Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

'Kartkowy' spokój. Tylko jedno zawieszenie po dwóch...

  • autor: Ł.Krzemiński, 2017-09-05 06:35
'Kartkowy' spokój. Tylko jedno zawieszenie po dwóch kolejkach

Michał Frankowski z Obłuża odpocznie jedno spotkanie (najbliższy mecz z FC Chylonia). Jest to kara za niewłaściwe odezwanie się do sędziego w meczu Obłuże-Orion. Przypominamy, że w tym sezonie prowadzimy pełną dokumentację żółtych kartek! Czwarta żółta kartka otrzymana przez danego zawodnika automatycznie powoduje zawieszenie na jeden mecz! 

KLASYFIKACJA - Żółte kartki

EKSTRAKLASA
JR POGÓRZE - Patryk Wychnowski , Łukasz Knioch
CLASSIC - Maciej Draber, Daniej Klebba, Błażej Bonk, Przemek Szymański
JOGA BONITO-
INSTALSERVIS EMERYCI - Adrian Król, Łukasz Król
ORION GDYNIA - Łukasz Ostrowski
OBŁUŻE - 2-Michał Janiak  1-Daniel Kolenda, Karol Szumatalski
MATEMATYCZNE SZANSE - Mateusz Jaworowski 
DT CITY -  Mateusz Mościcki
FC CHYLONIA - Dawid Szołomicki 
EJSMOND CLUB -  Łukasz Krzemiński
KP GRABÓWEK -
ENERPOL GDYNIA - 

 


I LIGA
MAXIMUS 24 
BAD BOYS Marcin Meller 
FC NANKATSU Artur Ryś, Marek Skowyrski 
ULTRAMARYNA - 
CASUALS- 
SPORTING ORŁOWO - 2-Mateusz Miotke, 1-Sebastian Dzienisz 
LATARNIK CHOCZEWO - 2-Mateusz Ciosek
DZIKI WEST - Łukasz Sławiński, Szymon Domachowski
FC LIMONKA - Adam Szopka
MAR PACK - 
ROL RYŻ - 
MY NA SIANIE 
RUKOLA - 
UNITED - 
KONESER GDYNIA - Patryk Bębenek

 


II LIGA
WS STUMET - 
STUDIO PRIME JBG GDYNIA - Kamil Sauter
PRAWIE JAK PIŁKARZE - Maciej Dzwonkowski
KM PSP GDYNIA - 
PROMOTION-PL.COM - Andrzej Ilczuk , Arkadiusz Kotowicz, Adrian Klimowicz
NEVADA GDYNIA - 
EPO - Marcin Detlaf, Grzegorz Skwarek, Damian Jastrzębski  
DRINK TEAM - Michał Kajak, Paweł Małek
SALOS RUMIA  - 
SEALAND TEAM - 
TAWERNA - Robert Braszka
BASTION GDYNIA - Sebastian Lewandowski, Jarosław Rogożeński 
DTR GDYNIA - 
BRACIA - Grzegorz Grzelka, Kamil Janatowski
ALEXANDER - 
LUX TAP -  

 


III LIGA
BĘKARTY - 
CHŁOPCY Z FERAJNY - 
MŁODY JR POGÓRZE -  Michał Trocki 
SATURN GDYNIA - 
HG SOLUTIONS - 2-Arkadiusz Polak 
TOMLEC- 
SKM GDYNIA - Detlaf Robert
AWARIA -  
ZIP GDYNIA -   Dawid Marszałkowski 
REBELS AiC 
JASTRZĘBIE GDYNIA -  Henryk Partyka
TREFL- 
BAZA - 
CASTORAMA -  
DELLNER COMPONENTS - 
VGL GROUP - 
PLATE ARMUR - 
LENMAR - Damian Kapica


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [93]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

20

11-2017

pon.

g.19.00 III Liga: Młody JR Pogórze - SKM Gdynia

g.20.00 III Liga: VGL Group - Chłopcy z ferajny

g.21.00 III Liga: Bękarty - ZIP Gdynia

g.19.30 I Liga: Rol Ryż - Casuals

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Ultramaryna

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Bad Boys

g.18.30 Puchar NL6 II runda: LENMAR - KM PSP Gdynia

g.18.00 I Liga: My Na Sianie - MAR PACK

21

11-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: EPO - Nevada Gdynia

g.19.00 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Alexander - Bastion Gdynia

g.21.00 II Liga: Salos Rumia - Drink Team

g.19.30 I Liga: FC Limonka - Koneser Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Matematyczne Szanse - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Classic - Enerpol Gdynia

g.18.00 III Liga: Plate Armur - HG Solutions

22

11-2017

środa

g.19.00 III Liga: LENMAR - Jastrzębie Gdynia

g.20.00 III Liga: Trefl - Awaria

g.21.00 III Liga: Rebels AiC - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: Saturn Gdynia - Baza

g.19.30 I Liga: MAR PACK - FC Nancatsu

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Orion Gdynia - DT City

g.18.30 I Liga: Bad Boys - United

23

11-2017

czwartek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - LUX TAP

g.20.00 II Liga: KM PSP Gdynia - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: Bracia - Tawerna

g.19.30 II Liga: WS Stumet - Promil Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Instalserwis Emeryci - JR Pogórze

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Obłuże - FC Chylonia

24

11-2017

piątek

g.18.30 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: VGL Group - Trefl

g.19.00 III Liga: HG Solutions - TOMLEC

g.20.00 III Liga: Baza - Plate Armur

g.21.00 III Liga: Dellner - Saturn Gdynia

g.19.30 I Liga: Sporting Orłowo - Rukola

g.21.30 I Liga: My Na Sianie - Dziki West

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 542, wczoraj: 571
ogółem: 2 757 730

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!