W najbliższym tygodniu żaden z zawodników nie będzie musiał pauzować. To oznacza, że wszystkich zapraszamy na boiska, ale kilu z Was będzie musiało uważać, bo ma na swoim koncie po trzy żółte kartki.
EKSTRAKLASA
JR POGÓRZE - 2-Patryk Wychnowski , 1-Łukasz Knioch
CLASSIC - Maciej Draber, Daniej Klebba, Błażej Bonk, Przemek Szymański, Jarosław Gołdyn, Paweł Gniewkoski
JOGA BONITO- Michał Freiberg
INSTALSERVIS EMERYCI - Adrian Król, Łukasz Król
ORION GDYNIA - 2-Łukasz Ostrowski, 1-Piotr Lisowski, Mateusz Kozerkiewicz
OBŁUŻE - 2-Michał Janiak, Daniel Kolenda, 1-Karol Szumatalski
MATEMATYCZNE SZANSE - Mateusz Jaworowski, Patryk Augustowski
DT CITY - Mateusz Mościcki, Paweł Rasmus
FC CHYLONIA - 2-Dawid Szołomicki, 1-Robert Chałaszczyk
EJSMOND CLUB - Łukasz Krzemiński, Adrian Balbier
KP GRABÓWEK -
ENERPOL GDYNIA - Cezary Gołubiński
I LIGA
MAXIMUS 24 - Marcin Talaśka, Patryk Melzer
BAD BOYS - 3-Marcin Meller 2-Talaśka Marcin
FC NANKATSU - Artur Ryś, Marek Skowyrski
ULTRAMARYNA - Augustjański Marcin, Karol Narloch, Stanisław Narloch
CASUALS-
SPORTING ORŁOWO - 2-Mateusz Miotke, 1-Sebastian Dzienisz , Krzysztof Kubiński, Patryk Piernicki
LATARNIK CHOCZEWO - 3-Mateusz Ciosek
DZIKI WEST - 3-Szymon Domachowski, 2-Jakub Ambrosiewicz 1-Łukasz Sławiński, Daniel Lisowski
FC LIMONKA - 2-Adam Szopka
MAR PACK - Kuba Barszcz
ROL RYŻ - Kajetan Taube
MY NA SIANIE -
RUKOLA - Kacper Ickiewicz, Oskar Serocki
UNITED - 3-Krystian Hanski 1-Kamil Wiłkopeć, Oskar Kępczyński
KONESER GDYNIA - Patryk Bębenek, Łukasz Cupisz , Leszek Kukiełka
II LIGA
WS STUMET - 2-Klimkiewicz 1-Michał Gilszczyński, Tomasz Zysko, Jacek Radomski
STUDIO PRIME JBG GDYNIA - Kamil Sauter, Piotr Kotowski
PRAWIE JAK PIŁKARZE - 2-Maciej Dzwonkowski, 1-Patryk Gajda
KM PSP GDYNIA - Adam Ulan, Krzysztof Guz
PROMOTION-PL.COM - 2-Andrzej Ilczuk , Arkadiusz Kotowicz, Adrian Klimowicz, 1-Szymon Pudło, Robert Małycha, Adam Myszk, Tomasz Ferenc
NEVADA GDYNIA - Patryk Skowera, Sebastian Kotłowski, Patryk Tomczak, Rafał Bach
EPO - Marcin Detlaf, Grzegorz Skwarek, Damian Jastrzębski, Mirosław Jankowski
DRINK TEAM - 2-Michał Kajak, Jacek Małek 1-Piotr Zabłotny, Paweł Małek
SALOS RUMIA - Filip Robakowski
SEALAND TEAM -
TAWERNA - 2-Damian Miernik 1-Robert Braszka, Tomasz Staszewski
BASTION GDYNIA - 3-Sebastian Lewandowski, 1-Jarosław Rogożeński, Mateusz Detlaf, Daniel Pawłowski, Maciej Blok
DTR GDYNIA - Jarosław Marczak , Tomasz Janzen, Jarosław Walukowicz
BRACIA - 2-Adrian Szewczyk, 1-Grzegorz Grzelka, Kamil Janatowski, Grzegorz Węcławski, Filip Borek, Maciej Rutkowski,
ALEXANDER -
LUX TAP -
III LIGA
BĘKARTY -
CHŁOPCY Z FERAJNY -
MŁODY JR POGÓRZE - Michał Trocki, Kacper Wiśniewski
SATURN GDYNIA -
HG SOLUTIONS - 2-Arkadiusz Polak 1- Patryk Kurleto
TOMLEC- Remigiusz Bona
SKM GDYNIA - Detlaf Robert
AWARIA -
ZIP GDYNIA - Dawid Marszałkowski
REBELS AiC - Patryk Kujawa
JASTRZĘBIE GDYNIA - Henryk Partyka
TREFL-
BAZA -
CASTORAMA - 2-Andrzej Kałdowski
DELLNER COMPONENTS -
VGL GROUP -
PLATE ARMUR -
LENMAR - 2-Damian Kapica 1-Krystian Czerwionka
|
|
dzisiaj: 3444, wczoraj: 730
ogółem: 4 921 671
statystyki szczegółowe