To już oficjalnie! Zorganizujemy Mistrzostwa Polski 2017!

• autor: Ł.Krzemiński, 2017-01-28 09:58

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dopięliśmy wszystkie szczegóły, aby to Gdynia i Nadmorska Liga 6 była gospodarzem Mistrzostw Polski w 2017 roku! Oficjalnie tę informacje przekażemy Wam podczas piątkowego zakończenia sezonu NL6!

Mistrzostwa Polski lig sześcioosobowych odbywają się pod patronatem Interligi, która zrzesza najlepsze ligi z całego kraju. Będą to już VI Mistrzostwa Polski! Wcześniej turnieje odbywały się we Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie, Kobylnicy pod Poznaniem i Warszawie. Teraz czas, aby najlepsze ekipy zjechały nad morze!

Więcej szczegółów dotyczących MP przekażemy na zakończeniu sezonu w piątek 16 grudnia w Winners Sports Bar. Obszerna informacja pojawi się także na naszej stronie internetowej. Dziś oficjalny komunikat ze strony Interligi.pl.

Gdynia gospodarzem Mistrzostw w 2017 roku

" Znamy już miasto, w którym odbędzie się szósty turniej Mistrzostw Polski Interligi. W 2017 roku najlepsze amatorskie drużyny ugości Gdynia, a gospodarzem będzie Nadmorska Liga 6.

Szósta edycja turnieju mistrzowskiego odbędzie się najprawdopodobniej w ostatni weekend czerwca. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zmagania odbywać się będą na przestrzeni dwóch dni - w sobotę i niedzielę (czyli 24 i 25 czerwca).

Gospodarzem VI Mistrzostw Polski będzie Nadmorska Liga Szóstek, której rozgrywki toczą się na obiekcie przy ul. Zamenhofa 17. Do dyspozycji uczestników turnieju będą dwa boiska typu orlik, na których odbywać się będą spotkania, a także duże boisko z trawą naturalną udostępnione drużynom na rozgrzewkę. Oprócz boisk na obiekcie znajduje się budynek z pełnym zapleczem sanitarnym, pub sportowy oraz hostel.

Gdynia jest kolejnym miastem, które będzie gościć najlepsze amatorskie drużyny w kraju. Przypomnijmy, że pierwszy turniej odbył się we Wrocławiu, a potem gospodarzami były jeszcze Szczecin, Kraków, Kleszczewo oraz Warszawa. "

Ostatnia edycja: środa, 14 grudnia 2016 23:37