Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Najlepsi strzelcy: Oskar Bohm zdetronizował stawkę!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2017-09-05 05:45

Pięć bramek w pierwszym meczu i dziewięć goli w 2 kolejce! To sprawiło, że w klasyfikacji strzelców II Ligi Oskar Bohm z Salosu Rumia ma już na swoim koncie 14 trafień! W innych ligach snajperzy powoli się rozkręcają. Prowadzą: Krzysztof Idzi, Paweł Fopka Miłosz Bartz oraz  Krystian Czerwionka. 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW:

EKSTRAKLASA:
7-Krzysztof Idzi (FC Chylonia)
5-Przemek Iwański (Orion), Piotr Lisowski (Orion), 
4-Karol Szumotalski (Obłuże), Krześniak Łukasz (Instalservis), Paweł Rasmus (DT City), Paweł Reda (KP Grabówek)
3- Kamil Lewandowski (Matematyczne Szanse), Mariusz Motyl  (JR Pogórze), Rafał Winnik, Mateusz Standura, Arkadiusz Proena (DT City), Robert Chałaszczyk (FC Chylonia)

 


I LIGA
8-Paweł Fopka (Rol Ryż), 
7-Tomasz Stępień (Rol Ryż)
5-Tomasz kapeluch (Bad Boys), Radosław Gzela (Sporting Orłowo)
4- Łukasz Kowalski, (Rukola), Daniel Piątkowski (Rol Ryż)
3-Krzysztof Ziemak (Maximus24), Przemysław Nylec (MAR PACK), Tomasz Raszke (My Na Sianie),  Kacper Ickiewicz (Rukola), Jakub Ambrosiewicz (Dziki West), Grzegorz Krygier (Rol Ryż), Oskar Serocki (Rukola)

 


II LIGA
14-Oskar Bohm (Salos Rumia)
7-Michał Kutyłowski  (Prawie Jak Piłkarze), 
5-Grzegorz Skwarek (EPO), Tomasz Radtke  (Bracia)
4- Marek Korzeniowski (KM PSP Gdynia), Michał Kajak (Drink Team), Marcin Kośnik (Studio Prime JBG)

 


III LIGA
5-Miłosz Bartz (Baza), Krystian Czerwionka (LENMAR), 
4-
Mateusz Taratuj (Młody JR Pogórze), Patryk Kurleto (HG Solutions), Rankiewicz Łukasz (SKM Gdynia)
3-Patryk Kurleto (HG Solutions), Marcin Radek (Trefl), Mateusz Szerechan (VGL Group), Marcin Mikulski (Saturn Gdynia), Sobczyk Patryk (SKM Gdynia), Mateusz Szerechan  (VGL Group)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [124]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

20

11-2017

pon.

g.19.00 III Liga: Młody JR Pogórze - SKM Gdynia

g.20.00 III Liga: VGL Group - Chłopcy z ferajny

g.21.00 III Liga: Bękarty - ZIP Gdynia

g.19.30 I Liga: Rol Ryż - Casuals

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Ultramaryna

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Bad Boys

g.18.30 Puchar NL6 II runda: LENMAR - KM PSP Gdynia

g.18.00 I Liga: My Na Sianie - MAR PACK

21

11-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: EPO - Nevada Gdynia

g.19.00 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Alexander - Bastion Gdynia

g.21.00 II Liga: Salos Rumia - Drink Team

g.19.30 I Liga: FC Limonka - Koneser Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Matematyczne Szanse - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Classic - Enerpol Gdynia

g.18.00 III Liga: Plate Armur - HG Solutions

22

11-2017

środa

g.19.00 III Liga: LENMAR - Jastrzębie Gdynia

g.20.00 III Liga: Trefl - Awaria

g.21.00 III Liga: Rebels AiC - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: Saturn Gdynia - Baza

g.19.30 I Liga: MAR PACK - FC Nancatsu

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Orion Gdynia - DT City

g.18.30 I Liga: Bad Boys - United

23

11-2017

czwartek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - LUX TAP

g.20.00 II Liga: KM PSP Gdynia - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: Bracia - Tawerna

g.19.30 II Liga: WS Stumet - Promil Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Instalserwis Emeryci - JR Pogórze

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Obłuże - FC Chylonia

24

11-2017

piątek

g.18.30 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: VGL Group - Trefl

g.19.00 III Liga: HG Solutions - TOMLEC

g.20.00 III Liga: Baza - Plate Armur

g.21.00 III Liga: Dellner - Saturn Gdynia

g.19.30 I Liga: Sporting Orłowo - Rukola

g.21.30 I Liga: My Na Sianie - Dziki West

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 541, wczoraj: 571
ogółem: 2 757 729

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!