Najbardziej emocjonujący mecz zakończył się remisem 7:7

• autor: Conti, 2017-09-06 15:43

Wydarzeniem wtorku było 6 bramek Pawła Rasmusa z DT City oraz drugi raz z rzędu 5 bramek Radosława Gzeli ze Sportingu Orłowo. Najbardziej emocjonujący mecz zakończył się remisem 7:7. Brak emocji w meczach Ekstraklasy.

II liga
DTR GDYNIA - SEALAND TEAM 2:3 (0:2)
SEALAND TEAM: Paweł Kowalewski - 2, Adam Wesołowski
DTR GDYNIA: Arkadiusz Gołuński, Jarosław Marczak
Sealand Team już do przerwy prowadził 2:0. Mimo iż DTR strzelił najpierw gola na 2:1, a w końcówce na 3:2, to zwycięstwo Sealand Team nie było nawet przez moment zagrożone.

II liga
STUDIO PRIME JBG - PROMOTION-PL.COM 8:4 (2:2)
STUDIO PRIME JBG:Marcin Kośnik - 3, Damian Pobłocki - 2, Gracjan Hebel - 2, Aleks Fiognostow
PROMOTION-PL.COM: Adam Myszk, Piotr Górak
Żółte kartki: Andrzej Ilczuk, Arkadiusz Kotowicz (obaj PROMOTION-PL.COM)
Zawodnik meczu: Marcin Kośnik (Studio Prime JBG)
Do przerwy mecz bardzo wyrównany, czego efektem był remis 2:2. Po zmianie stron to zespół JBG był stroną zdecydowanie lepszą.

II liga
TAWERNA - NEVADA GDYNIA 2:11 (1:3)
TAWERNA: Robert Braszka, Damian Miernik
NEVADA GDYNIA: Piotr Ciulkiewicz - 4, Tomasz Badźmierowski - 4, Patryk Jagodziński, Antoni Ogrodowicz, Zdzisław Kamiński
Żółte kartki: Patryk Skowera (Nevada)
Zawodnik meczu: Piotr Ciulkiewicz (Nevada)
Bezdyskusyjne zwycięstwo Nevady, która do przerwy prowadziła "tylko 3:1". Po zmianie stron Tawerna została dosłownie "rozstrzelana" gdyż straciła kolejne 8 bramek. Odpowiedzieć zdołała tylko jednym golem. Należy zwrócić uwagę, ż e dwóch zawodników Nevady zaliczyło po 4 trafienia.

I liga
SPORTING ORŁOWO - BAD BOYS 7:7 (4:4)
SPORTING ORŁOWO: Radosław Gzela - 5, Kamil Zabrocki - 2
BAD BOYS: Michał Hepo - 3, Tomasz Kapeluch - 2, Marcin Meller, Łukasz Stacherski
Zawodnik meczu: Radosław Gzela
Dość niespotykana sytuacja zdarzyła się w tym meczu. Remis do przerwy, remis na koniec. Tym meczem Bad Boys pokazują, że mimo iż skazani na pożarcie, tanio skóry nie sprzedają. Za to pewno regularnością popisuje się Radosław Gzela, gdyż to drugi mecz z rzędu w którym strzela 5 bramek.

I liga
CASUALS - MAXIMUS24 3:10 (0:1)
CASUALS: Przemysław Pek - 2, Bartek Sikorski
MAXIMUS24: Damian Talaśka - 5, Krzysztof Ziemak - 3, Patryk Melzer, Seba Grzenkowicz
Zawodnik meczu: Daniel Talaśka
W pełni zasłużone zwycięstwo  Maximusa. Choć do przerwy prowadzili jedynie 1:0, to po przerwie pokazali kto  rządzi na boisku. To był trzeci mecz Casuals bez zwycięstwa w lidze

Ekstraklasa
ENERPOL GDYNIA - EJSMOND CLUB 14:5 (7:2)
ENERPOL GDYNIA: Mateusz Kuzimski - 5, Dominik Klecha - 4, Rafał Śmielak - 2, Damian Jastrzębski - 2, Cezary Gołubiński
EJSMOND CLUB: Paweł Balbier - 3, Tomasz Brunka, Arek Łajewski
Zawodnik meczu: Mateusz Kuzimski
Drużyna Ejsmonda po raz kolejny przystąpiła do meczu w 6 osobowym składzie, a to nie zwiastuje dobrze. Nie inaczej było w meczu z Enerpolem. Zwycięstwo błękitnych nie podlegało dyskusji nawet przez moment.

Ekstraklasa
DT CITY - KP GRABÓWEK 13:5 (4:1)
DT CITY: Paweł Rasmus - 6, Paweł Rypel - 3, Arkadiusz Proena - 2, Rafał Winnik, Tomasz Gródek
KP GRABÓWEK: Tomasz Adamski - 2, Mariusz Popielski, Paweł Reda, Piotr Kołeczek
Zawodnik meczu: Tomasz Gródek
KP Grabówek przystąpił do meczu z "młodzieżą" tylko z 1 zawodnikiem na zmianę. Efektem tego była strzelanina jaką urządzili sobie młodzi zawodnicy DT City. Ale trzeba przyznać, że Grabówek tanio skóry nie sprzedał i ambitnie dążył do strzelenia kolejnych bramek.