Zabójcza końcówka Sympatico - zwycięstwa KP, Spartans i...

• autor: Ł.Krzemiński, 2016-02-08 07:58
Zabójcza końcówka Sympatico - zwycięstwa KP, Spartans i Babilon

Od 2:0, przez 2:3 do 4:3 - emocji w meczu JR Pogórze Sympatico z FC Vogen nie brakowało. Ostatecznie zwyciężyli żółto-czarni potwierdzając, że pod balonem czują się bardzo dobrze. Swoje mecze w niedzielne popołudnie wygrały także FT Spartans, KP Grabówek i FC Babilon United.

Po pierwszej połowie JR Pogórze Sympatico prowadziło z Vogenem 2:0 i wydawało się, że będzie kontrolować wydarzenia na boisku. Jednak ambitny zespół Vogenu szybko odpowiedział dwoma trafieniami i co więcej wyszedł na prowadzenie. Jednak JR ma w sowich szeregach świetnie spisującego się pod balonem Mariusza Motyla. Jego koledzy doprowadzili do wyrównania a snajper JR przypieczętował zwycięstwo bramkom w samej końcówce.

W kolejnym meczu na kilka ciepłych słów zasługuje młody zespół FC Milano, który przeciwstawił się trzeciej sile Ekstraklasy a więc FT Spartans Golden Fenix.  Oczywiście w końcowym rozrachunku trzy punkty przypadły Spartansom, ale młodzież zbiera doświadczenie, które na pewno zaowocuje w kolejnych meczach.

Długo męczył się  FC Babilon United, który nie mógł przebić się przez obronę WS Stumet i dobrze broniącego Dawida Smarzyńskiego. Beniaminek Ekstraklasy nie grzeszył także skutecznością, przez co Stumet długo mógł liczyć na dobry wynik. Zmęczenie z biegiem czasu dawało jednak znać o sobie i Babilon osiągał co raz większą przewagę. Ta dała kolejne bramki i ostateczne zwycięstwo 7:2.

Na koniec trzy punkty zaliczył KP Grabówek, który spisuje się bardzo dobrze, a dodatkowo doskonale wprowadza do gry nowego zawodnika, którym jest Paweł Cioch. Młody piłkarz dobrze współpracuje z Krzysztofek Klukowskim i Pawłem Kołeczkiem co doskonale wróży na zbliżający się nowy sezon NL6.

Wyniki - 7 lutego - niedziela:

FT SPARTANS GOLDEN FENIX - FC MILANO 10:4 (4:0)
SPARTANS -
Daniel Lisowski-1, Michał Janiak-1, Krzysztof Horzela-1, Paweł Rypel-4, Karol Szumotalski-1, Patryk Tomczak-1, Wojciech Wiśniowski-1
MILANO - Tomasz Tajk-2, Jakub Szweda-1
Zawodnik Meczu: Paweł Rypel (FT Spartans Golden Fenix)

JR POGÓRZE SYMPATICO - FC VOGEN 4:3 (2:0)
JR
- Mariusz Motyl-2, Daniel Piatkowski-1, Michał Frankowski-1
FC VOGEN - Tomasz Czaplicki-2, Bartosz Wójcik-1
Zawodnik Meczu: Daniel Piatkowski (JR Pogórze Sympatico)

FC BABILON UNITED - WS STUMET 7:2 (1:2)