Bardzo cieszą nas takie informacje! W najbliższym tygodniu nikt nie będzie musiał pauzować z powodu czerwonej kartki! Natomiast kilku zawodników musi się mieć na baczności, ponieważ ma na swoim koncie już dwie żółte kartki, a pamiętajmy, że czwarta żółta kartka otrzymana w przeciągu całego sezonu powoduje zawieszenie na jedne spotkanie.
EKSTRAKLASA:
JR POGÓRZE - 2-Patryk Wychnowski , 1-Łukasz Knioch
CLASSIC - Maciej Draber, Daniej Klebba, Błażej Bonk, Przemek Szymański, Jarosław Gołdyn, Paweł Gniewkoski
JOGA BONITO- Michał Freiberg
INSTALSERVIS EMERYCI - Adrian Król, Łukasz Król
ORION GDYNIA - Łukasz Ostrowski, Piotr Lisowski, Mateusz Kozerkiewicz
OBŁUŻE - 2-Michał Janiak, Daniel Kolenda, 1-Karol Szumatalski
MATEMATYCZNE SZANSE - Mateusz Jaworowski, Patryk Augustowski
DT CITY - Mateusz Mościcki, Paweł Rasmus
FC CHYLONIA - 2-Dawid Szołomicki, 1-Robert Chałaszczyk
EJSMOND CLUB - Łukasz Krzemiński
KP GRABÓWEK -
ENERPOL GDYNIA - Cezary Gołubiński
I LIGA:
MAXIMUS 24 - Marcin Talaśka, Patryk Melzer
BAD BOYS - 2-Talaśka Marcin 1-Marcin Meller
FC NANKATSU - Artur Ryś, Marek Skowyrski
ULTRAMARYNA -
CASUALS-
SPORTING ORŁOWO - 2-Mateusz Miotke, 1-Sebastian Dzienisz
LATARNIK CHOCZEWO - 2-Mateusz Ciosek
DZIKI WEST - 2-Szymon Domachowski, Jakub Ambrosiewicz 1-Łukasz Sławiński, Daniel Lisowski
FC LIMONKA - 2-Adam Szopka
MAR PACK -
ROL RYŻ - Kajetan Taube
MY NA SIANIE -
RUKOLA - Kacper Ickiewicz, Oskar Serocki
UNITED - 2-Krystian Hanski 1-Kamil Wiłkopeć
KONESER GDYNIA - Patryk Bębenek, Łukasz Cupisz , Leszek Kukiełka
II LIGA:
WS STUMET - 2-Klimkiewicz 1-Michał Gilszczyński
STUDIO PRIME JBG GDYNIA - Kamil Sauter
PRAWIE JAK PIŁKARZE - 2-Maciej Dzwonkowski, 1-Patryk Gajda
KM PSP GDYNIA - Adam Ulan, Krzysztof Guz
PROMOTION-PL.COM - 2-Andrzej Ilczuk , Arkadiusz Kotowicz, 1-Adrian Klimowicz, Szymon Pudło, Robert Małycha
NEVADA GDYNIA - Patryk Skowera, Sebastian Kotłowski, Patryk Tomczak, Rafał Bach
EPO - Marcin Detlaf, Grzegorz Skwarek, Damian Jastrzębski
DRINK TEAM - 2-Michał Kajak, Jacek Małek 1-Piotr Zabłotny
SALOS RUMIA - Filip Robakowski
SEALAND TEAM -
TAWERNA - 2-Damian Miernik 1-Robert Braszka
BASTION GDYNIA - Sebastian Lewandowski, Jarosław Rogożeński, Mateusz Detlaf
DTR GDYNIA - Jarosław Marczak , Tomasz Janzen
BRACIA - Grzegorz Grzelka, Kamil Janatowski, Adrian Szewczyk, Grzegorz Węcławski, Filip Borek
ALEXANDER -
LUX TAP -
III LIGA:
BĘKARTY -
CHŁOPCY Z FERAJNY -
MŁODY JR POGÓRZE - Michał Trocki, Kacper Wiśniewski
SATURN GDYNIA -
HG SOLUTIONS - 2-Arkadiusz Polak
TOMLEC-
SKM GDYNIA - Detlaf Robert
AWARIA -
ZIP GDYNIA - Dawid Marszałkowski
REBELS AiC - Patryk Kujawa
JASTRZĘBIE GDYNIA - Henryk Partyka
TREFL-
BAZA -
CASTORAMA -
DELLNER COMPONENTS -
VGL GROUP -
PLATE ARMUR -
LENMAR - 2-Damian Kapica 1-Krystian Czerwionka
|
|
dzisiaj: 3910, wczoraj: 730
ogółem: 4 922 137
statystyki szczegółowe