Portal www.mlodagdynia.pl wspiera NL6!

• autor: Ł.Krzemiński, 2016-08-28 08:27

Uważni obserwatorzy już wiedzą, że od początku sezonu informacje z boisk NL6 pojawiają się także na portalu www.mlodagdynia.pl . Serdecznie zachęcamy do zaglądania na tę witrynę, gdzie oczywiście znajdziecie jeszcze więcej ciekawych informacji z regionu!

Tak dziennikarze portalu www.mlodagdynia.pl piszą o swojej pasji:

" Młoda Gdynia to nie tylko portal informacyjny. To również grupa młodych ludzi, dla których działanie na rzecz swojego rozwoju, środowiska i całej Gdyni to wyzwanie.

Inicjatywa wyrosła podczas kampanii „Gdynia – miastem 25 lecia Wolności”. Okazała się strzałem w dziesiątkę!

Tak powstał projekt „Młoda Gdynia – aktywna przestrzeń, odpowiedzialni mieszkańcy”.

Zapraszamy do nas tych wszystkich (niekoniecznie uczniów), którzy chcieliby skorzystać z doświadczenia trenerów; nauczyć się wielu nowych umiejętności; poznać innych aktywnych i przede wszystkim kreować wizerunek naszej Gdyni przez portal MlodaGdynia.pl

Wystarczy do nas napisać: kontakt@mlodagdynia.pl

lub na naszym profilu na FB: https://www.facebook.com/mlodagdyniapl

albo zadzwonić: 515 712 642

Czekamy na Was! Razem możemy naprawdę zrobić wiele!!!

Projekt powstał przy wsparciu Miasta Gdyni.

Po trzech miesiącach działania portalu Młoda Gdynia to już pokaźna ekipa. Wywodzimy się z różnych szkół i środowisk. Młodą Gdynię tworzymy po to, by rozwijać się, zmieniać rzeczywistość wokół siebie, pomagać innym i po prostu wspólnie spędzać czas, bawić się naszą młodością – chodzić na koncerty, wystawy, przedstawienia, mecze, turnieje i wydarzenia miejskie.

Mamy również potrzebę kształtowania w sobie odpowiedzialności za nas samych, za nasze środowiska i za Gdynię. Szkolimy się, organizujemy debaty, prowadzimy badania i konsultacje społeczne, a także jasno określamy nasze potrzeby.

Chcemy być głosem młodego pokolenia gdynian – dlatego właśnie zapraszamy do współpracy Ciebie!

Nasz portal to miejsce, w którym wyrażamy to, co myślimy, co czujemy i głośno mówimy o tym, co nas boli. Jest to również miejsce, w którym chwalimy się naszymi sukcesami i prezentujemy tych, którzy wybijając się ponad przeciętność zmieniają siebie i kształtują wizerunek naszego miasta."

Bo Gdynia jest dla nas najważniejsza!

Jesteśmy z Gdyni! Jesteśmy dla Gdyni! Jesteśmy Gdynią!!!