | | | 9 | 21 | 7 | 0 | 2 | 53 - 42 | +11 |
3. | | | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 52 - 26 | +26 |
4. | | | 9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 54 - 29 | +25 |
5. | | | 8 | 18 | 5 | 3 | 0 | 41 - 22 | +19 |
6. | | | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 49 - 27 | +22 |
7. | | | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 37 - 25 | +12 |
8. | | | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 26 - 33 | -7 |
9. | | | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 36 - 27 | +9 |
10. | | | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 33 - 40 | -7 |
11. | | | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 41 - 42 | -1 |
12. | | | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 31 - 48 | -17 |
13. | | | 9 | 4 | 1 | 1 | 7 | 30 - 59 | -29 |
14. | | | 7 | 3 | 1 | 0 | 6 | 18 - 32 | -14 |
15. | | | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 21 - 54 | -33 |
16. | | | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 16 - 55 | -39 |
1. | | | 9 | 27 | 9 | 0 | 0 | 91 - 21 | +70 |
2. | | | 9 | 24 | 8 | 0 | 1 | 57 - 32 | +25 |
3. | | | 9 | 21 | 7 | 0 | 2 | 52 - 18 | +34 |
4. | | | 9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 51 - 38 | +13 |
5. | | | 9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 54 - 27 | +27 |
6. | | | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 36 - 27 | +9 |
7. | | | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 61 - 29 | +32 |
8. | | | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 45 - 47 | -2 |
9. | | | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 37 - 49 | -12 |
10. | | | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 43 - 47 | -4 |
11. | | | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 33 - 51 | -18 |
12. | | | 9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 25 - 55 | -30 |
13. | | | 9 | 6 | 2 | 0 | 7 | 37 - 63 | -26 |
14. | | | 9 | 4 | 1 | 1 | 7 | 29 - 75 | -46 |
15. | | | 8 | 3 | 1 | 0 | 7 | 23 - 56 | -33 |
16. | | | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 16 - 55 | -39 |
Wyniki 24 październik:
WILKI MORSKIE -AB POLSZY 3-7
WILKI -Artur Gajkowski-1,Dawid Gołąbiewski-1,Tomasz Kendziora-1
AB -Tomek Kołodziejczyk-2,Mateusz Gebski-2,Marek Grzesiuk-3
zawodnik meczu -Marek Grzesiuk (AB Polszy)
SZTYWNY SKŁAD -AMATORZY 6-2
SZTYWNY -Marcin Makander-2,Przemek Cwikliński-1,Karol Dłuski-1,Szpak-1,Pyzik-1
AMATORZY -Andrzej Kosiorek
zawodnik meczu -Marcin Makander (Sztywny Skład)
UZUPATORZY -FORFUN 6-3
UZUPATORZY -Marek Berus-1,Patryk Wszeborowski-2,Kamil Jurewicz-1,Grzegorz Krygier-2
FORFUN -Wojciech Szreder-1,Bartek Niesiołowski-2
zawodnik meczu-Patryk Wszeborowski (Uzurpatorzy)
STARZY VIKINGOWIE -FALANGA 2-7
STARZY -Józef Poręba-1,Sebastian Olszewski-1
FALANGA -Sebastian Strugała-4,Jarosław Ekert-1,Chrystian Czerwiński-2
zawodnik meczu -Sebastian Strugała (Falanga)
FT SPARTANS GOLDEN FENIX -EJSMOND CLUB 6-6
FT SPARTANS -Krzysztof Horzela-2,Wojciech Wiśniowski-1,Jakub Izdebski-1,Karol Szumatulski-1,Patryk Tomczak-1
EJSMOND -Maciej Faltyński-4,Krystian Żołnierewicz-1,Jakub Frydrych-1
zawodnik meczu -Maciej Faltyński (Ejsmond Club)
FC GRABÓWEK DĄBROWA -SPARTAKUS 17-1
FC GRABÓWEK -Adam Dmochowski-9,Rafał Krauze-3,Łukasz Żmijewski-1,Łukasz Rentfleisz-1,Radosław Roeske-2,Mariusz Bieszke-1
SPARTAKUS -Oskar Kępczyński
zawodnik meczu -Adam Dmochowski (FC Grabówek Dąbrowa)