Pierwsza wygrana Hashi Sushi w Pucharze Zimowym!

• autor: P.Pek, 2016-01-31 19:55

Swoje pierwsze zawody pod balonem wygrała ekipa Hashi Sushi, która pod przewodnictwem Adama Soszyńskiego wygrała z Ultramaryna 7:2! Emocjonujące spotkanie rozegrały również Turbinki z Black Teamem, gdzie walka trwała do ostatniej minuty meczu. Nieudany początek FC Milano.

Nieudaną inauguracje przygody w Zimowym Pucharze zaliczyła nowa ekipa FC Milano. Bardzo młody zespół na pierwsze przetarcie trafił na doświadczona Jogę Bonito, która udzieliła solidnej lekcji sporo młodszym zawodnikom FC Milano. Należą im się jednak słowa uznania, ponieważ nie tracili oni zaangażowania do ostatniej minuty meczu.

O sporym pechu może mówić ekipa FT Spartans Golden Fenix. Po piątkowym walkowerze ze Sztywnym Składem drużyna Marcina Formelli tym razem musiała rozegrać mecz z bardzo ubogim składem Babilonu United. Ledwo co zebrana piątka nie miała nic do powiedzenia w spotkaniu z reprezentantem Ekstraklasy i uległa 12:3.

Wzmocniony Sztywny Skład zaprezentował się z bardzo dobrej strony i pewnie pokonał WS Stumet. Zaznaczyć jednak trzeba, że wynik nie odzwierciedla wydarzeń boiskowych, "bordowi" rozgrywali bardzo dobre spotkanie. Sztywny Skład był po prostu lepszy.

Bez wątpienia najciekawszym niedzielnym meczem były zawody pomiędzy Black Teamem, a Turbinkami.com.pl. Było to spotkanie wyrównane, wręcz "na styku", w którym o jedną bramkę okazała się ekipa Czarneckiego. Turbinki były w tym meczu bardzo nieskuteczne, a duża w tym zasługa dobrze dysponowanego tego dnia bramkarza Black Teamu. Warto zaznaczyć, że sprytnym uderzeniem z własnego pola karnego zdobył piękną bramkę dla swojej drużyny!

Wyniki Puchar Zimowy - 31.01.2016 (niedziela):

JOGA BONITO - FC MILANO 21:1 (13:1)
JOGA - 5-Krzysztof Komorowski, 4-Michał Freiberg, 3-Marek Lewandowski, Marcin Radzewicz, 2-Patryk Kamola, Robert Koch, 1-Przemysław Kuss
FC - 1-Jakub Szweda
Zawodnik Meczu: Krzysztof Komorowski (Joga Bonito)

FC BABILON UNITED - FT SPARTANS GOLDEN FENIX 3:12 (1:6)
FC - 2-Kamil Wiłkopeć, 1-Grzegorz Marzejon
FT - 3-Patryk Tomczak, 2-Dawid Choiński, Paweł Rypel, Paweł Nowocień, Wojciech Wiśniowski, 1-Jakub Bartlewski
Zawodnik Meczu: Paweł Nowocień (FT Spartans Golden Fenix)

ULTRAMARYNA - HASHI SUSHI 2:7 (2:4)
ULTRAMARYNA - 2-Maciej Draber
HASHI - 3-Adam Soszyński, 2-Daniel Kochański, 1-Mateusz Ciosek