Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Dzień piłkarskiego szaleństwa na boiskach Gdyńskiej Checzy !

  • autor: Robson, 2017-09-06 23:25

Kolejny dzień piłkarskiego szaleństwa za nami ! Rozpoczęliśmy od pucharu Polski w którym kadra nadmorskiej ligi 6 pewnie pokonała OKS Janowo 6:2. Dzięki tej wygranej  awansowaliśmy do kolejnej fazy rozgrywek. Angielska pogoda nadal nie opuszcza Gdyni przez co mecz pucharowy jak i ligowe spotkania były dla zawodników bardziej męczące i nieprzewidywalne.Tego dnia mieliśmy również okazję rozdać długo wyczekiwane nagrody dla drużyn oraz poszczególnych zawodników.

III liga
Rebels AiC - Lenmar  5:7 ( 0:4 )

Lenmar : Łukasz Rentflejsz - 2, Tomasz Mielewski - 3, Sebastian Strugała - 1, Michał Ginter - 1 
żółta kartka : Damian Kapica

Rebels : Piotr Papis - 1, Patryk Piesio - 1 , Patryk Sowul - 3 
żółta kartka : Patryk Kujawa

Zawodnik meczu : Tomasz Mielewski

Już od początku tego spotkania drużyna Lenmaru była nastawiona na zwycięstwo. 
Pierwsza połowa zdecydowanie należała do nich i pewnie schodzili na przerwę z wynikiem 4:0.
Rebelsi nie zamierzali składać broni i w drugiej połowie zdecydowali się na odważniejsze ataki co doprowadziło do zmniejszenia różnicy bramkowej ! Ostatecznie mecz zakończył się 7:5 dla Lenmar


III liga
Jastrzębie Gdynia - Dellner Components 10:3 ( 7:1 )

Jastrzębie : Patryka Henryk - 2, Kownacki Waldek - 1, Borucki Mateusz - 3, Urbanowicz Sebastian - 3, Maksyśko Jarosław - 1 

Dellner : Szymon Jasiński - 3 

Zawodnik meczu : Borucki Sebastian

Sporo bramek mieliśmy w tym spotkaniu, aż trzech zawodników zaliczyło hat tricka ! Jastrzębie zdecydowanie wygrały swoje spotkanie nie dając najmniejszych szans rywalowi !
 


I liga
Rol-ryż - Mar-Pack 19:6 ( 9:2 )

Rol-ryż : Tomasz Stępień - 11, Daniel Piątkowski - 5, Grzegorz Krygier - 2, Andrzej Jarosz - 1

Mar-Pack : Kamil Dziełyński - 1, Adrian Stenka - 2, Przemysław Nylec - 1, Krzysztof Brodzik - 1

Zawodnik meczu : Tomasz Stępień

Drużyna Rol-Ryżu z Tomaszem Stępniem na czele po raz trzeci z rzędu wygrywa swój mecz.
Kolejny worek z bramkami tym razem otworzyli w meczu z Mar-Pack. Rywal robił co mógł aby to spotkanie było wyrównane jednak przy takiej formie strzeleckiej Tomka i reszty ekipy byli bez szans przegrywając aż 19:6.

 

 


I liga
Ultramaryna - Koneser 8:7 ( 2:4 )

Ultramaryna : Rogowski Grzegorz - 2, Kwiatkowski Tomasz - 4, Narochl Karol - 1, Syldatk Jan - 1

Koneser : Leszek Kukiełka - 2, Mateusz Śrubka - 1, Łukasz Cupisz - 1, Adam Dziuba - 3

Zawodnik meczu : Kwiatkowski Tomasz

To spotkanie pokazało że dobry wynik do przerwy to jeszcze nie zwycięstwo ! Koneser pewnie prowadził mecz w pierwszej odsłonie i schodził na przerwę z dwu bramkową przewagą nad rywalem ! Po zmianie stron spotkanie się wyrównało,a nawet Ultramaryna zdołała strzelić zwycięską bramkę i to oni mogli cieszyć się ze zdobycia trzech punktów !


Ekstraklasa
Joga Bonito - Orion Gdynia 1:12 ( 1:4 )

Joga : Łukasz Borkowski - 1 
żółta kartka : Michał Freiberg


Orion : Przemek Iwański - 4, Piotr Lisowski - 2, Krzysztow Kulkowski - 2, Mateusz Kozerkiewicz - 3 
żółta kartka :  Piotr Lisowski 

Zawodnik meczu : Przemek Iwański 

Joga Bonito rozgrywała ten mecz w nieco innym składzie niż zawsze , jednak Orion nie miał litości dla swojego przeciwnika wbijając aż 12 goli. Do pewnego zwycięstwa znacząco przyczynił się Przemek Iwański który strzelając 4 bramki został zawodnikiem tego spotkania ! Jedyne trafienie dla Jogi zaliczył Łukasz Borkowski.


