Aktualności

Remisy lub mecze na styku na początek tygodnia

• autor: Ł. Krzemiński, 2015-10-13 06:35

Niezwykle wyrównane mecze rozegrano w poniedziałkowy wieczór w Nadmorskiej Lidze 6. Dwa spotkania zakończyły się remisami, a w dwóch innych zwycięzcy zdołali strzelić tylko jedną bramkę więcej od przeciwnika.

W meczach, które kończą się remisem często zadowolona nie może być żadna drużyna. Tak było w poniedziałkowy wieczór, gdy na przeciw siebie stanęły FC Dębogórze Wybudowanie i JJInstal. Teoretycznie z remisu bardziej mogą się cieszyć zawodnicy JJInstal, gdyż młodzież przegrywała już 0:4, ale potrafiła wrócić do gry. Jednak po ostatnim gwizdku sędziego także w szeregach JJInstal pojawiło się rozgoryczenie remisem. Jeszcze bardziej niezadowoleni mogą być zawodnicy Dębogórza, którzy praktycznie mogli czuć się już zwycięzcami. Jak zwykle skuteczny był Tomasz Lewańczyk, którego wspierał chociażby dobrze grający Marcin Nowak. To było jednak za mało na ambitnie grających zawodników JJInstal, którzy chcieli jak najszybciej o wysokiej porażce z Enerpolem Gdynia. Jeszcze do przerwy JJInstal odrobił dwie bramki, a po zmianie stron miał nawet szansę na komplet punktów i stąd zdenerwowanie po końcowym gwizdku arbitra.

Także remisem zakończyło się III-ligowe spotkanie Brammar Działki Leśne z Premium Parkiet.com.pl. Obie drużyny w ostatnich minutach walczyły o komplet punktów. Były sytuacje sam na sam, słupki i poprzeczki, ale to przy bramkarzach było szczęście.

Po powrocie z morskiego rejsu komplet punktów zainkasowali zawodnicy Rock Shox, którzy okazali się minimalnie lepsi od nieźle spisujących się jesienią zawodników Bazy. Bardzo dobrą partię rozegrał Michał Świerczyński, który trzy razy wpisał się na listę strzelców.