Kolejne przełamania na początek tygodnia!

• autor: P.Pek, 2017-03-20 18:37

Pierwsze komplety punktów w tym sezonie zdobywają Mar Pack, Sporting Orłowo oraz Decathlon Rumia! Nie zawodzi Latarnik, Nevada oraz Bayer! Ciekawy początek tygodnia!

Nevada z kolejnymi punktami! Drugi zespół Krzysztofa Duliasza dopisuje kolejne trzy oczka i ma ich na swoim koncie już 7! Bardzo ważna okazała się druga połowa meczu, w której do głosu doszła tylko właśnie gdyńska Nevada. Bardzo ważnym ogniwem żółto-czerwonych był golkiper - Adam Cichocki, który był ostoją linii defensywnej. Nieco słabiej w tym sezonie spisuje się natomiast Lux-Tap, który po trzech kolejkach ma na swoim koncie tylko punkt.

Nerwowo było w spotkaniu Bayer Team - EPO! Zażarta walka odbiła się na ilości żółtych kartek. Jednak to, co nas najbardziej interesuje, czyli bramki i emocje odegrały główną rolę! Prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie, jednak ostatecznie w końcówce przycisnęli zawodnicy w zielonych trykotach i notują ważne trzy punkty po bardzo ciężkim meczu!

W ostatnim meczu na górnym boisku spotkały się ekipy, które nie mogą zaliczyć startu tego sezonu do najlepszego. Zarówno Decathlon, jak i FC Fala nie posmakowały w tym sezonie zdobyczy punktowej, więc to spotkanie w pewnym sensie musiało być przełomowym. Po pierwszych 25 minutach wydawało się, że żadna z drużyn się nie przełamie i mecz zakończy się remisem. Jednak w drugiej połowie to Decathlon cisnął i cisnął, lecz Fala dobrze się broniła. Trwało to dosyć długo, jednak kluczem okazał się Dominik Czarnecki. Jak widać zmiana drużyny i ogranie się w Decathlonie pozytywnie oddziałuje na "Czarnego", który strzelił w tym meczu 5 brame

Imponujący początek sezonu prezentuje Latarnik Choczewo! Co prawda białe koszule mają na swoim koncie dwie nieznaczne porażki, jednak nie są one powodem do wstydu! Patrząc na formę jaką prezentuje Latarnik można się po tym zespole wiele spodziewać w tym sezonie. Sam mecz z Bad Boysami toczył się pod dyktando tych pierwszych, co zostało udokumentowane 8 bramkami. - Wystarczy stała kadra, a gra sama się układa. Prawdziwy sprawdzian czeka nas jednak za tydzień, kiedy to zmierzymy się z Mar Packiem - komentował po spotkaniu Daniel Kochański z Latarnika.

W końcu komplet punktów zdobywa Mar Pack! Zwycięstwo nie przyszło jednak szybko, łatwo i przyjemnie. Po pierwszej połowie mieliśmy zaledwie 1:0 dla Mar Packu, więc wynik zostawał sprawą otwartą. W drugiej połowie worek z bramkami się rozsypał, jednak co bardziej cieszy Kamila Dziełyńskiego, kapitana Mar Packu, jego zespół zanotował "0" z tyłu! - W końcu wygrana, ile można się męczyć - komentował po zakończeniu spotkania.

To, że Sporting jest drużyną co najmniej profesjonalną wiemy nie od dziś Jest to ekipa, która jako jedna z pierwszych założyła klubowe dresy, jedyna jeżeli chodzi o muzykę w szatni. Dodatkowo szeroko pojmowane social media to także domena Franka Sierszyńskiego i spółki. Tym razem mieliśmy okazję obserwować przedmeczową fotorelację live na facebookowym profilu reprezentantów Orłowa! Brakuje tylko wyników. A raczej brakowało!

Sporting w końcu przełamał niechlubną passę trzech porażek z rzędu i w końcu wygrywa. I to z nie byle kim! Pierwsze trzy punkty Sporting zdobył w meczu z Koneserem! Niezawodny duet Gzela-Sierszyński zapewnił swojej drużynie upragnione trzy punkty. Takie zwycięstwa smakują dwa razy bardziej, a uśmiech z twarzy zawodników z Orłowa nie zejdzie zapewne przez najbliższe dni!