Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

"Dziki" Dziki West i czerwony poniedziałek !

  • autor: Robson, 2017-09-11 12:29

Dużo strzelania i ostrego grania, tak można podsumować poniedziałkowe zmagania.
Już w pierwszym meczu zawodnicy Rol-ryżu pokazali że nie zamierzają przestać strzelać goli !
Kolejne jednostronne pojedynki miały miejsce w trzeciej lidze , tam Jastrzębie i Trefl wysoko wygrały swoje mecze ! Oraz na koniec dwa emocjonujące pierwszoligowe spotkania w których zobaczyliśmy nawet czerwone kartki ! Tak zaczynamy kolejny tydzień !

I liga
Rol-Ryż - My na sianie 7:2 ( 3:2 )

Rol-Ryż : Daniel Piątkowski - 1, Tomasz Stępień - 1, Paweł Fopka - 4, Grzegorz Waldowski - 1

My na sianie : Tomasz Raszke - 1, Mateusz Jerclewicz - 1

Zawodnik meczu : Paweł Fopka

Rol ryż który przyzwyczaił nas do wysokich zwycięstw tym razem w pierwszej połowie miał spore problemy.
Chociaż schodzili na przerwe prowadząc 3:2 to zawodnicy My na sianie mieli więcej okazji na zdobycie goli.
Tylko nieskutecznośc i dobra postawa bramkarza nie pozwoliła na objęcie przez nich prowadzenia ! Po przerwie chłopacy z ryżu przypomnieli jak strzela się bramki i pewnie wygrali to spotkanie 7:2 dopisując kolejne trzy oczka do ligowej tabeli. Bardzo dobre spotkanie rozegrał w tym meczu Paweł Fopka który dorzucił do swojego dorobku 4 trafienia.
 


III liga
HG Solutions - Jastrzębie Gdynia 4:11 ( 1:4 )

Solutions : Tomasz Czachór - 2, Krzysztof Szyngwelski - 1, Maciej Łuczkiewicz - 1

Jastrzębie Gdynia : Jakubowski Michał - 3, Kownacki Waldek - 1, Borucki Mateusz - 3, Maksyśko Jarosław - 4

Zawodnik meczu : Maksyśko Jarosław


HG Solutions rozpoczęli ten mecz z przytupem szybko znajdując drogę do bramki. Niestety dla nich, to bardziej zmotywowało przeciwnika i do przerwy już tylko Ci drudzy strzelali gole ! Po gwizdku na drugą cześć spotkania Jastrzębie zdominowały rywala dokładając kolejne trafienia . Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem 11:4 dzięki któremu Jastrzębie awansują na pierwsze miejsce w ligowej tabeli !


I liga
Maxmus 24 - Latarnik Choczewo 3:10 ( 2:4 )

Maximus : Mariusz Makieła - 2, Wojciech Młyński - 1, Sebastian G. - 1

Latarnik : Marcin Łukowski - 4, Daniel Kochański - 1, Mateusz Ciosek - 1, Tomasz Smoliński - 3, Damian Figurski - 1
Zawodnik meczu : Marcin Łukowski

Po dwóch porażkach Latarnik w końcu punktuje , a Maximus musi uznać wyższość rywala !
Jeszcze do przerwy mecz był całkiem wyrównany i nie było wyraźnej przewagi którejś z drużyn. Tuż po zmianie stron ograniczeni kadrowo zawodnicy w jaskrawo zielonych strojach nie wytrzymali tempa tego spotkania i w tym meczu już tylko raz posłali piłkę do siatki ! Skuteczniejsi i bardziej kreatywni tego dnia zawodnicy Choczewa zasłużenie wygrali 10:3


 


III liga
Bękarty - Trefl 2:9 ( 0:6 )

Bękarty : Michał Abramowicz - 1, Tomasz Kujawski - 1 

Trefl : Adam Zdrojewski - 2, Dawid Wańczuk - 2, Tomasz Czaplicki - 2, Mikołaj Machnio - 3

Zawodnik Meczu : Mikołaj Machnio

Kolejne jednostronne spotkanie dzisiejszego wieczoru w trzeciej lidze. Trefl zdecydowanie wszedł w ten mecz i już do przerwy obiął bezpieczne prowadzenie 6:0. W drugiej połowie Bękarci nie dali już takiej swobody przeciwnikowi i po wyrównanej grze padło tylko pięc bramek ! Ostatecznie 3 punkty zgarneła drużyna Trefla która od początku sezonu widac że walczy o wysokie miejsce w lidze


I liga 
Dziki west - Cassuals 4:2 ( 1:1 ) 

