Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

W poniedziałek losowanie Pucharu NL6!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2017-09-10 20:36

Tradycyjnie rozpoczynamy zmagania w Pucharze NL6. Na przełomie września i października do rywalizacji w I rundzie przystąpią zespoły z III Ligi oraz drużyny z listy rezerwowej! LOSOWANIE par odbędzie się w poniedziałek w siedzibie Nadmorskiej Ligi 6 !!! 

Puchar NL6 to okazja dla drużyn z niższych lig, aby w kolejnych rundach rywalizacji sprawdziły swoją formę ekipami z wyższych lig. W poprzednich sezonach do rund półfinałowych czy finałowych docierały m.in. IPA Gdynia grająca wtedy w I Lidze czy III-ligowe My Na Sianie, które dzięki doskonałej postawie awansowało nawet do Turnieju Finałowego. 

Puchar NL6 to okazja, aby zagrali także zawodnicy, którzy spędzają mniej czasu na boisku w lidze lub nie zawsze mają czas, aby w dane dni pojawić się na meczu swojej ekipy. To okazja na przećwiczenie nowych  wariantów w grze. 

Liczymy na wiele ciekawych pojedynków, zwłaszcza, że pierwszy raz do rywalizacji już na jesieni włącza się zespoły z I Ligi !


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [62]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

25

09-2017

pon.

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Baza

g.20.00 III Liga: Młody JR Pogórze - Castorama Rumia

g.21.00 III Liga: TOMLEC - Dellner Components

g.18.30 I Liga: Rol Ryż - Koneser Gdynia

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - MAR PACK

g.20.30 I Liga: Dziki West - Ultramaryna

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

26

09-2017

wtorek

g.18.00 II Liga: Bracia - Nevada Gdynia

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - DTR Gdynia

g.20.00 II Liga: WS Stumet - EPO

g.21.00 II Liga: Tawerna - Studio Prime JBG

g.18.30 II Liga: LUX TAP - Drink Team

g.19.30 II Liga: Sealand Team - Salos Rumia

g.20.30 Ekstraklasa: Obłuże - Enerpol Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - Joga Bonito

27

09-2017

środa

g.19.00 III Liga: Trefl - HG Solutions

g.20.00 III Liga: Rebels AiC - Saturn Gdynia

g.21.00 III Liga: VGL Group - Bękarty

g.18.30 III Liga: SKM Gdynia - Chłopcy z ferajny

g.19.30 III Liga: ZIP Gdynia - Plate Armur

g.20.30 Ekstraklasa: Orion Gdynia - Ejsmond Club

g.21.30 Ekstraklasa: Instalserwis Emeryci - KP Grabówek

28

09-2017

czwartek

g.18.30 II Liga: KM PSP Gdynia - Bastion Gdynia

g.19.00 II Liga: Alexander - PROMOTION-PL.COM

g.19.30 I Liga: Maximus24 - My Na Sianie

g.20.00 I Liga; Casuals - FC Nancatsu

g.21.00 I Liga; Sporting Orłowo - United

g.20.30 Ekstraklasa: DT City - JR Pogórze

g.21.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - Matematyczne Szanse

29

09-2017

piątek

g.18.00 PUCHAR NL6: Sztywny Skład (niezrzeszony) - Baza

g.18.00 PUCHAR NL6: Orange (niezrzeszony) - Dellner

g.19.00 PUCHAR NL6: Awaria - Castorama

g.19.00 PUCHAR NL6: HG Solutions - ZIP Gdynia

30

09-2017

sobota

01

10-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 61, wczoraj: 511
ogółem: 2 714 113

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!