Mar Pack wciąż bez przełamania

• autor: P.Pek, 2017-03-13 15:40

Pomimo dobrej gry trzecia porażka Mar Packu stała się faktem. Dziwi ten fakt, bowiem niebiescy grają naprawdę przyjemną piłkę! Wygrywają za to Matematyczne i zasiadają na fotelu lidera! Drink wygrywa w szlagierze III Ligi!

Na początek tygodnia mecz na szczycie III Ligi: Bayer Team - Drink Team. Dlaczego na szczycie, skoro dopiero początek rozgrywek? Przede wszystkim obie ekipy w sposób imponujący zainaugurowały rozgrywki. Ponadto Bayer podziałał efektywnie na rynku transferowym podczas przerwy między sezonami, a Drink  już w zeszłym sezonie pokazał na co go stać. Nie ulega wątpliwości, że obydwie ekipy będą liczącymi się ekipami w III Lidze.

Ciężko było określić faworyta tych zawodów, choć po pierwszych ciosach wyprowadzonych przez Bayer, to ekipa Łukasza Raclafa wydawała się bliżej zwycięstwa. Upór i konsekwentna gra Drink Teamu przewodzona przez Piotra Zabłotnego opłaciła się! "Milki" spokojnie nadrabiały straty, by w końcu wyjść na prowadzenie i zdobyć bardzo ważny komplet punktów!

Mecz wygrywa ten, kto ma więcej goli, których my nie strzelamy. Bramka przeciwników była jakby zamurowana, choć i my mieliśmy problem, by trafić w srebrny prostokąt. - komentował kierownik Nevady, Krzysztof Duliasz. Jego zespół zremisował z Moczymordami, tylko i ale! Nevada grała dobrze, ale bramkę zdobyły Moczymordy. Dopiero na 7 minut przed końcem Nevada strzeliła 2 bramki i wyszła na prowadzenie i wydawało się, że pomimo kłopotów z celownikiem zdobędzie 3 punkty! Moczymordy wywalczyły jednak rzut karny, który na bramkę dającą punkt zamienił Marcin Młynarski!

Coś złego dzieje się z FC Falą. Biało-czerwoni nie przypominają prawie w ogóle ekipy sprzed sezonu. Wręcz odwrotnie sprawa ma się z Sealand Team! Drugi komplet punktów zdecydowanie nie jest przypadkiem, a biało-niebiescy imponują stylem w jaki je zdobywają!

Co słychać w I Lidze? Na ligowe punkty poczeka jeszcze Mar-Pack. Ekipa Kamila Dziełyńskiego gra fajną piłkę, przyjemnie się ich ogląda, jednak... czegoś brakuje. Tym razem zaporą nie do przejścia dla niebieskich okazał się Koneser Gdynia. Konsekwentna gra pomarańczowych w obronie jak i w ataku pozwoliła na strzelenie 2 bramek więcej i pokonania rywali!

Świetnie w tym sezonie wyglądają Matematyczne Szanse! Drużyna Adama Blocha po dwóch pierwszych "gładkich" wygranych z Koneserem i Santosem mieli nieco trudniejsze zadanie - Latarnik Choczewo. Latarnik grał nieco statycznie, Matematyczne dużo biegały, jednak gra toczyła się raczej w środku pola. Ostatecznie o jedną bramkę więcej zdobyły Matematyczne, które zdobyły trzeci komplet punktów i co najmniej do środy zasiadają na fotelu lidera! Latarnikowi brakowało jednak niewiele, co pokazuje siłę tego zespołu w tym sezonie!

Niezłą strzelaninę urządzili sobie Bad Boysi na sam koniec dnia! Rozbili oni Santos aż 8:0! Ciekawostką jest, że wszystkie bramki padły w pierwszej połowie.

Wyniki 13.03.2017 - poniedziałek:

BAYER TEAM - DRINK TEAM 2:3 (2:1)
BT:1-Marek Iwaniec, Sebastian Nagel
DT: 2-Piotr Zabłotny, 1-Michał Piechociński
Zawodnik Meczu: Piotr Zabłotny (Drink Team)

MAR-PACK - KONESER GDYNIA 2:4 (1:2)
MP: 1-Przemysław Nylec, Krzysztof Brodzik
KG: 2-Dariusz Kochański, 1-Leszek Kukiełka, Patryk Bębenek
Zawodnik Meczu: Dariusz Kochański (Koneser Gdynia

NEVADA GDYNIA - MOCZYMORDY 2:2 (0:1)
NG: 1-Patrtyk Nowak, Tomasz Badzimierowski
MOCZYMORDY: 1-Marcin Młynarski, Kamil Żelewski
ZÓŁTE KARTKI: Kamil Wawryniuk,Łukasz Braksal, Marcin Młynarski (Moczymordy)
Zawodnik Meczu: Olivier Radovic (Nevada Gdynia)

LATARNIK CHOCZEWO - MATEMATYCZNE SZANSE 2:3 (0:1)
LC: 1-Mateusz Ciosek, Sebastian Bogdański
MS: 2-Kamil Lewandowski, 1-Robert Franiak
Zawodnik Meczu: Kamil Lewandowski (Matematyczne Szanse)

FC FALA - SEALAND TEAM 2:8 (0:4)
FCF: 1-Artur Prusak, Jacek Kuczkowski
ST: 5-Łukasz Korczyński, 1-Sławek Olczyk, Adam Wesołowski, 17?
Zawodnik Meczu: Łukasz Korczyński (Sealand Team)

BAD BOYS - SANTOS 8:0 (8:0)
BB: 5- Krzysztof Zblewski, 2-Marcin Talaśka, 1-Tomasz Kapeluch
Zawodnik Meczu: Krzysztof Zblewski (Bad Boys)