Dziki : Daniel Lisowski - 1, Michał Fierka - 3
czerwona kartka : Mateusz Szeliga
żółta karta : Szymon Domachowski

Cassuals :Przemysław Pek - 1, Izdebski - 1

Zawodnik meczu : Michał Fierka

Takie mecze ogląda się od pierwszego do ostatniego gwizdka. Twarda nieustępliwa gra i mnóstwo sytuacji strzeleckich. Dziki West przyzwyczaił nas do takich spotkań, a przeciwnik dotrzymywał kroku. 
Pierwsza połowa to również dużo pracy dla sędziego i pierwsza w tym tygodniu czerwona kartka. Oby jak najmniej dochodziło do takich sytuacji na naszych boiskach ! Po zmianie stron gracze Dzikiego wyszli na prowadzenie, i chcieli dobić rywala strzelając kolejną bramkę.Szansa na to pojawiła się dopiero wtedy, kiedy Cassuals zdecydował w ostatnich minutach wystawić szóstego zawodnika z pola zamiast bramkarza ! Niestety walka o remis się nie powiodła i ostatecznie przegrali 4:2 


I liga
Bad Boys - Koneser Gdynia 4:5 ( 2:2 )

Bad Boys : Łukasz Sztacherski - 1, Tomasz Kapeluch - 1, Michał Hepo - 1, Marcin Talaśka
żółta kartka : Talaśka Marcin
czerwona : Talaśka Marcin


Koneser : Bartosz Barszczewski - 1, Patryk Bębenek - 1, Łukasz Cupisz - 1, Adam Dziuba - 2
żółta kartka : Łukasz Cupisz , Leszek Kukiełka

Zawodnik meczu : Mateusz Rafalski

Spotkanie podobne do wcześniejszego pojedynku Dzikiego Westu z Cassualsami ! Drużyny nie odstawiały nogi i walczyły od początku do końca o korzystny rezultat ! Do przerwy obu zespołom udało się wpakować po dwie bramki i na przerwę nikt nie schodził zwycięski . Drugą połowę lepiej zaczęli gracze Konesera wychodząc na dwubramkową przewagę ! Badboys wykorzystali jednak rzut karny po faulu, dzięki czemu przybliżyli się do rywali ! Do samego końca nadzieje dawał bramkarz granatowych Mateusz Rafalski który tego dnia miał swój dzień i bardzo ciężko było go pokonać ! Niestety w końcówce meczu drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę dostał Marcin Talaśka i szansa na remis znacznie się oddaliła. Na koniec spotkania trzy punkty zgarnęli Koneserzy wygrywając 5:4 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [160]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

20

11-2017

pon.

g.19.00 III Liga: Młody JR Pogórze - SKM Gdynia

g.20.00 III Liga: VGL Group - Chłopcy z ferajny

g.21.00 III Liga: Bękarty - ZIP Gdynia

g.19.30 I Liga: Rol Ryż - Casuals

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Ultramaryna

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Bad Boys

g.18.30 Puchar NL6 II runda: LENMAR - KM PSP Gdynia

g.18.00 I Liga: My Na Sianie - MAR PACK

21

11-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: EPO - Nevada Gdynia

g.19.00 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Alexander - Bastion Gdynia

g.21.00 II Liga: Salos Rumia - Drink Team

g.19.30 I Liga: FC Limonka - Koneser Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Matematyczne Szanse - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Classic - Enerpol Gdynia

g.18.00 III Liga: Plate Armur - HG Solutions

22

11-2017

środa

g.19.00 III Liga: LENMAR - Jastrzębie Gdynia

g.20.00 III Liga: Trefl - Awaria

g.21.00 III Liga: Rebels AiC - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: Saturn Gdynia - Baza

g.19.30 I Liga: MAR PACK - FC Nancatsu

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Orion Gdynia - DT City

g.18.30 I Liga: Bad Boys - United

23

11-2017

czwartek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - LUX TAP

g.20.00 II Liga: KM PSP Gdynia - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: Bracia - Tawerna

g.19.30 II Liga: WS Stumet - Promil Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa grupa spadkowa: Instalserwis Emeryci - JR Pogórze

g.21.30 Ekstraklasa grupa mistrzowska: Obłuże - FC Chylonia

24

11-2017

piątek

g.18.30 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Castorama Rumia

g.20.30 III Liga: VGL Group - Trefl

g.19.00 III Liga: HG Solutions - TOMLEC

g.20.00 III Liga: Baza - Plate Armur

g.21.00 III Liga: Dellner - Saturn Gdynia

g.19.30 I Liga: Sporting Orłowo - Rukola

g.21.30 I Liga: My Na Sianie - Dziki West

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 520, wczoraj: 571
ogółem: 2 757 708

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!