Hit II Ligi dla DT City. Drugie zwycięstwo Mistrza NL6

• autor: P.Pek, 2015-09-02 10:14

W hicie drugiej ligi DT City okazało się lepsze pokonując Ejsmond 6:2. W niezwykle emocjonującym meczu Ekstraklasy beniaminek KP Grabówek był bardzo bliski sprawienia niespodzianki. Ostatecznie to jednak Mistrz NL6 Classic okazał się lepszy o jedną bramkę.

Spotkanie to zgromadziło liczną publiczność, która liczyła na bardzo dobry i szybki mecz. Z pewnością wszyscy obecni nie mogą narzekać na brak emocji. Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie, obie drużyny były zmotywowane i walczyły o każdy centymetr boiska, a całe 50 minut toczyło się w rytmie akcja za akcje. Skuteczniej zagrało jednak DT City i to zespół pod przywództwem Dominika Klechy ostatecznie zwyciężył 6:2.

Z dobrej strony zaprezentował się Team. W swoim debiucie o ligowe punkty przyszło im walczyć z My Na Sianie. Do połowy, po lekkiej przewadze Teamowców, utrzymywała się ich wygrana 3:2. MNS jednak (podobnie jak w poprzedniej kolejce) rozkręcili się po zmianie stron i strzelając 6 bramek zdobyli swój drugi komplet punktów.

Podobnie jak MNS, losy meczu w drugiej połowie odwróciła drużyna orłowskiego Sportingu. Po słabszej pierwszej połowie i niewykorzystanym rzucie karnym sprawy w swoje ręce wzięli Radosław Gzela oraz Franciszek Sierszyński, którzy swoimi bramkami doprowadzili do zwycięstwa nad PROMOTION-PL.COM 5:3.

W ekstraklasie swój pierwszy mecz w sezonie rozegrała ekipa Cobisu. Mecz z FC Chylonia był bardzo wyrównany, lecz zawodnicy z Chyloni byli bardzo nieskuteczni. Zdecydowaną większość swoich sytuacji natomiast wykorzystał Cobis, co zdecydowało o wygranej 4:6.

W drugim spotkaniu ekstraklasy Classic podejmował KP Grabówek. Po zaciętej rywalizacji i pierwszej połowie wygrywała ekipa z Grabówka. Jednak po zamianie stron Classic był w stanie się podnieść i przychylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść

Swój mecz wygrał również LenMar JBG. W spotkaniu pełnym walki pokonali minimalnie beniaminka - JG Team 4:3.

Ostatnie zawody wtorkowego wieczoru należały jednak do prezentującego wysoką formę Babilonu United. Po komplecie punktów w sparingach i pewnej wygranej z AB Polszy przyszedł czas na Santos. Spotkanie zakończyło się wynikiem 13:6, choć do przerwy Babilon wygrywał tylko jedną bramką (3:2)! W drugiej połowie padło 14 bramek, w tym aż 10 dla żółto-zielono-czerwonych i to zespół pod kierownictwem Marka Cecota dopisać mógł kolejne 3 oczka w ligowej tabeli.