Pierwsze punkty FC Limonki ! Niewykorzystane sytuacje...

• autor: Robson, 2017-10-10 23:59
Pierwsze punkty FC Limonki ! Niewykorzystane sytuacje Instalserwis i Aleksandra.

We wtorkowych zmaganiach pierwsze 3 punkty zdobyła drużyna FC Limonki, która dzięki wygranej powoli ucieka ze strefy spadkowej w pierwszej lidze. W kolejnych meczach ekipy Instalserwis i Aleksander pomimo większej ilości sytuacji bramkowych musiały uznać wyższość rywala. Matematyczni po zwycięstwie z Jogą mają szanse na pierwszą piątkę w ekstraklasie.
​Wyniki i opisy pozostałych spotkań w rozwinięciu

II liga
EPO - LUX TAP 4:8 ( 2:1 )

EPO : Krzysztof Teodorczyk - 2, Wojciech Grabowski - 1, Mateusz Czerniawski - 1
żółte kartki : Jacek Wasilewski - 1, Mirosław Jankowski - 1

LUX TAP : Sebastian Barzowski - 1, Wojcik Daniel - 3, Tarnecki Jacek - 2, Kupc Kacper - 2

Zawodnik meczu : Wojcik Daniel

Wyżej notowana drużyna Epo uległa w tym spotkaniu ekipie Krzysztofa Rzymka.
Chociaż w pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany to zawodnicy Epo stwarzając więcej sytuacji bramkowych na przerwę schodzili wygrywając 2:1. Po zmianie stron Lux Tap świetnie kontrował przeciwnika co pozwoliło na strzelenie kilku ważnych bramek odwracających losy spotkania. Lux Tap zdobywa w tym meczu bardzo ważne 3 pkt w ligowej tabeli.

Ekstraklasa
Matematyczne szanse - Joga Bonito 9:4 ( 3:3 )

Matematyczne : Adam Bloch - 2, Mateusz Jaworowski - 1, Kamil Lewandowski - 3, Damian Przychocki

Joga Bonito : 4 bramki ( prosimy o uzupełnienie strzelców )

Zawodnik meczu : Damian Przychocki

Bardzo źle zaczęli to spotkanie zawodnicy Matematycznych szans szybko tracąc bramkę, ale to tylko zadziałało jak płachta na byka i równie szybko odpowiedzieli ! Do przerwy mecz na wysokim i wyrównanym poziomie o czym świadczy wynik 3:3. W drugiej połowie Matematyczni pokazali się z lepszej strony i to oni wyprowadzali więcej ataków.  Ostatnia bramka pieczętująca zwycięstwo była autorstwa Damiana Przychockiego który z rzutu wolnego silnym mierzonym uderzeniem  znalazł drogę do siatki.

II liga
Alexander - PROMOTION-PL.COM 1:6 ( 1:2 )

Alexander : Kamil Nagel - 1

Promotion : Arkadiusz Urbaniak - 1, Adam Myszk - 2, Sławomir Rompski - 1, Marcel Brodnicki - 1,
Tomasz Konkol - 1

Zawodnik meczu : Adam Myszk

​Od początku spotkania Aleksander stwarzał zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych ale to przeciwnik częściej znajdował drogę do siatki. Na przerwę ekipy schodziły przy wyniku 2:1 dla Promotion. Po zmianie stron Arkadiusz Urbanik wraz z kolegami  postawili na grę z kontrataków i to dało kolejne trafienia.
​Pewne lecz niespokojne zwycięstwo udowadnia że najważniejszą  ze statystyk w piłce nożnej jest wynik końcowy a nie ilość sytuacji bramkowych.

Bad Boys - FC Limonka 2:6 ( 0:4 )

Bad Boys : Karol Karmowski - 1, Tomasz Kapeluch - 1

FC Limonka : Bartosz Grzeszczak - 1, Adam Kierszke - 1, Grzegorz Lautenbach - 4

Zawodnik meczu : Grzegorz Lautenbach

Wojciech Grzeszczak z FC Limonka ten wieczór może uznać za udany , jego ekipa zdobyła pierwsze punkty w ligowej tabeli po naprawdę solidnym meczu ! Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando Limonki i wysokie prowadzenie 4:0. Po zmianie stron mecz trochę się wyrównał i obie drużyny strzeliły po 2 bramki.
​Po tym spotkaniu Limonka dopisuje ważne 3 punkty i powoli ucieka ze strefy spadkowej.

II liga
Bracia - Salos Rumia 5:8 ( 2:3 )

Bracia : Arkadiusz Krynicki - 2, Michał Pietkiewicz - 2, Maciej Rutkowski - 1

Salos : Oskar Bohm - 3, Radosław Opieszyński - 2, Krzysztof Milewczyk - 2 Kamil Maturowski - 1

Zawodnik meczu : Oskar Bohm

​Bardzo ciekawe spotkanie w którym jedną z jaśniejszych postaci był Oskar Bohm.
Zawodnik Salosu kreował grę całej drużyny a sam nawet ustrzelił hat tricka. Mecz z początku wyrównany jednak w końcówce ekipa z Rumi odskoczyła swoim rywalom na trzy bramki.

Ekstraklasa
Instalserwis Emeryci - Enerpol Gdynia 4:7 ( 1:2 )

Instalserwis :  Łukasz Krześniak - 2, Marek Krześniak - 1, Łukasz Dempc - 1

Enerpol : Damian Jastrzębski - 1, Dominik Klecha - 3, Rafał Ogrodowicz - 1, Damian Podkański - 2

Zawodnik meczu : Dominik Klecha

​Zawodnicy Installserwis na własne życzenie stracili dzisiaj punkty. Jak mawia klasyk "niewykorzystane sytuacje się mszczą" i tak było właśnie w tym meczu. Ekipa Marka Liszewskiego i Adriana Króla raziła dzisiaj nieskutecznością co sprytnie wykorzystali zawodnicy Enerpolu wygrywając obie połowy.
Enerpol po tym zwycięstwie ma tyle samo punktów co Classic Gdynia obie drużyny gonią liderujący Orion.

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: SPS Limonka II - dmuchane.pl