Pierwsze punkty FC Limonki ! Niewykorzystane sytuacje...

• autor: Robson, 2017-10-10 23:59
Pierwsze punkty FC Limonki ! Niewykorzystane sytuacje Instalserwis i Aleksandra.

We wtorkowych zmaganiach pierwsze 3 punkty zdobyła drużyna FC Limonki, która dzięki wygranej powoli ucieka ze strefy spadkowej w pierwszej lidze. W kolejnych meczach ekipy Instalserwis i Aleksander pomimo większej ilości sytuacji bramkowych musiały uznać wyższość rywala. Matematyczni po zwycięstwie z Jogą mają szanse na pierwszą piątkę w ekstraklasie.
​Wyniki i opisy pozostałych spotkań w rozwinięciu

II liga
EPO - LUX TAP 4:8 ( 2:1 )

EPO : Krzysztof Teodorczyk - 2, Wojciech Grabowski - 1, Mateusz Czerniawski - 1
żółte kartki : Jacek Wasilewski - 1, Mirosław Jankowski - 1

LUX TAP : Sebastian Barzowski - 1, Wojcik Daniel - 3, Tarnecki Jacek - 2, Kupc Kacper - 2

Zawodnik meczu : Wojcik Daniel

Wyżej notowana drużyna Epo uległa w tym spotkaniu ekipie Krzysztofa Rzymka.
Chociaż w pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany to zawodnicy Epo stwarzając więcej sytuacji bramkowych na przerwę schodzili wygrywając 2:1. Po zmianie stron Lux Tap świetnie kontrował przeciwnika co pozwoliło na strzelenie kilku ważnych bramek odwracających losy spotkania. Lux Tap zdobywa w tym meczu bardzo ważne 3 pkt w ligowej tabeli.

Ekstraklasa
Matematyczne szanse - Joga Bonito 9:4 ( 3:3 )

Matematyczne : Adam Bloch - 2, Mateusz Jaworowski - 1, Kamil Lewandowski - 3, Damian Przychocki

Joga Bonito : 4 bramki ( prosimy o uzupełnienie strzelców )

Zawodnik meczu : Damian Przychocki

Bardzo źle zaczęli to spotkanie zawodnicy Matematycznych szans szybko tracąc bramkę, ale to tylko zadziałało jak płachta na byka i równie szybko odpowiedzieli ! Do przerwy mecz na wysokim i wyrównanym poziomie o czym świadczy wynik 3:3. W drugiej połowie Matematyczni pokazali się z lepszej strony i to oni wyprowadzali więcej ataków.  Ostatnia bramka pieczętująca zwycięstwo była autorstwa Damiana Przychockiego który z rzutu wolnego silnym mierzonym uderzeniem  znalazł drogę do siatki.

II liga
Alexander - PROMOTION-PL.COM 1:6 ( 1:2 )

Alexander : Kamil Nagel - 1

Promotion : Arkadiusz Urbaniak - 1, Adam Myszk - 2, Sławomir Rompski - 1, Marcel Brodnicki - 1,
Tomasz Konkol - 1

Zawodnik meczu : Adam Myszk

​Od początku spotkania Aleksander stwarzał zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych ale to przeciwnik częściej znajdował drogę do siatki. Na przerwę ekipy schodziły przy wyniku 2:1 dla Promotion. Po zmianie stron Arkadiusz Urbanik wraz z kolegami  postawili na grę z kontrataków i to dało kolejne trafienia.
​Pewne lecz niespokojne zwycięstwo udowadnia że najważniejszą  ze statystyk w piłce nożnej jest wynik końcowy a nie ilość sytuacji bramkowych.

Bad Boys - FC Limonka 2:6 ( 0:4 )

Bad Boys : Karol Karmowski - 1, Tomasz Kapeluch - 1

FC Limonka : Bartosz Grzeszczak - 1, Adam Kierszke - 1, Grzegorz Lautenbach - 4

Zawodnik meczu : Grzegorz Lautenbach

Wojciech Grzeszczak z FC Limonka ten wieczór może uznać za udany , jego ekipa zdobyła pierwsze punkty w ligowej tabeli po naprawdę solidnym meczu ! Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando Limonki i wysokie prowadzenie 4:0. Po zmianie stron mecz trochę się wyrównał i obie drużyny strzeliły po 2 bramki.
​Po tym spotkaniu Limonka dopisuje ważne 3 punkty i powoli ucieka ze strefy spadkowej.

II liga
Bracia - Salos Rumia 5:8 ( 2:3 )

Bracia : Arkadiusz Krynicki - 2, Michał Pietkiewicz - 2, Maciej Rutkowski - 1

Salos : Oskar Bohm - 3, Radosław Opieszyński - 2, Krzysztof Milewczyk - 2 Kamil Maturowski - 1

Zawodnik meczu : Oskar Bohm

​Bardzo ciekawe spotkanie w którym jedną z jaśniejszych postaci był Oskar Bohm.
Zawodnik Salosu kreował grę całej drużyny a sam nawet ustrzelił hat tricka. Mecz z początku wyrównany jednak w końcówce ekipa z Rumi odskoczyła swoim rywalom na trzy bramki.

Ekstraklasa
Instalserwis Emeryci - Enerpol Gdynia 4:7 ( 1:2 )

Instalserwis :  Łukasz Krześniak - 2, Marek Krześniak - 1, Łukasz Dempc - 1

Enerpol : Damian Jastrzębski - 1, Dominik Klecha - 3, Rafał Ogrodowicz - 1, Damian Podkański - 2

Zawodnik meczu : Dominik Klecha

​Zawodnicy Installserwis na własne życzenie stracili dzisiaj punkty. Jak mawia klasyk "niewykorzystane sytuacje się mszczą" i tak było właśnie w tym meczu. Ekipa Marka Liszewskiego i Adriana Króla raziła dzisiaj nieskutecznością co sprytnie wykorzystali zawodnicy Enerpolu wygrywając obie połowy.
Enerpol po tym zwycięstwie ma tyle samo punktów co Classic Gdynia obie drużyny gonią liderujący Orion.

g.19.30 I Liga: Bad Boys - Casuals

g.20.30 I Liga: United - Dziki West