I Liga
Rukola - Dziki West 4:4 ( 1:2 )

Rukola : Łukasz Kowalski - 1, Dariusz Grubba - 1, Kacper Ickiewicz - 2 
żółta kartka : Kacper Ickiewicz

Dziki West : Igor Kuźmin - 1, Mateusz Szeliga - 1, Michał Fierka - 2 
żółta kartka : Daniel Lisowski

Spotkanie tych drużyn na pewno przypadło do gustu fanatykom ligi angielskiej.
Padający deszcz i sędzia który pozwolił na nieco ostrzejszą grę tylko dodały smaczku temu widowisku.
Pierwsza połowa dla Dzikiego Westu i skromne prowadzenie po zaciętej grze 2:1 ! Rukola nie zamierzała odpuszczać i w koncówce meczu nawet prowadziła to spotkanie , jednak gol w ostatnich minutach spowodował że mecz zakończył się remisem 4:4
 


Ekstraklasa
Matematyczne szanse - Instalserwis Emeryci 7:3 ( 4:1 )

Matematyczne : Kamil Lewandowski - 2, Damian Przychocki - 1, Adam Bloch - 3, Robert Franiak - 1
żółta kartka : Patryk Augustowski

Instalserwis : Liszewski Marek - 3 

Zawodnik meczu : Liszewski Marek

Ostatnie spotkanie należało dziś do drużyn z ekstraklasy. Matematyczne szanse rozgrywały naprawdę dobre zawody, już do przerwy prowadząc pewnie 4:1. W drugiej odsłonie doszło do nieprzyjemnego zdarzenia , po faulu Patryka Augustowskiego zawodnik Instalserwis z kontuzją musiał opuścić boisko a sam faulujący otrzymał od sędziego upomnienie w postaci żółtej kartki ! Do końca meczu zawodnicy w czarnych koszulkach nie dali sobie odebrać zwycięstwa pewnie wygrywając 7:3. Na wyróżnienie zasługuje zawodnik Installserwis który dzięki swoim trzem trafieniom cały czas dawał nadzieje na korzystny wynik.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [196]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

25

09-2017

pon.

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Baza

g.20.00 III Liga: Młody JR Pogórze - Castorama Rumia

g.21.00 III Liga: TOMLEC - Dellner Components

g.18.30 I Liga: Rol Ryż - Koneser Gdynia

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - MAR PACK

g.20.30 I Liga: Dziki West - Ultramaryna

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

26

09-2017

wtorek

g.18.00 II Liga: Bracia - Nevada Gdynia

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - DTR Gdynia

g.20.00 II Liga: WS Stumet - EPO

g.21.00 II Liga: Tawerna - Studio Prime JBG

g.18.30 II Liga: LUX TAP - Drink Team

g.19.30 II Liga: Sealand Team - Salos Rumia

g.20.30 Ekstraklasa: Obłuże - Enerpol Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - Joga Bonito

27

09-2017

środa

g.19.00 III Liga: Trefl - HG Solutions

g.20.00 III Liga: Rebels AiC - Saturn Gdynia

g.21.00 III Liga: VGL Group - Bękarty

g.18.30 III Liga: SKM Gdynia - Chłopcy z ferajny

g.19.30 III Liga: ZIP Gdynia - Plate Armur

g.20.30 Ekstraklasa: Orion Gdynia - Ejsmond Club

g.21.30 Ekstraklasa: Instalserwis Emeryci - KP Grabówek

28

09-2017

czwartek

g.18.30 II Liga: KM PSP Gdynia - Bastion Gdynia

g.19.00 II Liga: Alexander - PROMOTION-PL.COM

g.19.30 I Liga: Maximus24 - My Na Sianie

g.20.00 I Liga; Casuals - FC Nancatsu

g.21.00 I Liga; Sporting Orłowo - United

g.20.30 Ekstraklasa: DT City - JR Pogórze

g.21.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - Matematyczne Szanse

29

09-2017

piątek

g.18.00 PUCHAR NL6: Sztywny Skład (niezrzeszony) - Baza

g.18.00 PUCHAR NL6: Orange (niezrzeszony) - Dellner

g.19.00 PUCHAR NL6: Awaria - Castorama

g.19.00 PUCHAR NL6: HG Solutions - ZIP Gdynia

30

09-2017

sobota

01

10-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 29, wczoraj: 511
ogółem: 2 714 081

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!